صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 229

موضوع: دانشگاه VAASA

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VAASA

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakaivanloo نمایش پست ها
    تو دانشگاه واسا تکنولوژی آموزشی یا یه رشته نزدیک به این هست؟
    I already have told this in the post #13 about all the master programs available in university of Vaasa....
    you can find it there....
    there is one master program: intercultural studies maybe reaches your wills...
    good luckk
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

سلام دوستان

من براي پاييز ٢٠١١ رشته industrial managemnet دانشگاه واسا اپلاي كردم و مداركمو با karapost فرستادم . ١٠ feb مداركم رسيده شهر واسا .براي ٣ تا آدرس ايميل دانشگاه هم ميل زدم كه بفهمم مداركم رسيده يا نه . اما جوابي ندادن.

مي شه راهنمايي كنين چه جوري مي شه فهميد مداركم رسيده و evaluation process كي شروع مي شه ؟كي جواب مي دن؟ اين پيگيري ها از طريق سايتشون انجام نميشه؟
    مرسي

Junior Member

سلام.ببخشید بچه ها برا این دانشگاه دو تا نکته مهم؟این دانشگاه گفته فرمت c.v اروپایی باشه و فرمت ری کامندیشن رو خودش داده.باید مطابق همین ها باشد؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parr2011 نمایش پست ها
    سلام.ببخشید بچه ها برا این دانشگاه دو تا نکته مهم؟این دانشگاه گفته فرمت c.v اروپایی باشه و فرمت ری کامندیشن رو خودش داده.باید مطابق همین ها باشد؟
    بله. دقیقا باید همون کاری رو که گفتن انجام بدی.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiralazy نمایش پست ها
    سلام دوستان

من براي پاييز ٢٠١١ رشته industrial managemnet دانشگاه واسا اپلاي كردم و مداركمو با karapost فرستادم . ١٠ feb مداركم رسيده شهر واسا .براي ٣ تا آدرس ايميل دانشگاه هم ميل زدم كه بفهمم مداركم رسيده يا نه . اما جوابي ندادن.

مي شه راهنمايي كنين چه جوري مي شه فهميد مداركم رسيده و evaluation process كي شروع مي شه ؟كي جواب مي دن؟ اين پيگيري ها از طريق سايتشون انجام نميشه؟
    مرسي
    دوست عزیز آخر براتون ایمیل اومد؟؟ من سه روز پیش مدارکم به واسا رسیده. میخوام بدونم بعد از گذشت چند روز از طرف دانشگاه براتون ایمیل اومد؟؟چون منم کمی نگرانم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiralazy نمایش پست ها
    سلام دوستان

مرسي
    دوست من نگران نباشید...
    دانشگاه واسا از چند نظر جون آدم رو به لبش میرسونه...
    این که ایمیل نمیدن که رسیده خیلی از دانشگاه ها اینکار رو میکنن اما اینکه جواب ایمیل رو نمیدن واقعا تو این دانشگاه دیوانه کنندست و اعصاب آدم رو خورد میکنه... البته بازم میگم دانشگاه هلسینکی هم همینطوریه... اولو هم همینطور...
    یه چیز دیگه راجع به دانشگاه واسا هم بگم که خیلی دیر نتایج رو اعلام میکنه.... و برای همتون آرزوی صبر میکنم
    اما معمولا نتایجش خوبه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parr2011 نمایش پست ها
    داشتن سی وی اروپایی خیلی مزیت محسوب نمیشه اما یه جور نرمال کردنه سی وی هاست.... برای همین اگه نمیخای دقیقا اون شکلی باشه سعی کنین تا حد ممکن شبیهش باشه... اما کسی رو به خاطر فرمت سی وی اش رد نمیکنن.... حالا مگه سخته تبدیل کردن سی وی؟
    در مورد اون ریکامندیشن ها اما فک میکنم مهم تر باشه... اگه برات خیلی سخته که بگیری برو پیش استادت و لگو اون فرمت رو اولش رو پر کنه و بعدش بگه که نامه ی اتچ شده رو ببینن!! و ریکامندیشنی که الان داری و بهش منگنه کن (امضا ها باید یکی باشه) و بزار داخل پاکت و ....
    همون طور که گفتم خیلی مسئله مهمی نیست که آدم رو رد کنن اما تاثیر گزاره مطمئنا.. حد اقل اینه که موتیویشنتون رو نشون میده....
    موفق باشید

Junior Member

نه من هنوز هيچ جوابي از دانشگاه نگرفتم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    دوست عزیز آخر براتون ایمیل اومد؟؟ من سه روز پیش مدارکم به واسا رسیده. میخوام بدونم بعد از گذشت چند روز از طرف دانشگاه براتون ایمیل اومد؟؟چون منم کمی نگرانم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    دوست من نگران نباشید...
    این که ایمیل نمیدن که رسیده خیلی از دانشگاه ها اینکار رو میکنن اما اینکه جواب ایمیل رو نمیدن واقعا تو این دانشگاه دیوانه کنندست و اعصاب آدم رو خورد میکنه... البته بازم میگم دانشگاه هلسینکی هم همینطوریه... اولو هم همینطور...
    یه چیز دیگه راجع به دانشگاه واسا هم بگم که خیلی دیر نتایج رو اعلام میکنه.... و برای همتون آرزوی صبر میکنم
    اما معمولا نتایجش خوبه
    دير جواب مي دن يعني تا چند ماه ديگه مثلا؟؟
    اگر تلفن بزنم چي؟ فكر مي كنيد جواب بدن؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    دوست من نگران نباشید...
    اما معمولا نتایجش خوبه
    درسته. نتایج رو وسط خردادماه اعلام میکنن که خیلی دیره.ولی فکر میکنم دانشگاه خوبی باشه البته شما بهتر میدونید. من خودم برای تله کامیونی کیشن اقدام کردم.راستی یه سوال از شما که داننشجوی واسا هستین بپرسم. بعد از اتمام کارشناسی ارشد چند درصد دانشجویان برای ورود به دکتری در واسا موفق میشن؟؟ این قضیه خیلی برای من مهم است.ببخشید بیش از حد و نامربوط سوال میکنم فکر میکنید من با معدل پانزده و هفتاد و سه مهندسی فتاوری اطلاعات دانشگاه ازاد و ایلتس شش و یه سال و نیم سابقه کارموفق بشم پذیرش تله کامیونی کیشن واسا رو بگیرم؟؟ اوکی براتون آرزوی موفقست میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)