صفحه 9 از 169 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1686

موضوع: آرشیو شده : نتايج پذيرش استراليا ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : نتايج پذيرش استراليا

سلام وحید جان این دو تا لینکی که گذاشتی fake هستش، شما هر چیزی که در text box روبروی search بنویسی یه چیزه الکی میده... مثلا داخل search نوشتم Ali یه حقوق براش آورد
    زیاد نمی شه به این جور سایت ها اطمینان کرد اکثرا ابزاری هستند برای کسب درآمد اینترنتی..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    سلام وحید جان این دو تا لینکی که گذاشتی fake هستش، شما هر چیزی که در text box روبروی search بنویسی یه چیزه الکی میده... مثلا داخل search نوشتم Ali یه حقوق براش آورد
    زیاد نمی شه به این جور سایت ها اطمینان کرد اکثرا ابزاری هستند برای کسب درآمد اینترنتی..
    سلام ...
    واقعا ؟؟ نمي دونستم. به هر حال اگه لينك رسمي اون مقايسه ها رو پيدا كردم ميذارم اينجا ....

لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    منم با نظر hooman_teh در مورد هر دو جملشون موافقم. البته حتي شهرهاي بزرگترشون هم مثل اينكه بعد از ساعت 5 عصر ديگه به حالت كما فرو ميرن (البته با كمي تفاوت در درجه كما). حداقل تهران خودمون از اين نظر از همشون سر تره (گرچه night life ما به خوردن ساندويچ هايدا سر يخچال يا فوقش نشستن تو پارك ملت محدود ميشه )
    اما در مورد انتخاب دانشگاه .... خوب اگه ميبيني از مباحث Swinburne بيشتر خوشت ديگه چه كاريه بري كرتين ؟؟ همون طور كه گفتم كرتين رو computer vision خيلي خوب كار ميكنه. vision هم يعني رياضي و رياضي و رياضي !!!! اگه رياضي رو دوست داري يكي از ارضاكننده ترين گرايشاست. يه خوبيه ديگه اي هم كه داره اينه كه دورش يه غلاف تمام فلزي (!) هست بنام رياضيات كه خوب باعث ميشه خيليا به سمتش كشيده نشن. در نتيجه متخصصاش كمتره و حقوقشون بالاتر . مثلا در آمريكا ( و نيز به احتمال زياد در استراليا ) حقوق متوسط يه web developer بين 60 هزار تا 80 هزاره در صورتي كه واسه متخصصان خوب پردازش تصوير اين حقوق از 80 تا 100 هزاره ....
    متاسفانه يادم نيست لينك مقايسه دقيق درآمدها رو ولي اين لينك هم بد نيست :

vision : http://www.simplyhired.com/a/salary/...Scientist/l-MA

web developer : http://www.simplyhired.com/a/salary/...developer/l-MA
    از همه دوستانی که وقت گذاشتند و نظرات و پیشنهادتشون رو با من در میون گذاشتند، باز هم بی نهایت ممنونم

من تقریبا" به یک جمع بندی کلی در مورد انتخابم رسیدم. در ضمن از یکی از دوستان هم دروه دانشگاهی که 1 سالی هست که توی ملبورن Master می خونه هم خواسته بودم که توی این انتخاب کمکم کنه... بخشی از جوابی رو که ایشون داده ، اینجا میذارم که شاید به دوستان دیگری که در آینده (و حتی در حال حاضر) مثل من در انتخابشون دچار تردید میشن، کمکی بکنه:

First of all I refer you to visit this link. Rankings of Australian universities, it helps you to compare form the reputation of two universities. Swinbrurne is recognized a good university in Melbourne but I have no idea about Curtin university as it is in Perth. So naturally we don't hear from it a lot. But it doesn't mean it isn't a good university. I just don't have any idea about that.

