صفحه 17 از 169 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya7 نمایش پست ها
    سلام
    تبريك مي گم. من هم براي برق ملبورن اقدام كردم ، استاد OK داده ولي هنوز چيزي دريافت نكردم. به شما از scholarship Dept ايميل زدن؟
    من بعد از OK استاد مصاحبه شدم یکماه بعد نامه پذیرش اومد و بعد یک ماه و نیم از پذیرش نامه بورس اومد.

Junior Member

من 30 اكتبر مدارك فرستادم. يه استاد سه هفته پيش و دو هفته پيش باهام مصاحبه كرد و گفت خوبه و به Int St Dept مداركم را مي فرستد. از طرفي استاد اولم بهم ايميل زد و گفت من App Form تو رو خوندم و خوبه و برات فلان موضوع رو در نظر گرفتم اكه ok هست اعلام كن و اگه نيست هر چه سريعتر به Int St Dept اطلاع بده كه من گفتم ok . به نظر شما من اميدوار باشم؟ شما خودتون كيApply كرديد؟
    راستي به شما ايميل زدند يا نامه فرستادند؟
    ویرایش توسط qwerty123456 : December 22nd, 2010 در ساعت 10:36 AM دلیل: ادغام پستهای متوالی

Junior Member baran_xpress آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- پلی تکنیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Darya7 نمایش پست ها
    من 30 اكتبر مدارك فرستادم. يه استاد سه هفته پيش و دو هفته پيش باهام مصاحبه كرد و گفت خوبه و به Int St Dept مداركم را مي فرستد. از طرفي استاد اولم بهم ايميل زد و گفت من App Form تو رو خوندم و خوبه و برات فلان موضوع رو در نظر گرفتم اكه ok هست اعلام كن و اگه نيست هر چه سريعتر به Int St Dept اطلاع بده كه من گفتم ok . به نظر شما من اميدوار باشم؟ شما خودتون كيApply كرديد؟
    راستي به شما ايميل زدند يا نامه فرستادند؟
    \
    اگه استاد ok داده و شرایط عمومی پذیرش رو دارید که قضیه پذیرش 90% حله. من اواخر آگوست اپلای کردم و 3 نوامبر نامه پذیرشم با ایمیل اومد.

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط baran_xpress نمایش پست ها
    \
    اگه استاد ok داده و شرایط عمومی پذیرش رو دارید که قضیه پذیرش 90% حله. من اواخر آگوست اپلای کردم و 3 نوامبر نامه پذیرشم با ایمیل اومد.
    شما از این موضوع مطمئنید؟
    آخه من یه استاد OK گرفتم ، شرایط عمومیشونو هم دارم خیلی بیشتر هم دارم ولی خوب استاده گفته باید که ما هرسال کلی applicant واجد شرایط داریمو خلاصه خیلی competetive هستو از این حرفا. استاده head of school هست و دانشگاهشم توی رشتم بهترین دانشگاه استرالیاست. به نظرت امیدوار باشم پس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    شما از این موضوع مطمئنید؟
    آخه من یه استاد OK گرفتم ، شرایط عمومیشونو هم دارم خیلی بیشتر هم دارم ولی خوب استاده گفته باید که ما هرسال کلی applicant واجد شرایط داریمو خلاصه خیلی competetive هستو از این حرفا. استاده head of school هست و دانشگاهشم توی رشتم بهترین دانشگاه استرالیاست. به نظرت امیدوار باشم پس؟
    دوست عزیز اگه انتظار بورس ندارید، بسیار امیدوار باشید. درب دانشگاه های استرالیا به روی دانشجوهای خارجی که شهریه میدن همیشه بازه.اگه شرایط عمومی رو دارید و استاد هم گفته اک مشکل خاصی نیست/ موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

مقطع: دکتری، رشته: Applied science: Minerals and Materials، دانشگاه: University of South Australia، بورس: کامل Tuition Fees+Living Allowance+OSHC ، رشته فوقم: مهندسی معدن،
    CV: سه تا مقاله ISI دو تا علمی پژوهشی پنج کنفرانس داخلی شش کنفرانس خارجی، دو سال و نیم سابقه تدریس تو دانشگاه و دو سال سابقه کار در مرکز تحقیقاتی و شرکت در پنج پروژه تحقیقاتی

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m-kor نمایش پست ها
    مقطع: دکتری، رشته: Applied science: Minerals and Materials، دانشگاه: University of South Australia، بورس: کامل Tuition Fees+Living Allowance+OSHC ، رشته فوقم: مهندسی معدن،
    CV: سه تا مقاله ISI دو تا علمی پژوهشی پنج کنفرانس داخلی شش کنفرانس خارجی، دو سال و نیم سابقه تدریس تو دانشگاه و دو سال سابقه کار در مرکز تحقیقاتی و شرکت در پنج پروژه تحقیقاتی
    میشه لطفا معدل لیسانس و فوقتون رو هم بنویسید؟
    چه دانشگاهای دیگه ای توی استرالیا ریجکتتون کردن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.Chem.Eng نمایش پست ها
    میشه لطفا معدل لیسانس و فوقتون رو هم بنویسید؟
    چه دانشگاهای دیگه ای توی استرالیا ریجکتتون کردن؟
    ممنون
    معدل لیسانس: 16.25 و معدل فوق 17.85 شاید خنده دار به نظر برسه ولی فقط همین جا اقدام کردم و خدا رو شکر نتیجه گرفتم البته به دوستان دیگه توصیه نمیشه که فقط یک جا اقدام کنند.

معدل لیسانس: 16.25 و معدل فوق 17.85 شاید خنده دار به نظر برسه ولی فقط همین جا اقدام کردم و خدا رو شکر نتیجه گرفتم البته به دوستان دیگه توصیه نمیشه که فقط یک جا اقدام کنند.
    ضمن تبریک به شما/با شرایط و رزومه ی ایشان تقریبا برای همه ی دانشگاه های دیگه استرالیا شانس بسیار بالایی برای دریافت بورس داشتند. البته در رزومه ی ایشان سابقه ی تدریس و سابقه ی کار هیچ تاثیری در امتیاز بورسشان نداشته و تنها بر اساس مقالات و معدل ارشد ایشون بوده که امتیازدهی شده اند./ موفق باشید
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط meshki نمایش پست ها
    ضمن تبریک به شما/با شرایط و رزومه ی ایشان تقریبا برای همه ی دانشگاه های دیگه استرالیا شانس بسیار بالایی برای دریافت بورس داشتند. البته در رزومه ی ایشان سابقه ی تدریس و سابقه ی کار هیچ تاثیری در امتیاز بورسشان نداشته و تنها بر اساس مقالات و معدل ارشد ایشون بوده که امتیازدهی شده اند./ موفق باشید
    قطعا همینطوره و خیلی متعجب شدم که چرا واسه G8 اقدام نکردن. فکر میکنم با این شرایط شانس بالایی حتی از بهترینها در G8 داشتن.
    بهر حال براشون آرزوی موفقیت میکنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)