صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 229

موضوع: دانشگاه VAASA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VAASA

lut خیلی امسال سخت گرفت اگر vassa اینکارو نکنه قبولی

اگر بخواهیم جدی تر صحبت کنیم LUT سخت نگرفته!!!! تعداد درخواست ها زیاد بوده و خب طبیعتا، تعداد ریجکتی ها زیادتر از از قبولی بوده و بیشتر به چشم ما اومده، به غیر از ایران کشور های در حال توسعه زیادی وضعیت سوئد را دیدن اومدن روی فنلاند متمرکز شدند، ظرفیت دانشگاه های فنلاند که در عرض یکی دوسال زیاد نمی شه
    این هارو گفتم که بگم تعداد زیادی هم از دامشگاه واسا رد خواهند شد، حالا چه ازایرانی ها، چه غیر از ایرانی ها
    همین رشته مدیریت صنعتی 20 نفر ظرفیت اعلام کرده (که البته فکر می کنم شاد چند تایی هم بیشتر ممکنه بگیره)، از اون طرف 319 نفر برای این رشته متقاضی وجود داره!!!!! (پارسال 226 نفر)
    http://www.uwasa.fi/kv-asiat/tilastotietoa/
    جدول سوم لینک بالا را نگاه کنید امار 2011 را جدیدا اضافه کرده، همین
    همین واسا و LUT ممکنه سال بعد برای اینکه داشنجویانی بهتری جذب کنند و تعداد متقاضیان را در ابنتدا کم کنند، نمره زبانشون را بالا ببرند مثلTKK ، TUT که امسال 92 خواسته بودند

خب امید وارم شما قبول بشید، منم برای این رشته اقدام کردم که البته شما جای منو تنگ نمی کنید!! من LUT پذیرش داده احتمال زیاد می روم اونجا (منتظر جواب کشور دیگه ای هم هستم)
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

Junior Member

کلا تابلو بود که tut خیلی بهتر از lut به ایرانی ها پذیرش داده و می ده

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beatris نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه سئوال دارم:
    سطح دانشگاه Vassa بالاتره یا LUT
    تو بخش مدیریت صنعتی
    من واسه واسا و LUT این رشته رو درخواست دادم جواب LUt اومده Reject شدم می خواستم بدونم می تونم واسه Vassa امید وار باشم با نه

لیسانس مهندسی صنایع
    دانشگاه علم و صنعت
    معدل 15.30
    ایلتس 6
    سه سال سابقه کار
    یه توصیه نامه هم دادم
    من هم مثل شما فقط یه رکامندیشن برای واسا فرستادم. من در مورد رشته شما اطلاعی ندارم( رشته خودم فناوری اطلاعاته) با معدل 15.73 و آیلتس 6 هم از lut و هم از tut پذیرش گرفتم. به نظر من lut واقعا بی رحمانه شما رو رد کرده. ولی به نظر من بالای 80% واسا قبول میشی چون معدلت خوبه. در مورد سطح lut vaasa تا اونجایی که من میدونم سطح هردوشون مثل همه و هر دو قابل قبولن فقط فکر میکنم واسا شهر مدرن تری نسبت به لاپینرانتا باشه و موقعیت بهتری داشته باشه. واسا یه شهر سوئدی فنلاندی نشین هست و اونجور که شنیدم جای خیلی خوبیه.من خودم tut شهر تامپر انتخاب نهایی من هست ولی یه چیزی بگم: دانشگاه واسا توی مدیریت خیلی قویه و معروفه میتونی از دانشجوهای اونجا بپرسی. امیدوارم قبول بشی و بری واسا.

