صفحه 1 از 169 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

پیش فرض آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

دوستاني كه براي دانشگاه هاي استراليايي apply كردن ميتونن اينجا نتايج پذيرش/Reject رو اينجا اعلام كنن.

من براي فوق CS براي دانشگاه هاي Western Australia, Tasmania, RMIT, Monash اقدام كردم كه تا حالا Western و RMIT هنوز جوابي ندادن ولي اون دو تاي ديگه براي ترم جولاي پذيرش دادن بدون fund.

من همين روزا براي ويزا اقدام مي كنم با پذيرش Monash كه تقريبا ميشه 3 ماه و ده روز قبل از شروع ترم و خدا كنه ويزا به ترم جولاي برسه وگرنه مجبور ميشم Defer كنم به ترم بعد كه ميفته براي بهمن ماه!!!

Asman: لطفا مقررات این زیر گروه رو رعایت کنید: http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2964.0.html
    در مورد شرایطتون بنویسید در غیر این صورت تاپیک منتقل میشه

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

سلام
    من هم از ANU براي PhD پذيرش داشتم ولي بهم fund ندادن.

موفق باشيد.

Asman: لطفا مقررات این زیر گروه رو رعایت کنید: http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,2964.0.html
    در مورد شرایطتون بنویسید در غیر این صورت تاپیک منتقل میشه

برادرا و خواهراي استراليايي كه پذيرش گرفتن(كه تعدادشون هم كم نيست) لطفا نتايج پذيرش خودتون رو اينجا بذاريد كه هم بتونيم تبادل اطلاعات داشته باشيم و هم بيشتر با هم آشنا شيم تا شايد اونطرف هم كمك حال همديگه باشيم.

موفق باشيد

Junior Member

من از Melbourne, Monash, RMIT, and Newcastle برای دوره Postgraduate by Research پذیرش با (full Scholarship (tuition fee+ 20,000-27,000 stipend داشتم که Monash رو انتخاب کردم. 30 دسامبر برای PVA اقدام کردم که بعد از حدود 1.5 ماه، PVA صادر شد و 2-3 روز بعد هم Monash برام CoE رو فرستاد که به سفارت email کردم. تا الان هم که ویزا نیومده و منتظر هستم.

Junior Member

من از دانشگاه ملبورن پذيرش دارم. با فاند 19450 دلار در سال. 21 اسفند هم برای ویزا اقدام کردم. اما هنوز pva هم نيومده! چششششم انتظاری هم سخت!!! ولی چه ميشه کرد؟ به نظر شما ايميل به سفارت تاثير داره؟؟ در ضمن به استادم هم گفتم يه سفارشی به سفارت بکنه، اونم قبول کرده ....اما هنوز که خبری نداده

aliagha ميتونم رشته شما رو بپرسم و اينكه چرا موناش رو به ملبورن ترجيح دادي؟ من خودم دارم ميرم موناش ولي فكر ميكردم ملبورن بهتر باشه.

من 20 روز پيش براي ويزا اقدام كردم و با اين وضعي كه ميبينم نبايد اميد زيادي به رسيدن به ترم جولاي داشته باشم :-(

Junior Member

aliagha و amini میشه محبت کنین هر دو وضعیت رشته و رزموتون رو توضیح بدین تا در مورد چگونگی شرایط گرفتن فاند آگاه بشیم؟

ممنون

Junior Member

یه خواهش : اگه امکان داره شرایط خودتون رو هم بگید ....

Junior Member

من زمینه کاری Monash رو به Melbourne ترجیح دادم. صرفا براساس Ranking و اسم دانشگاه تصمیم گرفتن، خیلی بچه گانه است! من B.Sc از شریف و M.Sc از تهران دارم در رشته برق.

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

من هم از Univ. of Queensland برای Master of Philosophy در رشته برق پذیرش گرفتم، البته فاند هنوز مشخص نیست. شروع ترم من جولای هست که قصد دیفر دارم.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)