صفحه 10 از 169 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط nima3906m
    Do I have to start master from the biginning or I have to pass remained courses?
    If I start with gradute diploma then continue with master will it cost more or take longer?
    این بستگی به دانشگاه مقصد داره. مثلا" در QUT دروس graduate diploma به عنوان bridging course عمل می کنند و graduate diploma اصطلاحا" به master می چسبه ! .... بعضی دانشگاهها هم مثل UNSW دوره های graduate diploma و master رو بصورت package ارائه می کنند و این دوره ها قابل ادغام نیستند.

حالا اینکه UWA چه سیاستی در این خصوص داره، اینو دیگه باید از خود دانشگاه بپرسین

پیروز باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA
    این بستگی به دانشگاه مقصد داره. مثلا" در QUT دروس graduate diploma به عنوان bridging course عمل می کنند و graduate diploma اصطلاحا" به master می چسبه ! .... بعضی دانشگاهها هم مثل UNSW دوره های graduate diploma و master رو بصورت package ارائه می کنند و این دوره ها قابل ادغام نیستند.

حالا اینکه UWA چه سیاستی در این خصوص داره، اینو دیگه باید از خود دانشگاه بپرسین

پیروز باشید
    it's written something like this in the university website about the structure of the course
    Units from the Master of Oil and Gas Engineering to a total value of 48 points
    It seems that graduate diploma is considered as the first year of masters program
    Do you have the same idea
    I sent an email for them asking these questions to make sure
    If you fail to paln,you plan to fail

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

معمولا متد اینطوریه :

یه Graduate Certificate هست که طولش یه ترمه.
    یه Graduate Diploma هست که طولش یه ساله.
    یه Master هست که طولش بین ۱ تا ۲ ساله(بسته به رشته و نوع دانشگاه).

بهترین کار همین ایمیل زدن بود که شما اینکارو کردید. ولی خوب فوقش اینه که مثل UNSW ادغام نمیشه. بنابراین (به احتمال زیاد) شما پس از اتمام diploma واسه master یا honor (بسته به نوع رشتتون) در خواست میدید. درخواست ویزای دانشجویی هم در خاک استرالیا در صورت داشتن منابع مالی لازم از آب خوردن هم ساده تره

لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم شاید مسخره به نظر بیاد ولی‌ من جوابشو نمیدونم :

برای قبول کردن افر چیکار باید کرد در حال حاضر یه نامه واسه من اومده به عنوانه افر باید همین رو امضا کنم بفرستم واسه دانشگاه؟الان با همین نامه می‌تونم برم سفارت برا تشکیل پرونده؟یه چیز دیگه اگه قرار باشه نامه رو بفرستم براشون باید پست کنم یا می‌تونم میل هم بزنم؟

If you fail to paln,you plan to fail

برای قبول کردن افر چیکار باید کرد در حال حاضر یه نامه واسه من اومده به عنوانه افر باید همین رو امضا کنم بفرستم واسه دانشگاه؟الان با همین نامه می‌تونم برم سفارت برا تشکیل پرونده؟یه چیز دیگه اگه قرار باشه نامه رو بفرستم براشون باید پست کنم یا می‌تونم میل هم بزنم؟

برگه آخر آفر رو امضا کن و با ایمیل براشون بفرست(به همونی که آفر رو برات میل کرده) و شهریه یا بیمه درمانی و.. هم نده چون معلوم نیست ویزا بتونی بگیری

سریعا آفر رو بردار و برو سفارت اونا تمام فرم ها رو بت میدن و سوالاتتونو از خودشون بپرس

این نکات هم در نظر بگیر( کاشکی بعد از آفر شدن یکی بود همین هارو به من میگفت)

1.تبریک میگم ولی هنوز خیلی مونده که خودتو رفتنی بدونی
    2. به کسی نگو که پذیرش گرفتی به دوستان استادات و.... مخصوصا خواهرات و مادرتون ...
    3.پذیرش گرفتن مهم نیست ویزا گرفتن مهمه که اونم دست شما نیست دست خداست
    4. جاهای دیگه هم اپلای کن خیلی ها از استرالیا آفر میشن ولی ویزا شون دیر میاد و نمیتونن برن
    5.اگه مشکل سربازی داری مواظب باش 6-7 ماه بعد از تشکیل پرونده تو سفارت زمان میخوای که ویزات بیاد
    6.با دانشگاه چک کن که بورسات یا پذیرشت قابل دیفر باشه و گرنه به سفارت پول مفت داری میدی

در پایان برات آرزوی موفقیت می کنم

با بهترین آرزوها
    علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط alikharej

