صفحه 5 از 169 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

در مورد بورس خوب يک سري آيتمهايي هست که بايد داشته باشيد مثل معدل خوب، توصيه نامه هاي قوي، publication خوب و اعتبار خوب دانشگاهي که ازش فارغ از تحصيل شديد. البته چون بورس خيلي رقابتيه نميشه يک معيار قطعي براي گرفتن بورس معرفي کرد. به رشته هم خوب ربط داره چون دانشگاهها بيشتر راقبند بورساشونو به دانشکده هايي بدن که تو دنيا اعتبار بيشتري دارند. به همين علت شما اگه از يک دانشکده قوي در يک دانشگاه پذيرش بگيريد خود اين ميشه يک نکته مثبت در application شما. در مورد کشور هم خوب طبيعيه که دولت استراليا بخواد بورساشو به کشورهايي بده که باهاشون رابطه خوبي داره. شما کافيه به رزومه ايرانيا و مثلا هنديهايي که از يک دانشکده بورس گرفتند ةک نگاه بندازيد اونوقت خيلي چيزا دستتون مياد. البته استراليا در دادن بورس خيلي سياسي عمل نميکنه و مثل کشورهايي مثل انگلستان نيست.

Junior Member

از كجا ميتونم رزومه ايرانيا و هنديهايي که بورس گرفتند رو نگاه بندازم؟
    رشته من شهرسازي بوده با معدل 16.87 و خيلي شنيدم كه استراليا و كانادا متقاضي اين رشته هستند از دانشگاه unswسيدني هم خيلي فوري پذيرش گرفتم ولي بايد هزينه هاي زيادشو پرداخت كنم - ميخواستم بدونم هنوزم راه داره كه بتونم تبديل به بورس يا بدون فاندش كنم؟
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

دوستان چرا شرایطشون رو نمی نویسن؟ معدل-دانشگاه-نمرات امتحان ها...
    اینطوری که فایده چندانی نداره!

Junior Member

با سلام به هودي:
    شرايط خيلي از بچه ها و معدل و همه چيز در بخشهاي مختلف هست بگرد پيدا ميكني البته بعضي ها هم كوتاهي مي كنند . اگر علامت كلاه فارق التحصيلي هر كسي رو بزني مشخصات دانشجويي اون رو مي بيني . لطفا خودت هم به فايلت اضافه كن. ممنون
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

شلمان!
    Guest

من همونطور كه قبلا هم گفتم براي دانشگاههاي ملبورن فقط اپلاي كردم. الان از موناش و ملبورن آفر دارم. با توجه به اينكه زياد اهل درس خوندن شديد(همون خر زدن!) نيستم كدومشو قبول كنم؟ يه وقت نرم موناش از ملبورن سخت تر باشه؟!! ;D
    رشته ي computer science و مقطع master

من فعلا از curtin برای engineering management پذیرش مشروط دارم. RMIT هم میگه باید درست تموم شه تا بهت جواب بدیم. qut رو هم تازه فرستادم. uts , unsw, macquire هم تو آبان میفرستم.( اگر خدا بخواد و همچنین اساتید ;D بهمن فارغ التخصیل میشم.)
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UIC, Electrical Eng,PhD

سلام. من از UNSW برای دکترای برق پذیرش دارم، March 2009.
    ولی نتایج Scholarship هنوز نیومده. کسی وضع مشابه من داره؟ چقدر امید هست؟ مقاله IEEE و سابقه کار Research و مکاتبه فراوان با استاد دارم.
    نمره زبان خوب هم دارم ولی شنیدم خیلی سخت بورس میدن! لطفا راهنمایی کنید...

Junior Member

دوست عزیز"MM62"
    شما مقاله نداشتین یا داشتین ولی توی نتایج پذیرشتون ننوشتین؟

Junior Member

ممکنه لطفا دوستان خوبمون amini و aliagha و reza1942 لطف کنن شرایط تحصیلیشونو بنویسن. مثلا معدل و تعداد مقالات و ..
    lممنون

سلام

من هم از UNSW و هم از ملبورن براي PhD بورس گرفتم. UNSW رشته رياضي و ملبورن هم برق. شرايطمم هم ايناست:
    کارشناسي و کارشناسي ارشد برق از امير کبير با معدل به ترتيب 16.51 و 18.8 .
    مقاله: 10 تا کنفرانس خارجي و يکي book chapter
    نمره IELTS هم 7.5

در کل خيلي مشخص نيست که معياراشون براي دادن بورس چيه. ولي اين دو تا دانشگاه کلا خوب بورس ميدند. UNSW رو که ميدونم همزمان به 2 تا ايرانيه ديگه هم بورس داده بود. اميدوارم تونسته باشم کمکي کرده باشم. در ضمن راند اول بورسهاي ملبورن هم اعلام شده.

موفق باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)