صفحه 2 از 169 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

من یک ماه و نیم پیش اقدام کردم هنوز PVA ندادن. مقطع Phd رشته computer دانشگاه Newcastle
    راستی من اگه جولای نتونم ویزا بگیرم برم سرباز می شم. به نظرتون می تونم دیفر کنم و سرباز نشم؟!
    یه سوال دیگه این وکیل من میگه شما چون research هستید هر زمان که بخواهید شروع کنید میشه بتابراین میشه شروع ترم رو بندازین عقبتر، به نظرتون راست میگه؟

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

برای دیفر کردن شما باید با استاد خودتون هماهنگ کنید و اگه OK داد از طریق دپارتمان مرحله دیفر رو انجام بدید. در ضمن با داشتن نامه پذیرش رسمی و اقدام از طریق وزارت علوم به راحتی میتونید سربازیتون رو عقب بندازید وقتی دیفر کردید (این چیزا رو میفهمند).

برای PhD و M.Phil شما هر زمانی که علاقمند باشید با هماهنگی با استاد میتونید شروع کنید (البته دانشگاهها یک بازه زمانی مشخص دارند که می گویند بهتر است در این زمان خاص شروع کنید مثلا UQ برای اینکه شروع ترمش June 1 هست گفته بهتره شما بین این تاریخ تا August 31 تحصیلتون رو شروع کنید).

اما نکته اصلی اینجاست که هر زمانی در طول یک Semester دوره را شروع کنی کل هزینه اون ترم رو میگیرند، پس صلاح نیست چون شما در بازه زمانی کوتاه کاری نمیتونید بکنید اونجا از طرفی کل شهریه ترم را هم باید پرداخت کنید.

موفق باشید
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

کلا در مورد defer خيلي سخت نمي گيرند البته اگه بورس نبرده باشيد اگه بورس گرفته باشيد بعيده defer کنند تنها لطفي که مي کنند اينه که به شما ممکنه اجازه بدند تا يه تاريخي تو وسطه ترم هم بياي. اينکه ويزا نگرفتمو اين حرفا هم اصلا تو کتشون نميره.

من امروز صبح از دانشگاه New South Wales براي PhD از دانشکده رياضي پذيرش گرفتم. دقيقا 5 هفته طول کشيد جواب بدند. قبلش هم با يک استاد به طور مفصل در ارتباط بودم. بورس هم قراره که اواخر October بررسي کنند. شرايط من هم توي نتايج پذيرش هست.

Junior Member

من دو ساله پیش از دانشگاه Melbourne برای Master با فاند کامل پذیرش گرفتم که به علت مشکلاتی نتونستم برم. امسال هم دوباره apply کردم و می دونم که دوباره fund می گیرم. به دوستان توصیه می کنم که دانشگاه ملبورن رو از دست ندهند. پارسال رنکش ۲۷ بود. البته دانشگاه ملبورن با Monash ارتباط تنگاتنگی داره واسه همین Monash هم دانشگاه توپی هست برای رفتن. هر کدوم از اون Top 8 بتونین برین، عالیه. فقز امیدوارم که فاند هم بگیرید.

راستی یکی از دوستان هم که در دانشگاه ملبورن هست، سالی حدود ۱۹۴۲۵ دلار بورس می گیره و همچنین ۱۲ ساعت در هفته کار هم می کنه که از کارش هم ۸۰۰۰ تا در سال در میاره!

کاملا موافقم. يه مزيت ديگه ملبورن تعداد بورسهاشه. بر خلاف ساير دانشگاههاي استراليا شانس براي گرفتن بورس تو اين دانشگاه واقعا بالاست. در ضمن دانشکده برق اين دانشگاه در استراليا بهترينه و ارتباط خيلي خوبي با بهترين دانشگاههاي آمريکا داره. فارغ التحصيل هاي اين دانشکده هم در دانشگاههاي خيلي خوب عضو هيئت علمي ميشند.

من امروز از New South Wales براي PhD بورس گرفتم. ولي گفتن که تا 15 august بايد ترم رو شروع کنم. چون گرفتن ويزا از سفارت استراليا در عرض 2 ماه مثل اينه که بگيم خورشيد از مغرب طلوع کنه يا آب سر بالا بره پس اينم هوتوتو. به نظرتون اصلا براي ويزا اقدام کنم يا اينکه خودم رو سبک نکنم کنسلش کنم؟

Junior Member

بهشون بگو که می خوای defer کنی و شرایط رو توضیح بده. شاید بهت رحم کنند و بورست رو باطل نکنن.

من که از ملبورن بورس گرفتم خیلی خوب بود چون تو نامه زده بود که باید در عرض سال ۲۰۰۷ بورس رو شروع کنم. یعنی یک سال وقت داشتم برای ویزا گرفتن.

آخه نوشته under no circumstances تقاضاي defer پذيرفته نميشه. فکر کنم بايد cancel اش کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gorji1983
    آخه نوشته under no circumstances تقاضاي defer پذيرفته نميشه. فکر کنم بايد cancel اش کنم.
    شما چرا واسه ی Melbourne آپلی نمی کنی؟ تا آخر August وقت داره واسه بورس. بعدش هم این گندبازی های بقیه جاها رو نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)