صفحه 14 از 169 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط p_agoodboy نمایش پست ها
    سلام
    والا من اینجا تازه کار هستم و شاید زیاد به قواعد آشنا نباشم ولی فکر می کنم اگر دوستانی که اینجا می آن و پذیرش دارند مشخصات خودشونو مثلا معدل، نمره آیلتس و تعداد مقالات ژورنال و کنفرانس رو بنویسند خیلی برای دوستانی که توی مرحله انتخابند کمک می کنه. این نیاز رو زمانی که من داشتم اپلای می کردم کاملا تجربه کردم. به هر حال اگه نظر بی ربطی دادم امیدوارم دوستان با تاجربه عفو بفرمایند! (چشمک)
    من خودم از دانشگاه کویینزلند پذیرش دکتری دارم به اضافه بورس شهریه و 23000 فاند. نمره آیلتسم 7 بود و یک ژورنال و سه تا کنفرانس داشتم. معدل لیسانسم 17.2 و ارشدم 16.7 بوده. علاوه بر کویینزلند دانشگاه موناش هم اپلای کرده بودم ولی با اینکه استادی که پیدا کرده بودم خیلی پایه ام بود دانشگاه بهم فاند نداد. اونجوری که استاده می گفت اونجا کلا دید خوبی نسبت به ایرانیها ندارند و به همین خاطر به ایرانیها تا زمانی که ویزا نداشته باشند راحت فاند نمی دهند. خوب کسی هم که فاند نداشته باشه که برای ویزا اقدام نمی کنه! ولی دانشگاه کویینزلند خیلی راحت با این موضوع بر خورد کرد و اون بگیر و ببند ها رو نداشت. گفتم شاید این تجربه من به درد دوستان تازه کار تر بخوره.
    به UQ خوش آمدی هم‌دانشگاهی!
    وقت اپلای می اومدی سوال می کردی، می گفتیم بهت که یه سر بزنی بخش نتایج پذیرش و ببینی که دنیا دست کیه.
    موفق باشی و بازم می گم به بریزبن از همین الان خوش اومدی
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

سلام دوستان ،
    من برای گرفتن پذیرش از دانشگاه فلیندرز در مقطع دکترا اقدام کردم و یکی از استاد ها پروپزالی رو که فرستاده بودم قبول کرد ،الان مدت 7هفت اس که مدارکمو فرستادم ولی جوابی دریافت نکردم ،به نظرتون این موضوع طبیعه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط 57mahnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان ،
    من برای گرفتن پذیرش از دانشگاه فلیندرز در مقطع دکترا اقدام کردم و یکی از استاد ها پروپزالی رو که فرستاده بودم قبول کرد ،الان مدت 7هفت اس که مدارکمو فرستادم ولی جوابی دریافت نکردم ،به نظرتون این موضوع طبیعه؟
    سلام،

معمولا وقتی مدارکت میرسه به دستشون ی ایمیل میزنن و میگن که مدارکت رسیده و پروسه شروع شده. این ایمیلو دریافت کردی؟
    برای پذیرش 7 هفته ی کم زیاده اما اگه تقاضای بورس دادی عادی است.

Junior Member

سلام.
    آره اون ایمیل رو ردیافت کردم و چون پروسه اش طول کشید دوباره ایمیل زدم که 5 هفته ام تموم شده و درجواب برام ایمیل زدند که اوایل mayجواب پذیرشتون میادولی هنوز که خبری نیست!در ضمن تقاضای بورس هم نداشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QUT PhD in Science

نقل قول نوشته اصلی توسط 57mahnaz نمایش پست ها
    سلام.
    آره اون ایمیل رو ردیافت کردم و چون پروسه اش طول کشید دوباره ایمیل زدم که 5 هفته ام تموم شده و درجواب برام ایمیل زدند که اوایل mayجواب پذیرشتون میادولی هنوز که خبری نیست!در ضمن تقاضای بورس هم نداشتم.
    سلام،
    به نظر من حتما بازم پیگیری کنید. پیگیری در این مساله بی تاثیر نیست. حداقل برای من که اینطوری بوده. اگه بازم سوالی بود به من پیام بدید. چون من تمام این مراحل را رفتم و خوشحال میشم کمکی کنم.

