صفحه 13 از 169 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط adel1358 نمایش پست ها
    یک سوال هم داشتم من الان می تونم برای PVA اقدام کنم یا باید صبر کنم تا نتیجه فاند هم بیاد؟
    اگه صبر كني تا فاند بياد، PVA چند ماه بعد از شروع ترم دستت ميرسه;D

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

من حدود دو ماه و نیم میشه که مدارکم رو فرستادم برای دانشگاه ملبورن برای phd و هنوز هیچ جوابی بهم ندادند، و میگن که هنوز داریم assess میکنیم. به نظرتون قضیه چی می تونه باشه؟ باید ناامید بشم؟ مدارکم رو هم قبل از deadline و کامل فرستادم

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها
    من حدود دو ماه و نیم میشه که مدارکم رو فرستادم برای دانشگاه ملبورن برای phd و هنوز هیچ جوابی بهم ندادند، و میگن که هنوز داریم assess میکنیم. به نظرتون قضیه چی می تونه باشه؟ باید ناامید بشم؟ مدارکم رو هم قبل از deadline و کامل فرستادم
    اگه براي IPRS منتظري دير شده ولي براي MIRS و MIFRS تا ژانويه وقت هست. البته جواب پذيرش (نه بورس) رو توي 6 هفته بايد بدن. با grad office تماس داشتي؟ اينجا سوالتو يا مشكلتو براشون بگو سريع جواب ميدن:
    http://unimelb.custhelp.com/cgi-bin/...ZwX3BhZ2U9MQ**

Member
    رشته و دانشگاه
    Alumni : The University of Melbourne - Mechanical Engineering - Biomechanics

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    اگه براي IPRS منتظري دير شده ولي براي MIRS و MIFRS تا ژانويه وقت هست. البته جواب پذيرش (نه بورس) رو توي 6 هفته بايد بدن. با grad office تماس داشتي؟ اينجا سوالتو يا مشكلتو براشون بگو سريع جواب ميدن:
    http://unimelb.custhelp.com/cgi-bin/...ZwX3BhZ2U9MQ**
    مشکل من با جواب پذیرشه، ممنون از لینکی که گذاشتی، من مرتب با gard در تماس هستم، می پرسم که آیا reject شدم، همش میگن داریم assess می کنیم، اگه reject کنند به خودمون خبر میدن یا میذارن همینطور توی کف بمونیم؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad-m نمایش پست ها
    مشکل من با جواب پذیرشه، ممنون از لینکی که گذاشتی، من مرتب با gard در تماس هستم، می پرسم که آیا reject شدم، همش میگن داریم assess می کنیم، اگه reject کنند به خودمون خبر میدن یا میذارن همینطور توی کف بمونیم؟
    اين صفحه رو ببين:
    http://cms.services.unimelb.edu.au/s...onal/timelines
    توي جدول ببين نوشته Late December onwards براي MIRS و MIFRS نامه accept يا reject ميفرستن.
    ویرایش توسط aminp30 : November 16th, 2009 در ساعت 12:01 PM

Junior Member

سلام دوستان ,

من از 2تا دانشگاه پذیرش گرفتم . برای 19 july . اگر با تجربه ها راهنمایی کنن ممنون میشم .

اولی MASTER of engineering mgm 1.5 sale RMIT

دومی Master of engineering and technical mgm 1.5 sale UNSW

من دانشگاه دوم رو ترجیح میدم اما رشته اش تو لیست مشاغل مورد نیاز نیست . نمیدونم بعدا واسه مهاجرت به مشکل بر میخورم با این رشته یا نه ؟

به نظر دوستان اگر 15 dec پرونده مو ببرم سفارت واسه 19 july میرسم . با توجه به شایعاتی که هست و میگن PVA کمتر طول میکشه.
    من بنده آن دمم که ساقی گوید یک جام دگر گیر و من نتوانم.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

دوستان توي اين چند وقته كسي نتيجش نيومده؟ بخصوص از ملبورن. فكر كنم زماني كه براي اعلام نتايج بعد از ددلاين گذاشته بودن رسيده.

Junior Member

سلام

:I have Some offers
    Uni of Melbourne -MSc -Mining Engineering
    Curtin Uni of Tec-MSc -Petroleum Eng
    University of Adelaide-MSc -Petroleum Eng
    Uni of New South Wales -MSc-Mining Eng
    Uni of Wollongong-MSc -Mining Eng

?!Would U all Please help me to choose
    !!By the way, i Prefer Petroleum

!Ps .Here is the most relevant Place to ask this Question

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

سلام
    من امسال برای ارشد مهندس شیمی از دانشگاه Curtin پذیرش گرفتم
    با توجه به هزینه بالایی که داره ( کل دوره با مخارجش نزدیک 35 میلیون تومن) برای بورس هم اقدام کردم که اوایل آپریل جوابش میاد
    برای چند تا دانشگاه اروپایی هم اقدام کردم که در حال برسی مدارکمه
    ولی هنوز برای PVA کاری انجام ندادم

Junior Member

سلام
    والا من اینجا تازه کار هستم و شاید زیاد به قواعد آشنا نباشم ولی فکر می کنم اگر دوستانی که اینجا می آن و پذیرش دارند مشخصات خودشونو مثلا معدل، نمره آیلتس و تعداد مقالات ژورنال و کنفرانس رو بنویسند خیلی برای دوستانی که توی مرحله انتخابند کمک می کنه. این نیاز رو زمانی که من داشتم اپلای می کردم کاملا تجربه کردم. به هر حال اگه نظر بی ربطی دادم امیدوارم دوستان با تاجربه عفو بفرمایند! (چشمک)
    من خودم از دانشگاه کویینزلند پذیرش دکتری دارم به اضافه بورس شهریه و 23000 فاند. نمره آیلتسم 7 بود و یک ژورنال و سه تا کنفرانس داشتم. معدل لیسانسم 17.2 و ارشدم 16.7 بوده. علاوه بر کویینزلند دانشگاه موناش هم اپلای کرده بودم ولی با اینکه استادی که پیدا کرده بودم خیلی پایه ام بود دانشگاه بهم فاند نداد. اونجوری که استاده می گفت اونجا کلا دید خوبی نسبت به ایرانیها ندارند و به همین خاطر به ایرانیها تا زمانی که ویزا نداشته باشند راحت فاند نمی دهند. خوب کسی هم که فاند نداشته باشه که برای ویزا اقدام نمی کنه! ولی دانشگاه کویینزلند خیلی راحت با این موضوع بر خورد کرد و اون بگیر و ببند ها رو نداشت. گفتم شاید این تجربه من به درد دوستان تازه کار تر بخوره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)