برگه آخر آفر رو امضا کن و با ایمیل براشون بفرست(به همونی که آفر رو برات میل کرده) و شهریه یا بیمه درمانی و.. هم نده چون معلوم نیست ویزا بتونی بگیری
    من هنوز برگه آخر رو امضا نکردم، چیزی هم نفرستادم.. آخه تو خود فرم پذیرش یه ددلاینی رو برای accept کردن پذیرش مشخص کرده که تا اون موقع وقت داده... یعنی باید حتما اون برگه رو امضا میکردم می فرستادم ؟؟!! آخه تو اون برگه چیزهایی از قبیل فرم های مالی و بیمه داره که اونم گفتن اول بزار PVA بیاد بعد پذیرش رو Accept کن..
    اینو نوشته توش :
    Note: if you are required by the Australian Department of Immigration to complete a pre-visa assessment you should not accept the offer or make payment until you have passed your PVA

به نظر شما مشکلی برام پیش میاد ؟ :-[
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    من هنوز برگه آخر رو امضا نکردم، چیزی هم نفرستادم.. آخه تو خود فرم پذیرش یه ددلاینی رو برای accept کردن پذیرش مشخص کرده که تا اون موقع وقت داده... یعنی باید حتما اون برگه رو امضا میکردم می فرستادم ؟؟!! آخه تو اون برگه چیزهایی از قبیل فرم های مالی و بیمه داره که اونم گفتن اول بزار PVA بیاد بعد پذیرش رو Accept کن..
    اینو نوشته توش :
    Note: if you are required by the Australian Department of Immigration to complete a pre-visa assessment you should not accept the offer or make payment until you have passed your PVA

به نظر شما مشکلی برام پیش میاد ؟ :-[
    نه مشکلی پیش نمیاد. اصلا خودشون می گن تا وقتی که PVA نیومده Offer رو نپذیرید. وقتی PVA اومد، آفر رو قبول می کنید و Payment ها رو می پردازید و اونوقت است که دانشگاه براتون CoE صادر می کنه. حتی اگه از Deadline ای که دانشگاه برای قبول آفر گذاشته رد شد نگران نباشید چون تا PVA نیاد نباید آفر رو قبول کنید. اما حالا برای محکم کاری و اطمینان 100% از سیاست دانشگاهتون یه e-mail به International office یا همون کسی که باهاتون در تماس است بزنید تا خیالتون راحت بشه

شلمان!
    Guest

هيچ كار، با همين واسه PVA اقدام كن. پول هم نده فعلا. به خودشونم بنويسي ميگن نده.

از دوستاني كه از swinburn پذيرش گرفتند ميشه بگن چقدر طول كشيد تا پذيرششون بياد ؟

در ضمن سايت webometrics.info رنكينگ اين دانشگاه رو زده 1225 آيا به نظر شما يه كم رنكينگش زيادي زياد نيست ؟؟!!!
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    از دوستاني كه از swinburn پذيرش گرفتند ميشه بگن چقدر طول كشيد تا پذيرششون بياد ؟

در ضمن سايت webometrics.info رنكينگ اين دانشگاه رو زده 1225 آيا به نظر شما يه كم رنكينگش زيادي زياد نيست ؟؟!!!
    من از Swinburne برای مستر IT در عرض 5 - 4 هفته پذیرش گرفتم.

درمورد Ranking هم بدون شک رتبه قابل توجهی براش ثبت نشده... اما یکی از دلایل این موضوع میتونه این باشه که سایتهایی مثل webometric رتبه بندی رو بر اساس تعداد مراجعات کاربران (در اصل تعداد کلیک هایی که در صفحات سایت دانشگاه میشه) انجام میدن که لزوما" معیار کاملا" درستی نیست. از طرف دیگه تنوع رشته هایی که در یک دانشگاه تدریس میشه، در چنین رتبه بندی هایی تاثیر مستقیم داره.

به عنوان مثال:

اگر کسی متقاضی تحصیل در رشته های علوم پزشکی یا حقوق یا .... باشه، شاید چیز به درد بخوری در دانشگاه Swinburne University of Technology پیدا نکنه. چرا که دانشکده های Swinburne اینها هستند:

* Faculty of Business and Enterprise
    * Faculty of Design
    * Faculty of Engineering and Industrial Sciences
    * Faculty of Higher Education, Lilydale
    * Faculty of Information & Communication Technologies
    * Faculty of Life and Social Sciences

برای اینکه بتونیم معیار جامع تری برای انتخابها مون داشته باشیم، نیاز به این هست که بدونیم توی رشته مورد نظر ما (که اکثرا" رشته های مختلف مهندسی هستند)، اوضاع توی دانشگاه مورد نظر چطوره (برای پاسخ به چنین نیازی یک تاپیک مختص این موضوع ایجاد کردم).

مسلما" این دلیلی که ذکر کردم، نباید به تنهایی دلیل چنین رتبه نجومی ای باشه (رتبه 2007 اش هم توی استرالیا 26 ه !)

من از یکی از دوستانم که توی RMIT تحصیل می کنه، سوال کردم. گفت: Swinbrurne is recognized as a good university in Melbourne.

تا نظر دوستان دیگه چی باشه
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)