صفحه 167 از 169 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

سلام دوست عزیز تبریک می گم. شما ANU بهتون نگفت که باید proposal توسط DFAT تایید بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    بازم ممنونم
    نه، من كارنامه رسميم صادر شده. بعدم شبانه بودم فوق رو و همه چيمو (دفترچه قسط و همه چيو) تسويه كردم. بعد تا بخوان اصل مدركو صادر كنن مثه اينكه 45 روزي طول ميكشه كه ديگه نميرسم. حالا بايد تلاشمو بكنم ببينم چي ميشه.
    دعا كنين فقط كه بيمه رو هم پوشش بده

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط imanaba نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز تبریک می گم. شما ANU بهتون نگفت که باید proposal توسط DFAT تایید بشه؟
    سلام، ممنونم دوست گرامي
    نه، چيزي نگفتن. فقط قبل كريسمس كه پيگيري كردم گفت Fee waiver تون رو درخواست داديم فقط بايد Dean تاييد كنه. احتمالاً اينا خودشون فقط بررسي ميكنن. شايدم فرستاده باشن ولي به من چيزي نگفتن.
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamMB80 نمایش پست ها
    1- 3 تا دانشگاهی که من ازشون اسکولارشیپ گرفتم هر کدوم زمان متفاوتی رو تعیین کردند، ECU بیست روز ، Newcastle یک ماه، James Cook هم 10 روز ..البته جواب JCU همین امروز اومد واسه همین فرصت کمتری دادند.
    2- بله کاملا درسته و چاره ای جز این نیست. من هم مجبور شدم اسکولارشیپ ECU رو قبول کنم در حالیکه بعد از اون از 2 تا دانشگاه با رنک بالاتر اسکولارشیپ IPRS گرفتم .... و هنوز منتظر اسکولارشیپ ملبورن و سوث استرالیا هستم در حالیکه چیزی به رفتنم نمونده. البته خیلی هم دکلاین کردنشون در چنین شرایطی سخته ولی چاره ای نیست و با ریسکی که پروسه ویزا و حتی خود اسکالرشیپ داره بهتره هموم اولی رو اکسپت کنین. مثلا من از وسترن سیدنی رد شدم که رنکش از این دانشگاه ها که اسکولارشیپ گرفتم خیلی پایین تره ...بنابراین هیچ ضمینی وجود نداره
    مریم جان یه سوال.. شما واسه همه این دانشگاههایی که اپلای کردی اصل ترجمه و کارنامه زبان پست کردی. یا روال اینطوری است که وقتی یک جا اکی می شه از نظر اسکالرشیپ بعد مدارک اصلی را انجا می فرستند؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط mao نمایش پست ها
    مریم جان یه سوال.. شما واسه همه این دانشگاههایی که اپلای کردی اصل ترجمه و کارنامه زبان پست کردی. یا روال اینطوری است که وقتی یک جا اکی می شه از نظر اسکالرشیپ بعد مدارک اصلی را انجا می فرستند؟
    درود

اصل مدارک یا کپی تائید شده از اون رو نیاز دارند. CERTIFIED COPY
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

برای اپلای فقط ملبورن از من اصل مدارک رو مبخواست که من براشون پست کردم. دانشگاه های وسترن استرالیا هم توی سایتش نوشته بود که باید پست بشه که من زنگ زدم گفتن نیازی نیست و آفر هم اومد مشکلی نبود. حالا هم که از بعضی هاشون اسکالرشیپ گرفتم ازم اصل مدارکو نخواستند .فقط گفتن همراهم ببرم استرالیا برای enrollment . البته بعضی دانشگاه ها کلا خیلی گیر هستند مثلا UTC که حتما ایجنت باید مدارکو تایید میکرد. ولی در حالت کلی شما ترجمه رسمی مدارک و اسکن آیلتس و برای اپلای نیاز دارید تا بدون دغدغه وارد پروسه بررسی برای اسکولارشیپ بشید. موفق باشید

Member mao آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Fisheries ,Guilan University

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

اصل مدارک یا کپی تائید شده از اون رو نیاز دارند. CERTIFIED COPY
    مرسی دوست من. certified copy همون ترجمه رسمی است که دارالرترجمه ها انجام می دهند با مهر وزارت خارجه و..؟؟پس منظور از verified copy چی هست که گاهی اوقات می خوان؟

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

مرسی دوست من. certified copy همون ترجمه رسمی است که دارالرترجمه ها انجام می دهند با مهر وزارت خارجه و..؟؟پس منظور از verified copy چی هست که گاهی اوقات می خوان؟
    هر دوشون فکر می کنم یکی هستند. بهترین کار اینه که شما ببرید جاهای که مهر ناتی دارند. در این مورد پست اول این لینک رو بخونید
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

Scholarship Offer من هم از ANU اومد براي دكتراي Earth Sciences!

