صفحه 163 از 169 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

به نظر من هم اگر مقالاتی که دارید واقعا در رشته شما معتبر هستند دقیقا هم ایمپکت فکتور مهمه در موناش و کوئنزلند شانس خوبی دارید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering - University of Melbourne

I think u have a good chance for Uni Melb, good reputation of iranian students esp in geotech group
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinajafari88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم بدونم فردی با شرایط زیر چه شانسی در دانشگاه های جی 8 داره برای پذیرش با فاند؟ در دانشگاه های غیر اون چطور؟
    لیسانس عمران از امیرکبیر: 14.55
    فوق لیسانس از امیرکبیر گرایش ژئوتکنیک: 17.7
    مقاله ژورنال: 4 ISI
    کنفرانس بین المللی: 4 تا
    تافل:110
    GRE: 580/800/4
    در ضمن دانشگاه های سیدنی،ملبورن، UNSW، ANU و نیوکاسل و ولونگانگ رو زمینه کاری من فعالیت میکنن.
    Mostafa

Banned

سلام دوستان عزیز یه سوال کلی داشتم:
    آیا بدون داشتن مقاله ISI شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های استرالیا در مقطع دکترا وجود داره؟
    رشته متالورژی با معدل 17 از دانشکاه تهران و آیلتس 6.5

جناب shahrouz یا بقیه دوستان که واردن لطفا نظرشون رو در مورد این ایمیل بدن؟ مخصوصا قسمت پر رنگ شده رو.

Thank you for your inquiry concerning PhD study here at.... Your Masters topic fits well with our research areas. MSc and PhD students have and are studying ....and ......and........and........and.......So there is a wide range. So anything associated with.......would be appropriate. We have analytical instruments: HPLC, GC-MS and ............. and spectrometric tools.

I find that many of the students we develop detailed projects with early in the application process are not ultimately successful with their scholarship applications and hence cannot come. For this reason I tend not to put too much effort into the initial proposal preferring to work on it once I am confident that the student is likely to join the department. In the meantime, if you wish to develop a topic in the above area, you could put on your application that you have discussed a project supervised by Dr ....... and advance the proposal as the application processes develop

این قسمتی رو از ایمیل که براتون پر رنگ کردم میشه لطف توضیح بدین یعنی چی؟ من که نفهمیدم؟ یعنی پروپوزال بنویسم یا نه؟ اگه ننویسم به جاش یه برگه خالی با همین یه خط که من موضوع رو با دکتر فلان دیسکاس کردم کافیه؟ یا اصلا اشتباه فهمیدم؟

سلام دوستان
    همونطور که میدونین من 2 ماه پیش جواب اسکولارشیپم از ECU اومد و از ترسم همونو اکسپت کردم و ویزام هم اومده. حالا یکی یکی جوابای IPRS ها میاد و استادا هم که جلو جلو خبر دارن بهم یه جورایی مبفهمونن و خبرشو میدن. میخوام بدونم شما ها در این موارد چه کار میکنین؟ آیا در جواب استاد میگید که از جای دیگه اسکولارشیپ گرفتید و دارید میرید اونجا؟ یکی از دوستان به من پیشنهاد کرد که بگم به دلایل مشکلات شخصی نمیتونم اسکولارشیپو بپذیرم ...من به استاد New castle همینو گفتم ولی مثلا استاد James Cook امروز کلی صحبت کرده و گفته خوب اشکالی نداره میتونی تا جون یا جولای دیفر کنی ..من برات صحبت میکنم.... خواستم یه نظر سنجی بکنم و نظر دوستانو بپرسم. ممنون میشم جواب بدین که من به این استاد مهربون بگم که خیالش راحت بشه..البته میدونم الان همتون تعجب میکنید که چرا من IPRS از این دانشگاه های خوب و ول کردم و دارم میرم ECU

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها
    جناب shahrouz یا بقیه دوستان که واردن لطفا نظرشون رو در مورد این ایمیل بدن؟ مخصوصا قسمت پر رنگ شده رو.

Thank you for your inquiry concerning PhD study here at.... Your Masters topic fits well with our research areas. MSc and PhD students have and are studying ....and ......and........and........and.......So there is a wide range. So anything associated with.......would be appropriate. We have analytical instruments: HPLC, GC-MS and ............. and spectrometric tools.

