صفحه 6 از 169 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

از gorji عزیز خیلی ممنونم
    حضور ایشون واقعا فروم رو پربار کرده.
    من برای master می خوام بورس بگیرم. به نظرتون مقاله داشتن چقدر مهمه؟

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط co121
    از gorji عزیز خیلی ممنونم
    حضور ایشون واقعا فروم رو پربار کرده.
    من برای master می خوام بورس بگیرم. به نظرتون مقاله داشتن چقدر مهمه؟
    براي بورس فكر مي كنم 1- معدل 2- مقاله خيلي مهم باشند. چون مقاله نشون مي ده كه اهل كار زياد هستي يا نه؟ چون اونا ازت ورنال و مقاله و تحقيق ميخوان كه پول مي دن.

بالاخره انتظار و اضطراب های من برای اخذ پذیرش دیروز تموم شد. دانشگاه ملبورن بعد از 1.5 هفته(!!!!) از دریافت مدارکم بهم جواب داد و پذیرش مشروط با شروطی که راحت میشه از پسشون بر اومد داد. از تمام دوستانی که تو این مدت من را برای پذیرش گرفتن راهنمائی کردن تشکر می کنم. حالا باید بریم برای امتحان زبان و فارغ التحصیل شدن و گرفتن ویزا. امیدوارم تو این قسمت هم دوستان به من فرصت استفاده از اطلاعاتشون رو بدن.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    بالاخره انتظار و اضطراب های من برای اخذ پذیرش دیروز تموم شد. دانشگاه ملبورن بعد از 1.5 هفته(!!!!) از دریافت مدارکم بهم جواب داد و پذیرش مشروط با شروطی که راحت میشه از پسشون بر اومد داد. از تمام دوستانی که تو این مدت من را برای پذیرش گرفتن راهنمائی کردن تشکر می کنم. حالا باید بریم برای امتحان زبان و فارغ التحصیل شدن و گرفتن ویزا. امیدوارم تو این قسمت هم دوستان به من فرصت استفاده از اطلاعاتشون رو بدن.
    تبریک میگم.
    یعنی ۱۰ تا ۱۱ روزه جواب دادن ؟؟؟!!!
    در چه رشته ای apply کردید؟ fund هم درخواست داده بودید ؟ یا شخصا هزینه ها رو تقبل می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    تبریک میگم دانشگاه ملبورن بسیار عالیه و تو دنیا اسم و رسمی داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid1981
    تبریک میگم.
    یعنی ۱۰ تا ۱۱ روزه جواب دادن ؟؟؟!!!
    در چه رشته ای apply کردید؟ fund هم درخواست داده بودید ؟ یا شخصا هزینه ها رو تقبل می کنید؟
    ممنون.دقیقا. 2 شنبه پیش مدارک به دستشون رسید و دیروز 4 شنبه email پذیرشم رو گرفتم. تازه یکی از شرطاش اینه که معدل این ترمم بالای 13(65%) باشه!! یعنی پاشو بیا. هنوز بورس ندارم چون درسم تموم نشده و زبانم هنوز امتحان ندادم اما خودم با توجه به رشته ای که اقدام کردم می دونم که رقابت تو گرفتن پذیرشش خیلی بالاست و همینکه پذیرش گرفتم خودش خیلیه! رشته ای که اقدام کردم master of engineering management . دیروز این همایش دانشگاه ملبورن رو رفتم یکی از اساتید ایرانی اومده بود بهش گفتم و مدارکم رو نشون دادم گفت به رزومت برمی گرده.

Junior Member

سلام mohsen_a6

اول تبریک. بعدش من یک سوال داشتم.
    من مدارکم رو برای ملبورن فرستادم ولی دانشگاه Application Number رو برام نفرستاده. میتونی بگی بعد اینکه مدارکت رو فرستادی چقدر طول کشید که برات Application Number بیاد؟ یعنی به تو خبر دادند که مدارکت رو دریافت کردند یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taghia
    سلام mohsen_a6

اول تبریک. بعدش من یک سوال داشتم.
    من مدارکم رو برای ملبورن فرستادم ولی دانشگاه Application Number رو برام نفرستاده. میتونی بگی بعد اینکه مدارکت رو فرستادی چقدر طول کشید که برات Application Number بیاد؟ یعنی به تو خبر دادند که مدارکت رو دریافت کردند یا نه؟

من مدارکم رو همزمان هم برای ملبورن فرستادم هم برای macquarie. میل رو که چک کردم macquarie اعلام دریافت مدارک کرده بود و ملبورن پذیرش رو داده بود!!!! قبلش هم هیچ میلی از ملبورن نگرفته بودم.

شاید باورتون نشه ؛ ولی پذیرش من بعد از حدود 5 ماه (!!!) دیروز بالاخره اومد !

Curtin University of Technology, Perth, WA
    Computer Science , M. Sc
    July 2009

جزئیات بیشتر رو توی قسمت نتایج پذیرش forum نوشتم...

موفق باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

شلمان!
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA
    شاید باورتون نشه ؛ ولی پذیرش من بعد از حدود 5 ماه (!!!) دیروز بالاخره اومد !

Curtin University of Technology, Perth, WA
    Computer Science , M. Sc
    July 2009

جزئیات بیشتر رو توی قسمت نتایج پذیرش forum نوشتم...

موفق باشید
    عجيبه!... من براي 5 تا دانشگاه تو استراليا فرستادم هيچكدوم هم بيشتر از 2 هفته طول نكشيد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)