صفحه 4 از 23 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 229

موضوع: دانشگاه VAASA

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VAASA

نقل قول نوشته اصلی توسط samiralazy نمایش پست ها
    دير جواب مي دن يعني تا چند ماه ديگه مثلا؟؟
    اگر تلفن بزنم چي؟ فكر مي كنيد جواب بدن؟
    نه من هنوز هيچ جوابي از دانشگاه نگرفتم!
    معمولا در زمانی که اپلیکیشن ها به دستشون رسیده اگه مسئله مهمی نباشه کلا با اپلیکنت ارتباطی بر قرار نمیکنن....
    یعنی کلا ایمیل ها رو اون موقع جواب نمیدن....
    تلفن رو جواب میدن اما برای چه کاری میخاین زنگ بزنین؟ برای این که چک کنید رسیده؟ من یادم نیست که ایمیلی داده باشن الانم گشتم دیدم ایمیلی نیست اما نگران نباشید... معمولا این جور چیز ها گم نمیشه اونم توی فنلاند...
    کلا سعی کنین خونسرد باشین و الکی حرص و جوش نخورین چون فایده این نداره... اگه بخام چیزی پیشنهاد بدم اینه که زبان تمرین کنین و درس هاتون رو مرور کنین تو این مدت....
    من چک کردک جواب ما رو 24 می دادن... تقریبا یک ماه بعد از بقیه دانشگاه ها!!!
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    درسته. نتایج رو وسط خردادماه اعلام میکنن که خیلی دیره.ولی فکر میکنم دانشگاه خوبی باشه البته شما بهتر میدونید. من خودم برای تله کامیونی کیشن اقدام کردم.راستی یه سوال از شما که داننشجوی واسا هستین بپرسم. بعد از اتمام کارشناسی ارشد چند درصد دانشجویان برای ورود به دکتری در واسا موفق میشن؟؟ این قضیه خیلی برای من مهم است.ببخشید بیش از حد و نامربوط سوال میکنم فکر میکنید من با معدل پانزده و هفتاد و سه مهندسی فتاوری اطلاعات دانشگاه ازاد و ایلتس شش و یه سال و نیم سابقه کارموفق بشم پذیرش تله کامیونی کیشن واسا رو بگیرم؟؟ اوکی براتون آرزوی موفقست میکنم.
    والا سوال سختی پرسیدی و خیلی این بستگی به دپارتمانتون داره...
    در درجه دوم به معدلتون توی بستگی داره توی ارشد..... مطمئن باشید اگه خودتون رو خوب نشون بدید جذبتون میکنن...
    در مورد اینکه قبول میکنن آره فک کنم قبول میشی... شانست خوبه...
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

مرسي كه وقت گذاشتي و جواب دادي دوست من .
    منظورم اين بود كه زنگ بزنم بپرسم مداركم رسيده و evaluation process رو شروع كردن ...و از اين جور سوالات.
    من براي industrial management واسا اقدام كردم ، كارشناسي صنايع آزاد خوندم، معدل ١٦.٤٧ و آيلس ٧ ، فكر مي كنيد چقدر شانس پذيرش دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    معمولا در زمانی که اپلیکیشن ها به دستشون رسیده اگه مسئله مهمی نباشه کلا با اپلیکنت ارتباطی بر قرار نمیکنن....
    یعنی کلا ایمیل ها رو اون موقع جواب نمیدن....
    تلفن رو جواب میدن اما برای چه کاری میخاین زنگ بزنین؟ برای این که چک کنید رسیده؟ من یادم نیست که ایمیلی داده باشن الانم گشتم دیدم ایمیلی نیست اما نگران نباشید... معمولا این جور چیز ها گم نمیشه اونم توی فنلاند...
    کلا سعی کنین خونسرد باشین و الکی حرص و جوش نخورین چون فایده این نداره... اگه بخام چیزی پیشنهاد بدم اینه که زبان تمرین کنین و درس هاتون رو مرور کنین تو این مدت....
    من چک کردک جواب ما رو 24 می دادن... تقریبا یک ماه بعد از بقیه دانشگاه ها!!!

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

مرسي كه وقت گذاشتي و جواب دادي دوست من .
    منظورم اين بود كه زنگ بزنم بپرسم مداركم رسيده و evaluation process رو شروع كردن ...و از اين جور سوالات.
    من براي industrial management واسا اقدام كردم ، كارشناسي صنايع آزاد خوندم، معدل ١٦.٤٧ و آيلس ٧ ، فكر مي كنيد چقدر شانس پذيرش دارم؟
    بستگی به کسایی داره که اپلای میکنن همزمان با شما. ولی به طور کلی شرایط خوبی داری!

البته با کسب اجازه از اس پی تی عزیز!
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Junior Member

امروز از دانشگاه واسا برام email اومد که مدارکم رسیده و اواخر june 2011 نتایج پذیرش اعلام می شود!!!!!

Member

امروز از دانشگاه واسا برام email اومد که مدارکم رسیده و اواخر june 2011 نتایج پذیرش اعلام می شود!!!!!
    ایمیل از طرف اینترنشنال آفیس برات اومد یا از طرف دپارتمان رشته انتخابی خودت؟؟؟ من برای telecomminication اقدام کردم هنوز برام ایمیل نیومده. نتایج هم فکر کنم اوایل june اعلام بشه نه اواخر.

Junior Member

از طرف international office اومده. مگه فرقی هم می کنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    ایمیل از طرف اینترنشنال آفیس برات اومد یا از طرف دپارتمان رشته انتخابی خودت؟؟؟ من برای telecomminication اقدام کردم هنوز برام ایمیل نیومده. نتایج هم فکر کنم اوایل june اعلام بشه نه اواخر.

Member

از طرف international office اومده. مگه فرقی هم می کنه ؟
    نه فرقی نداره. مهم اینه که ایمیل کانفیرمیشن مدارک رو دریافت کردی. من اگه پرسیدم برای اینه که بدونم اگه تا چند روز دیگه برام ایمیل نیومد به کجا ایمیل بفرستم.

Member

امروز 22 مارس از اینترنشنال آفیس دانشگاه واسا برای من ایمیل کانفیرمیشن مدارک اومد. توی ایمیل نوشته :
    The applicants will be informed about the results of the admission round via email by June 2011 at the latest.
    فکر کنم معنیش اینه که حداکثر تا شروع june نتایج رو اعلام میکنن نه اینکه اواخرjune . همانطور که دوست عزیز spt که در واسا درس میخونند قبلا گفتند که پارسال نتایج 27 ماه می اعلام شد.
    امیدوارم همه کسانی که برای این پروسه وقت گذاشتن پذیرش بگیرند و راهی فنلاند بشن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    theatre

سلام
    آیا در دانشگاه واسا برای ارشد رشته های هنری مثل سینما و تئاتر هموجود داره؟ ممنون میشم کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)