صفحه 7 از 169 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA
    شاید باورتون نشه ؛ ولی پذیرش من بعد از حدود 5 ماه (!!!) دیروز بالاخره اومد !
    سلام
    می خواستم بپرسم Curtin University هزینه ای بابت اپلای کردنش نمی خواد!! ؟؟ منظورم همون application fee هستش.
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    سلام
    می خواستم بپرسم Curtin University هزینه ای بابت اپلای کردنش نمی خواد!! ؟؟ منظورم همون application fee هستش.
    نه. تا جايي كه ميدونم مداركم بايد آنلاين براشون آپلودكني
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

سلام
    نه نمیخواد ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    نه نمیخواد ....
    همونطور که دوستان گفتند، application fee در کار نیست !
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

سلام می خواستم بدونم که دانشگاه هایی که application fee نمی خوان دلیلش اینه که معتبر نیستن یا اصلا متقاضی های اینتر نشنالش کمن؟
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

سلام می خواستم بدونم که دانشگاه هایی که application fee نمی خوان دلیلش اینه که معتبر نیستن یا اصلا متقاضی های اینتر نشنالش کمن؟
    نه دلیل نمیشه. مثلا دانشگاه موناش از کسایی که برای بورس اپلای می کنن application fee نمی گیره.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

دوستان عزیز پذیرش گرفته

با توجه به نحوه ویزا دادن سفارت مریخی استرالیا اکیدا توصیه می کنم به پذیرشی که گرفتید اصلا دلخوش نباشید
    و بعد از گرفتن پذیرش حتما برای جاهای دیگه هم اقدام کنید (میتونید تاپیک دیفر کردن و ضررهای احتمالی اونو مطالعه کنید) و سریعا از دانشگاه مربوط درباره شرایط دیفر کردن و اثرات اون بر روی اسکولارشیبتون بپرسید

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,19578.0.html

با تشکر از همه
    علی
    من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

سلام به همه دوستان عزیز ...

یک موردی برای من پیش اومده که فکر کردم بهتر باشه با همفکری شما در موردش تصمیم بگیرم. راستش بین دو تا Offer گیر گردم و درمورد انتخاب بین این دو تا تردید دارم. یک جدول مقایسه برای این دو تا Offer تهیه کردم که به صورت فایل پیوست در انتهای این پست قرار گرفنه.

از همه دوستان - بخصوص دوستانی که در شاخه مهندسی کامپیوتر و IT قصد ادامه تحصیل دارند - خواهش دارم که نظرات و راهنمایی های خودشون رو در مورد این انتخاب (با توجه به عوامل مختلف از جمله: آینده شغلی در استرالیا و کیفیت و اعتبار تحصیلات) ذکر کنند.

ضمنا" :

1) Ranking ای که توی جدول قید شده، متعلق به Melbourne Institute هست و ranking خود دانشگاهه و نه ranking یک رشته خاص.

2) یادم میاد که Nice_Guy (از بچه های همین forum ) نظرش این بود که دانشگاههای سیدنی و ملبورن در رشته های مرتبط با IT قوی تر هسنتد. (نظر شما چیه ؟)

3) شخصا" Information Technology رو به Computer Science ترجیح میدم (البته اگر دانشگاه محل تحصیل رو در نظر نگیریم)

تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

اگه از لحاظ هزینه مشکلی ندارید بدون شک curtin انتخاب بهتری هستش... رنکینگشون رو از آدرس زیر ببینید:

http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=au

البته باید بگم هزینه زندگی در ملبورن به مراتب بیشتر از سایر شهرها هستش. موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA
    سلام به همه دوستان عزیز ...

یک موردی برای من پیش اومده که فکر کردم بهتر باشه با همفکری شما در موردش تصمیم بگیرم. راستش بین دو تا Offer گیر گردم و درمورد انتخاب بین این دو تا تردید دارم. یک جدول مقایسه برای این دو تا Offer تهیه کردم که به صورت فایل پیوست در انتهای این پست قرار گرفنه.
    این نکات به نظر من رسید سایر نکات هم میتونی از بقیه جاهای فروم بدست بیاری

من تو سفارت که بودم با یکی که از لیسانس تو استرالیا درس خونده بود صحبت کردم گفت تو ایران به اینکه شریف یا ... باشی اهمیت میدن تو اونجا به چیزهای که بلدی اهمیت میدن هنگام استخدام

در ضمن گفت مقدار فاند مهم تر از رنک دانشگاه

به اعتبار استادتم توجه کن
    به زمینه کاریش و آینده ای که برای اون زمینه پیش بینی میکنی

به اینکه 3-4 سال هم باید تو اون شهر هم زندگی کنی توجه کن،
    مخصوصا اگر برای دکترا میری در نظر بگیر که آدم که سنش بالاتر میره خواسته های بیشتری پیدا میکنه مثل فوق لیسانس دیگه نمیتونه فقط و فقط درس خونی باشه باید تشکیل خانواده بده و....درنظر بگیر این 3-4 سال 3-4 از زندگیته

موفق باشی

من به این امید زندم این روزها هم میگذره این وضعیت عوض میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)