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

سلام به همه ی دوستای گل
    یه سوال احتمال اینکه vaasa منتظر می مونه پذیرش دانشگاههای دیگه قطعی بشه بعد خودش با اطمینان بیشتری پذیرش کنه هست یا نه ( این نظر شخصی بندس اگر اشتباهه ببخشید )
    فکر کنم خودمو دارم با این حرفا دلداری می دم
    سعی کنید مانند توپ باشید ‘ زیرا توپ هر چه محکمتر به زمین می خورد ‘ بیشتر اوج می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    من هم مثل شما فقط یه رکامندیشن برای واسا فرستادم. من در مورد رشته شما اطلاعی ندارم( رشته خودم فناوری اطلاعاته) با معدل 15.73 و آیلتس 6 هم از lut و هم از tut پذیرش گرفتم. به نظر من lut واقعا بی رحمانه شما رو رد کرده. ولی به نظر من بالای 80% واسا قبول میشی چون معدلت خوبه. در مورد سطح lut vaasa تا اونجایی که من میدونم سطح هردوشون مثل همه و هر دو قابل قبولن فقط فکر میکنم واسا شهر مدرن تری نسبت به لاپینرانتا باشه و موقعیت بهتری داشته باشه. واسا یه شهر سوئدی فنلاندی نشین هست و اونجور که شنیدم جای خیلی خوبیه.من خودم tut شهر تامپر انتخاب نهایی من هست ولی یه چیزی بگم: دانشگاه واسا توی مدیریت خیلی قویه و معروفه میتونی از دانشجوهای اونجا بپرسی. امیدوارم قبول بشی و بری واسا.
    از راهنماییتون خیلی ممنون
    اینو شنیدم که واسا خیلی شهر خوبیه
    فقط نگران قبول شدنش هستم
    راستش ردی تو LUT خیلی امیدم رو کم کرده
    خودم برای قبولیم خیلی احتمال بالایی می دادم که حالا با این نتیجه باید یکم تجدید نظر کنم
    امیدوارم همه بچه ها موفق باشند

Junior Member

Smile پاسخ : دانشگاه VAASA

نقل قول نوشته اصلی توسط beatris نمایش پست ها
    از راهنماییتون خیلی ممنون
    اینو شنیدم که واسا خیلی شهر خوبیه
    فقط نگران قبول شدنش هستم
    راستش ردی تو LUT خیلی امیدم رو کم کرده
    خودم برای قبولیم خیلی احتمال بالایی می دادم که حالا با این نتیجه باید یکم تجدید نظر کنم
    امیدوارم همه بچه ها موفق باشند
    سال گذشته هم دانشگاه ال یو تی من رو ریجکت کرد، به شخصه فکر میکنم که این دانشگاه بیخودی سختگیره، اما بعد 3-4 هفته پذیرش واسا اومد. شما هم امیدوار باش
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi16 نمایش پست ها
    سال گذشته هم دانشگاه ال یو تی من رو ریجکت کرد، به شخصه فکر میکنم که این دانشگاه بیخودی سختگیره، اما بعد 3-4 هفته پذیرش واسا اومد. شما هم امیدوار باش
    دوست من یعنی احتمالش هست کسی که هم از tut ,lut ریجکت شده تو vaasa پذیرش بگیره
    من که واقعا امیدم رو از دست دادم آخه 2 تا رشته ای که تو lut اقدام کردم بودند کلا 15 نفر پذیرش داشته اینم از شانس من ( معادل با اقدام برای شریف ایران )
    سعی کنید مانند توپ باشید ‘ زیرا توپ هر چه محکمتر به زمین می خورد ‘ بیشتر اوج می گیرد

Junior Member

Smile پاسخ : دانشگاه VAASA

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    دوست من یعنی احتمالش هست کسی که هم از tut ,lut ریجکت شده تو vaasa پذیرش بگیره
    من که واقعا امیدم رو از دست دادم آخه 2 تا رشته ای که تو lut اقدام کردم بودند کلا 15 نفر پذیرش داشته اینم از شانس من ( معادل با اقدام برای شریف ایران )
    امیدوار باشین، برای من پارسال همین اتفاقات افتاد
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

Junior Member

سلام دوستان
    نامه پذیرش من اومد در رشته مدیریت صنعتی.خیلی خوشحالم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)