Junior Member

من هم از این دانشگاه ها پذیرش گرفتم ولی بدون فاند:
    Master of Information Technology - Monash بعد از 2 هفته جواب داد Semester 1-2011
    Master of Information Technology - UNSW بعد از 10 روز جواب داد semester 2-2010

ملبورن هم بعد از گذشت 3 هفته هنوز جواب نداده

Junior Member

بالاخره ملبورن هم جواب داد:
    Master of Engineering in Distributed Computing- بعد از 2 ماه و 18 روز جواب داد Semester 1-2011

Junior Member

سلام به همه من می خواستم بدونم با معدل 12.7 دانشگاه ازاد واسه master رشته مکانیک می شه از دانشگاه های شهر perth پذیرش گرفت
    1 سال سابقه کار بدمن بیمه دارم
    ایلتس 6
    مقاله هم ندارم امید داشته باشم یا نه؟

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط nhia نمایش پست ها
    سلام به همه من می خواستم بدونم با معدل 12.7 دانشگاه ازاد واسه master رشته مکانیک می شه از دانشگاه های شهر perth پذیرش گرفت
    1 سال سابقه کار بدمن بیمه دارم
    ایلتس 6
    مقاله هم ندارم امید داشته باشم یا نه؟
    سلام
    کاش این سوال رو در قسمت apply برای استرالیا مطرح می کردین نه در قسمت نتایج پذیرش.
    به هر حال جواب سوال شما اینه که معمولا واسه مستر اگه فاند نخوای راحت پذیرش می گیری اما اینکه زوم کنی رو یه دانشگاه خاص ، خب شانست رو میآره پایین.
    موفق باشی.
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

[QUOTE=p_agoodboy;222328]سلام
    والا من اینجا تازه کار هستم و شاید زیاد به قواعد آشنا نباشم ولی فکر می کنم اگر دوستانی که اینجا می آن و پذیرش دارند مشخصات خودشونو مثلا معدل، نمره آیلتس و تعداد مقالات ژورنال و کنفرانس رو بنویسند خیلی برای دوستانی که توی مرحله انتخابند کمک می کنه. این نیاز رو زمانی که من داشتم اپلای می کردم کاملا تجربه کردم. به هر حال اگه نظر بی ربطی دادم امیدوارم دوستان با تاجربه عفو بفرمایند! (چشمک)
    من خودم از دانشگاه کویینزلند پذیرش دکتری دارم به اضافه بورس شهریه و 23000 فاند. نمره آیلتسم 7 بود و یک ژورنال و سه تا کنفرانس داشتم. معدل لیسانسم 17.2 و ارشدم 16.7 بوده. علاوه بر کویینزلند دانشگاه موناش هم اپلای کرده بودم ولی با اینکه استادی که پیدا کرده بودم خیلی پایه ام بود دانشگاه بهم فاند نداد. اونجوری که استاده می گفت اونجا کلا دید خوبی نسبت به ایرانیها ندارند و به همین خاطر به ایرانیها تا زمانی که ویزا نداشته باشند راحت فاند نمی دهند. خوب کسی هم که فاند نداشته باشه که برای ویزا اقدام نمی کنه! ولی دانشگاه کویینزلند خیلی راحت با این موضوع بر خورد کرد و اون بگیر و ببند ها رو نداشت. گفتم شاید این تجربه من به درد دوستان تازه کار تر بخوره.[/Q

سلام
    اگه امکان داره بفرماييد تو چه رشته ای از دانشگاه کويينزلند پذيرش گرفتيد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)