I find that many of the students we develop detailed projects with early in the application process are not ultimately successful with their scholarship applications and hence cannot come. For this reason I tend not to put too much effort into the initial proposal preferring to work on it once I am confident that the student is likely to join the department. In the meantime, if you wish to develop a topic in the above area, you could put on your application that you have discussed a project supervised by Dr ....... and advance the proposal as the application processes develop

این قسمتی رو از ایمیل که براتون پر رنگ کردم میشه لطف توضیح بدین یعنی چی؟ من که نفهمیدم؟ یعنی پروپوزال بنویسم یا نه؟ اگه ننویسم به جاش یه برگه خالی با همین یه خط که من موضوع رو با دکتر فلان دیسکاس کردم کافیه؟ یا اصلا اشتباه فهمیدم؟
    درود
    می گه از اونجا که اسکالرشیپ رقابتی هست و احتمالش زیاده کسی نتونه بگیره من نمی تونم خیلی روش وقت بذارم. در هر حال شما اگر علاقه مند هستی خودت پروپوزال رو آماده کن و بگو که راجع بهش با فلانی صحبت کردم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak1363 نمایش پست ها

منظور استاد همونی هست که شهروز گفتن... ولی خوب ایشون چیز خاصی نگفته جز حقیقت ...همشون همین کار رو میکنن و در این مرحله زیاد روی پروپوزال وقت نمیزارن و شما هم نباید خیلی خودتون رو اذیت نکنین مگر در مواقع خاص که اگر خواستید پیام بدید توضیح بدم... شما یه پروپوزال 2-3 صفحه ای بنویسید و به استاد نشون بدید و بگید اگر موافقه شما میرید برای اپلای همینطوری بنویسید که بعد استاده بفهمه که شما نمیخوای وقتشو بگیری و فقط میخوای در جریان بذاریدش و اجازه بگیرید.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همونطور که میدونین من 2 ماه پیش جواب اسکولارشیپم از ECU اومد و از ترسم همونو اکسپت کردم و ویزام هم اومده. حالا یکی یکی جوابای IPRS ها میاد و استادا هم که جلو جلو خبر دارن بهم یه جورایی مبفهمونن و خبرشو میدن. میخوام بدونم شما ها در این موارد چه کار میکنین؟ آیا در جواب استاد میگید که از جای دیگه اسکولارشیپ گرفتید و دارید میرید اونجا؟ یکی از دوستان به من پیشنهاد کرد که بگم به دلایل مشکلات شخصی نمیتونم اسکولارشیپو بپذیرم ...من به استاد New castle همینو گفتم ولی مثلا استاد James Cook امروز کلی صحبت کرده و گفته خوب اشکالی نداره میتونی تا جون یا جولای دیفر کنی ..من برات صحبت میکنم.... خواستم یه نظر سنجی بکنم و نظر دوستانو بپرسم. ممنون میشم جواب بدین که من به این استاد مهربون بگم که خیالش راحت بشه..البته میدونم الان همتون تعجب میکنید که چرا من IPRS از این دانشگاه های خوب و ول کردم و دارم میرم ECU
    مریم جان شما واسه ECU اپلیکیشن فی دادی. این دانشگاه بیشتر معدل محور است یا به مقاله بیشتر اهمیت می دهد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    مریم جان شما واسه ECU اپلیکیشن فی دادی. این دانشگاه بیشتر معدل محور است یا به مقاله بیشتر اهمیت می دهد؟
    اپلیکیشن فی ندادم . من یه فایلی توی سایت دانشگاه پیدا کردم که نحوه امتیاز دهی اداره اسکولارشیپ به مقالات و معدل اپلیکنت ها رو نشون میداد ...توی این فایل PDF همه اینها امتیاز داشتند ولی مثلا تا 5 تا مقاله امتیاز داشت ولی بیشترش دیگه همون امتیاز 5 تا رو داشت. امتیاز معدل هم بالا بود. و مقالات ISI کنفرانس ملی و بین المللی و همه اینها به طور جداگانه امتیاز داشتند. و من فکر میکنم همه دانشگاه ها از همین دستور العمل استفاده می کنند و اپلیکنتها رو گلچین میکنند.

پس جواب منو کی میده... دوستان رفتید تعطیلات کریسمس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)