ANU PhD Scholarship به مبلغ سالي 24653$ + ANU Research Supplementary Scholarship به مبلغ سالي 2000$ + ANU HDR Merit Scholarship كه شهريه رو پوشش ميده
    متاسفانه بيمه پوشش داده نميشه ولي بليط رفت پرداخت ميشه.

رزومه:
    ليسانس نقشه برداري دانشگاه تفرش (سراسري): معدل 17.19
    ارشد نقشه برداري گرايش ژئودزي دانشگاه تهران: معدل 17.45
    آيلتس 8
    يه دونه مقاله ISI با ايمپكت 1.18 كه البته اسمم نفر سوم بود (دو تا استادام اسماي اول بودن)
    دو تا مقاله كنفرانس داخلي
    يه ترم تدريس در دانشگاه آزاد

خودم با توجه به ايميل هاي استادم فكر ميكنم زبان و معدل بيشترين تاثير رو داشتن.
    نكته ديگه اين كه از سه ماه پيش استادم يه جورايي بهم گفته بود كه بورس رو ميگيري و همين هم شد آخرش (در مورد اون بحثي كه آيا استاد خبر داره يا نه).

خيلي خيلي تشكر ميكنم از همه دوستاني كه من اينجا از نظراتشون استفاده كردم.

حالا يه سوالي، من بيمه رو نميتونم يه جوري بگم مثلاً از رو بورسم پرداخت كنن بعداً ازش كم كنن؟ خيلي زياد ميشه آخه با اين قيمت دلار كه!!
    سابكلاس 574
    دليوري مدارك در اردن: 9 فوريه. دريافت شماره پرونده و درخواست رزومه، پروپوزال و مديكال: 13 فوريه. انجام مديكال: 17 فوريه. ارسال مديكال از بيمارستان به سفارت در تهران: 19 فوريه. گرنت ويزا: 27 فوريه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط salim623m نمایش پست ها
    Scholarship Offer من هم از ANU اومد براي دكتراي Earth Sciences!

ANU PhD Scholarship به مبلغ سالي 24653$ + ANU Research Supplementary Scholarship به مبلغ سالي 2000$ + ANU HDR Merit Scholarship كه شهريه رو پوشش ميده
    متاسفانه بيمه پوشش داده نميشه ولي بليط رفت پرداخت ميشه.

رزومه:
    ليسانس نقشه برداري دانشگاه تفرش (سراسري): معدل 17.19
    ارشد نقشه برداري گرايش ژئودزي دانشگاه تهران: معدل 17.45
    آيلتس 8
    يه دونه مقاله ISI با ايمپكت 1.18 كه البته اسمم نفر سوم بود (دو تا استادام اسماي اول بودن)
    دو تا مقاله كنفرانس داخلي
    يه ترم تدريس در دانشگاه آزاد

خودم با توجه به ايميل هاي استادم فكر ميكنم زبان و معدل بيشترين تاثير رو داشتن.
    نكته ديگه اين كه از سه ماه پيش استادم يه جورايي بهم گفته بود كه بورس رو ميگيري و همين هم شد آخرش (در مورد اون بحثي كه آيا استاد خبر داره يا نه).

خيلي خيلي تشكر ميكنم از همه دوستاني كه من اينجا از نظراتشون استفاده كردم.

حالا يه سوالي، من بيمه رو نميتونم يه جوري بگم مثلاً از رو بورسم پرداخت كنن بعداً ازش كم كنن؟ خيلي زياد ميشه آخه با اين قيمت دلار كه!!
    اقا خیلی خیلی تبریک میگم....رزومه خوبی دارین...امیدوارم دوره تون با موفقیت طی کنید...راجع به بیمه...با من که موافقت نکردند..گفتن این بورسیه زمانی به شما تعلق میگیره که بیای این جا....به هر حال بپرس شاید موافقت کردن...ولی این کار رو زود انجام بده...دلار داره ساعتی میره بالا...بازم تبریک
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Member
    رشته و دانشگاه
    Earth Sciences ANU

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    اقا خیلی خیلی تبریک میگم....رزومه خوبی دارین...امیدوارم دوره تون با موفقیت طی کنید...راجع به بیمه...با من که موافقت نکردند..گفتن این بورسیه زمانی به شما تعلق میگیره که بیای این جا....به هر حال بپرس شاید موافقت کردن...ولی این کار رو زود انجام بده...دلار داره ساعتی میره بالا...بازم تبریک
    خيلي ممنونم دوست عزيز
    راستي يه چيز ديگه، پول ويزا رو هم بايد بديم؟
    سابكلاس 574

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)