صفحه 69 از 169 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

Member khatamifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - James Cook University

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    Oh Man. Be strong and rely on God. You will get it on eday. I am sure

Thanks dude. I try to overcome these difficulties.
    Hope you all the best
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

سلام دوستان
    من با یه استاد از دانشگاه سیدنی در ارتباطم. تشویقم کرده بود که پروپوزال بدم. منم که اصلا از شرایط استرالیا خبر نداشتم. فکر کردم که شاید از رزومم خوشش اومده و شانسم بالاست. ولی مثل اینکه این جوابها معمولیه. خلاصه پروپوزال دادم و یه بار ادیتش کرد و گفت که مثلا فلان قسمت رو کامل کن. چند روزی براش وقت گذاشتم و دوباره فرستادم. به نظرم که خیلی کاملتر شد. الانم منتظرم تا همین روزا، نظر بعدیشو بده.
    حالا با این وضعی که دوستان میگن، من شانسی برای اسکالرشیپ ندارم دیگه!!!!! آخه 3 تا مقاله کنفرانسی دارم و فعلا ژرونالی ندارم. ولی معدل کارشناسی و ارشدم بالای 16 هستش.
    به نظر شما استاد چقدر میتونه اعمال نظر کنه؟
    (اگه از اول این داستانهای استرالیا رو میدونستم، احتمالا وقتم رو واسه پروپوزال و این استاده نمیزاشتم.)
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با یه استاد از دانشگاه سیدنی در ارتباطم. تشویقم کرده بود که پروپوزال بدم. منم که اصلا از شرایط استرالیا خبر نداشتم. فکر کردم که شاید از رزومم خوشش اومده و شانسم بالاست. ولی مثل اینکه این جوابها معمولیه. خلاصه پروپوزال دادم و یه بار ادیتش کرد و گفت که مثلا فلان قسمت رو کامل کن. چند روزی براش وقت گذاشتم و دوباره فرستادم. به نظرم که خیلی کاملتر شد. الانم منتظرم تا همین روزا، نظر بعدیشو بده.
    حالا با این وضعی که دوستان میگن، من شانسی برای اسکالرشیپ ندارم دیگه!!!!! آخه 3 تا مقاله کنفرانسی دارم و فعلا ژرونالی ندارم. ولی معدل کارشناسی و ارشدم بالای 16 هستش.
    (اگه از اول این داستانهای استرالیا رو میدونستم، احتمالا وقتم رو واسه پروپوزال و این استاده نمیزاشتم.)
    سلام دوسته من
    شرایط شما خوبه
    استرالیا معدل خیلی مهمه
    شما اونو دارین
    به نظر من شانستون رو امتحان کنین
    البته به دانشگاه های غیر G8 هم باید فکر کنین
    یکم رزومتو خوب کنی G8 هم میشه

برات بهترین آرزوها رو دارم
    Subclass 574 - lodged on 01/04/2013 - Medical 17/04/2013 - Visa Grant 09/05/2013hhnhh

برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید. جهان ما، جهان تغییر است نه تقدیر.

Member gol آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط khatamifar نمایش پست ها
    سلام دوسته من
    شرایط شما خوبه
    استرالیا معدل خیلی مهمه
    شما اونو دارین
    به نظر من شانستون رو امتحان کنین
    البته به دانشگاه های غیر G8 هم باید فکر کنین
    یکم رزومتو خوب کنی G8 هم میشه

برات بهترین آرزوها رو دارم
    ممنون از جوابت. این دانشگاههای G8 و غیر G8، دقیقا کدوما میشن؟ (از اصطلاح G8 چیزی نمیدونم.)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط gol نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست عزیز حالا چرا حالا داری خون گریه میکنی(آواتار). به قول دوستمان khatamifar
    ، شما حتمی اپلای کن. ما بچه های پیش به سوی استرالیا همیشه تجربیات خودمون را میگیم. ولی حتمی بدون را ها و استثنا ها خیلی زیاد هستن. اگر بخوای با تجربیات دیگران خیلی زود تصمیم بگیری، از همان اول شکست میخوری. شما باید از تجربیات بچه ها استفاده کنی و راه حل پیدا کنی نه این که پا پس بکشی. با این حرف شما من خودم میترسم برای بعضی از کامنتها پاسخ بزارم، چون ممکن هست طرف بخاطر نظر و تجربه شخصی من، کلا بترسه از مرحله اپلای استرالیا و شروع نکنه. خدایا توبه . . .
    گاهــــــی گمـــان نمیکنـی ولی میشود ...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
    گاهـــی هـزار دوره دعا بی اجابت است...گاهـــی نگفتــه قرعـه به نام تو میشود

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

سلام به همه دوستان
    خواهشا اگر کسی نکته ای میدونه کمک کنه. دیروز استادم تو دانشگاه سیدنی ایمیل زده که تو تو فرمت برای اسکولارشیپ دانشگاه اقدام نکردی. آیا نمیخوای بورس رو؟
    من شدیدا دپرس شدم.
    Dear S. Mojtaba Mostafavi,

I hope that you are well. I have just seen the form for your application to the university, and I notice that you did not apply for the University scholarship. What scholarship(s) were you planning to apply for? As you know, it is impossible to study for a PhD at the university unless you have secured funding for yourself, to pay your international student fees and your living expenses.

All the best,

بعد من نوشتم که میخوام برای همه بورسها اقدام کنم و مطمئنم که همه رو نوشتم اما اون دوباره جواب داد که تو برای بورس دانشگاه اقدام نکردی.حالا 2تا سوال دارم
    1-آیا جواب پذیرشها اومده که الان رفته تو بخش بورس؟
    2- برای اضافه کردنش چکار کنم؟ استاده میگه:
    I will look into it on Monday (by now all the office staff have gone home for the weekend). It just said in the email that you didn't apply for a scholarship, but I will ask to see your original form. If I can get that changed, I will, now that you have told me that you wanted to apply for the scholarships
    لازمه ایمیل بزنم آفیس؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    31 آگوست بوده ددلاین.
    شما برای ترم بعد، ددلاین 15 دسامبر اقدام کنید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member
    رشته و دانشگاه
    Deakin University-Geelong-Australia

من اپلای کردم و پول و مدارک هم به موقع رسیده. پروپوزال هم ok کردم. مشکلی در این زمینه نبوده. الان استاده میگه الان که مدارک رو بررسی کرده این نکته رو دیده.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamostafa نمایش پست ها
    من اپلای کردم و پول و مدارک هم به موقع رسیده. پروپوزال هم ok کردم. مشکلی در این زمینه نبوده. الان استاده میگه الان که مدارک رو بررسی کرده این نکته رو دیده.
    خوب چرا دوباره مدارک رو تصحیح نمی کنی بفرستی
    چون شماره کاندیدا دارید میشه مدارک را کم و زیاد و تصحیح کرد
    برای من از 2-3 تا دانشگاه ایمیل اومده که فلان مدرکت نیست بفرست. یا یکیشون اشتباهی زده بودم آف شور(خارج از مرکز) که ایمیل زدن گفتم اشتباه کردم و خودشون درست کردن . یه جا دیگه هم ایمیل داده بود که اسکن مدارک کم کیفیته خوبشو بفرست و ...

زودتر بفرستین. برای مسئولی که مدارک رو فرستادین و سی سی کنین برای استاد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)