Secondly, the city where you are going to live is important as well. Melbourne is known by the most convenient city for international students in Australia. Sydney's lifestyle costs expenses more than Melbourne. However in Melbourne finding a proper accommodation with the good price is the biggest problem. Perth is a good place to live too. A small city around 3 hours far from Melbourne, but somehow a bit boring place. But definitely it costs less than Melbourne. I meant food, accommodation and all other staff would be cost less than here.

Thirdly, if you are interested to work for industry after graduation, IT is the better choice than Computer Science. But if you tend to go for PhD and research, computer science is the best area.

I hope this information help you to make a best decision. Also I have heard a good advice from an Australian friend in computer area and I found it very wise. If you think to come back Iran after graduation and work there, the reputation of university is important, because in Iran people care about that a lot. But If you are thinking to change the whole life and live here for a long time, getting a degree from any university doesn't work until you have got good experience and good marks. Also it's considered how much you get improved in computer area. As a matter of fact, each university has their own reputation here and people care about your knowledge not your degree.

پیروز باشید
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

بسیار عالی بود خیلی ممنون، فقط اون لینکی هم که اولش گفته بود رو هم اگه لطف کنید بگذارید ممنون میشم..
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    بسیار عالی بود خیلی ممنون، فقط اون لینکی هم که اولش گفته بود رو هم اگه لطف کنید بگذارید ممنون میشم..
    First of all I refer you to visit this link. Rankings of Australian universities, it helps you to compare form the reputation of two universities.
    فکر کنم منظورش این لینک بوده :

Rankings of Australian Universities

http://www.australian-universities.com/rankings/
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima3906m
    سلام دوستم من واسه مستر دانشگاههای uwa ،sydney،unsw اقدام کردم با هزینه شخصی‌ حدود ۳ هفته می‌شه ولی‌ هنوز هیچ جوابی‌ از هیچ کدوم نگرفتم چون دیدم تو فروم که بعضی‌ از بچها خیلی‌ زود جوبشون اومده بوده گفتم که شاید کیس من مشکلی‌ داشته که هنوز جواب ندادن حالا چه رجکت چه قبول ،

یه سوال دیگه به نظرتون اگه تا ۱۰ روز دگه پذیرشم بیاد هیچ شانسی دارم واسه ترم ژولای ویزا بگیرم؟از نظر حسابو اینا و موجودی که از قبل باید تو حساب بوده باشه مشکلی‌ ندارم
    سلام منم كه از unsw پذيرش گرفتم خيلي طول كشيد حدود 2 ماه.

///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

ApplyAbroad Veteran

اینجا قراره فقط نتایج اعلام بشه.
    لطفا" تاپیک رو از مسیر اصلی منحرف نکنید.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

من امروز که status رو در سایت UWA چک می‌کردم دیدم بهم offer داده ولی‌ من که برای مستر اقدام کرده بودم تو همون رشته واسه graduate diploma بهم offer داده می‌خواستم بپرسم آیا دوستان میدونن که از این طریق می‌شه ادامه داد و مستر خوند یا فقط یه ابزاری واسه پول در آوردن اونا هست
    actually the course is oil&gas engineering
    If you fail to paln,you plan to fail

نقل قول نوشته اصلی توسط nima3906m
    من امروز که status رو در سایت UWA چک می‌کردم دیدم بهم offer داده ولی‌ من که برای مستر اقدام کرده بودم تو همون رشته واسه graduate diploma بهم offer داده می‌خواستم بپرسم آیا دوستان میدونن که از این طریق می‌شه ادامه داد و مستر خوند یا فقط یه ابزاری واسه پول در آوردن اونا هست
    actually the course is oil&gas engineering
    شما بعد از گذروندن دوره graduate diploma می تونید وارد دوره master بشید و معمولا" در این مورد مشکلی وجود نداره.
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA
    شما بعد از گذروندن دوره graduate diploma می تونید وارد دوره master بشید و معمولا" در این مورد مشکلی وجود نداره.
    Do I have to start master from the biginning or I have to pass remained courses?
    If I start with gradute diploma then continue with master will it cost more or take longer?
    If you fail to paln,you plan to fail

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)