صفحه 5 از 23 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 229

موضوع: دانشگاه VAASA

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VAASA

دوست عزیز با عرض خوش آمد. تا آنجا که من می دونم و سایتش نشون می ده ، نه، برای هنر رشته ای نداره.
    همیشه یادتون باشه بهترین راه برای کسب اطلاعات دقیق خود سایت دانشگاه است: www.uwasa.fi/english وبعد اگر نکته خاص یا ابهامی بود اینجا مطرح کنید.
    موفق باشید دوست خوبم
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

Junior Member

سلام، پارسال یعنی فال 2010، ایمیل پذیرش رو برای من 17 می فرستادن. 10 روز بعدشم پست نامه ی اصلی رو برام آورد. همتون موفق باشین
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

با سلام و تبریک سال نو
    من مدارکمو برای telecommunication حدود یک ماه قبل فرستادم ولی هیچ ایمیلی ازشون نداشتم.چیکار کنم/؟ بهشون ایمیل بزنم؟

Member babakmhr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering - University of Science and Culture 

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو
    من مدارکمو برای telecommunication حدود یک ماه قبل فرستادم ولی هیچ ایمیلی ازشون نداشتم.چیکار کنم/؟ بهشون ایمیل بزنم؟
    سلام و سال نو شمام مبارک.من هم همون موقع ها فرستادم و دو هفته بعدشم زنگ زدم که چرا اکنالج نمیدین،بعد گفتن صبر کنید لطفا،سرمون شلوغه،مدارکتون رو ثبت سیستم که کردبم،خودمون بهتون میل میزنیم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو
    به نظر من اصلا نگران نباش و بهشون اعتماد کن. من قبل از شما مدارکم رو فرستادم و اول نوروز برام کانفیرمیشن مدارک رو فرستادن. دیگه داشتم نا امید میشدم ولی الان اینو میدونم که ایمیل کانفیرمیشون رو همزمان برای همه نمیفرستن. به نوبت. امیدوارم هممون از دانشگاه واسا پذیرش بگیریم.

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

سلام به همه دوستان یه جواب از واسا برام اومد که نگرانم کرده درست معنیشو نفهمیدم لطفا راهنمائیم کنید
    تینم متن نامش
    Dear Mr. Ali Khaleghi,

We have received your application for admission to the Master’s Degree Programme in Telecommunication Engineering at the University of Vaasa, Finland. Unfortunately the application is incomplete. The following required documents are not enclosed to the application or have not been received, in case an institution send them to us:

• Letter of Motivation

The deadline for submitting all the required documents to the university was on 11 March 2011. As the admission is based completely on the submitted application documents, it is very important that all the required documents are submitted in time and meet the requirements. The programmes only process and evaluate applications which meet the admission criteria.

The university has received hundreds of applications and examination results during the past week and we are still processing them. The university will have a second evaluation round for those documents that were sent separately from the application or arrived later than the first evaluation and before the deadline. Once the documents have been checked and the information saved to the application register, applicants will receive an email confirmation from us. WE KINDLY ASK YOUR FOR YOUR PATIENCE.

If you have submitted all your documents, It is possible that your application is consider incomplete by at least one of the following reasons:

· Submitted documents are not listed as approved.
    · Examination scores do not meet the minimum requirements.
    · Submitted documents do not have the seal of authenticity or notary certification.

For more information about the admission requirements and application instructions, please visit http://www.uwasa.fi/english/admissio...ssion/masters/.

The applicants will be informed about the results of the admission round via email by June 2011 at the latest. Unfortunately individual enquiries about the admission results cannot be answered. Please also note that this email is sent to all of the applicants to notify the receipt of application, and it is not a notification of admission.

Yours sincerely,
    Harri Huusko

دارم از دل واپسی میمیرم

میگه Letter of Motivation نفرستادی دیگه!! حالا فرستادی بودی یا نه؟؟!! من کاملا یادم می یاد که خواسته بودند و من فرستادم

اگه نفرستادی می تونی با ایمیل بفرستی، خواهش تمنا کن که با ایمیل براشون بفرستی ،
    من بودم زنگ می زدم فوری می پرسیدم
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirSam نمایش پست ها
    میگه Letter of Motivation نفرستادی دیگه!! حالا فرستادی بودی یا نه؟؟!! من کاملا یادم می یاد که خواسته بودند و من فرستادم

اگه نفرستادی می تونی با ایمیل بفرستی، خواهش تمنا کن که با ایمیل براشون بفرستی ،
    من بودم زنگ می زدم فوری می پرسیدم
    الان بهشون ایمیل زدم ازشون پرسیدم میتونم با میل بفرستم یا باید پست کنم منتظز جوابم
    نه نفرستاده بودم چون آماده نکرده بودم

Junior Member

سلام
    ممنون از اطلاعات خوبی که دادید.

اینطور که من تو سایتش خوندم، ظاهرا هزینه خاصی به عنوان شهریه دریافت نمی کنن.
    میشه هزینه های زندگی رو بگین که حدودا در ماه چقدر خرج میشه؟

من معدل لیسانس مکانیکم 13.5 بوده، فکر می کنید برای International Business می تونم پذیرش بگیرم؟
    - برای سابقه کار، نامه انگلیسی از طرف کارفرما کافیه؟

ظاهرا زمان پذیرش این دانشگاه گذشته، شما دانشگاه دیگه ای رو پیشنهاد نمی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط linkho نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از اطلاعات خوبی که دادید.

اینطور که من تو سایتش خوندم، ظاهرا هزینه خاصی به عنوان شهریه دریافت نمی کنن.
    میشه هزینه های زندگی رو بگین که حدودا در ماه چقدر خرج میشه؟

من معدل لیسانس مکانیکم 13.5 بوده، فکر می کنید برای International Business می تونم پذیرش بگیرم؟
    - برای سابقه کار، نامه انگلیسی از طرف کارفرما کافیه؟

ظاهرا زمان پذیرش این دانشگاه گذشته، شما دانشگاه دیگه ای رو پیشنهاد نمی کنید.
    دوست عزیز
    سوال هایی که جوابش تو همین انجمن هست یا با سرچ تو سایت تو خود دانشگاه می شه جوابشو پیدا کرد، جواب دادنش فقط حجم انجمن را زیاد می کنه و بعد باعث میشه اطلاعاتی مهم و حیاتی به سختی پیدا بشند برای همه

جواب سوال اولتون و آخرتون خیلی از سوال های ابتدایی توی ویکی هست:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A7%D9%86%D8%AF
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...B1%D9%87%D8%A7

در مورد معدلتون و پذیرش، امسال هنوز نتایج پذیرش نیومده که ببینیم اوضاع چطوره، امسال در هر صورت گویا رقابت فشرده است
    صبر کنید و پیگیر همین انجمن باشید تا دستتون بیاد
    نتایج پذیرش سال قبل هم نگاه کنید بیشتر دستتون می یاد
    - بله نامه انگلیسی از کارفرما کافی (اطلاعات بیشتر هم تو تاپیک مربوطش هست، تو قسمت مدارک، صفحه اول انجمن)
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)