صفحه 1 از 246 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول ) ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول ) ( تا سال 2012 )

HI
    is there any body who have information about new zealand university?and other usefull information about new zealand?
    thanks ???
    تا روپود هستي را سوختيم و خرسنديم<br />رند عافيت سوزي ، همچو ما كجا بيني

Junior Member

پیش فرض پاسخ : new zealand

آره.دانشگاه ها رو ایران قبول داره واگه مدرک مالی داشته باشی خیلی خوب ویزا میده. فقط قبل از هر چیز فکر دور بودن از همه جا رو بکن!!

Junior Member

پیش فرض تحصیل در نیوزیلند

کسی از دانشگاههای نیوزیلند اطلاعاتی داره؟ دانشگاههای خوبش کومن؟ وضعیت پذیرش ایرانیا؟ هزینه ها؟.....

پیش فرض پاسخ : نیوزیلند

نقل قول نوشته اصلی توسط pantea
    کسی از دانشگاههای نیوزیلند اطلاعاتی داره؟ دانشگاههای خوبش کومن؟ وضعیت پذیرش ایرانیا؟ هزینه ها؟.....
    سلام دوست عزيز
    لينك زير همه ي اطلاعات را دارد:
    http://www.studyingnewzealand.com/
    ولي از نظر قيمت فرقي با استراليا تقريبا ندارد
    و از نظر كاري هم خيلي پايين تر از استراليا هستش

پيشنهاد مي كنم اگر تصميم گرفتيد براي استراليا اقدام كنيد

موفق باشيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نیوزیلند

If you consider it for PhD the tition fees are OK otherwise MSc fees are very high

you might also want to look at this link in the forum where I put my own experience in University of Auckland
    http://www.applyabroad.org/forum/index.php?topic=496.0

Junior Member

بنابر این نظر شما اینه که با توجه به هزینه ها کلا نیوزلند بدرد فوق لیسانس نمی خوره و اگه آدم بخواد فوق بخونه بهتره با این هزینه ها واسه خود استرالیا اقدام کنه، چونکه امکاناتش بهتره، درسته؟
    There is a certain rightnous in our wrongness

نقل قول نوشته اصلی توسط sirbijan
    بنابر این نظر شما اینه که با توجه به هزینه ها کلا نیوزلند بدرد فوق لیسانس نمی خوره و اگه آدم بخواد فوق بخونه بهتره با این هزینه ها واسه خود استرالیا اقدام کنه، چونکه امکاناتش بهتره، درسته؟
    درسته!
    اينجوري بهتون بگم كه نيوزيلند براي استراليايي ها مانند شهرستان هست
    ولي از نظر طبيعت بهتر از استراليا هست و هم از نظر ويزا دادن
    ولي از نظر قيمت دانشگاه من فرقي ميان انها نديدم به جز رنكينگ كه مشخصه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sirbijan
    درسته!
    اينجوري بهتون بگم كه نيوزيلند براي استراليايي ها مانند شهرستان هست
    ولي از نظر طبيعت بهتر از استراليا هست و هم از نظر ويزا دادن
    ولي از نظر قيمت دانشگاه من فرقي ميان انها نديدم به جز رنكينگ كه مشخصه
    يه دانشگاه جديدالاحداث(؟) به نام yatun هست، اونم شوته؟
    مشكلي نيست كه آسان نشود<br />مرد&nbsp; بايد&nbsp; كه&nbsp; هراسان&nbsp; نشود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

در مورد اقامتش هم كسي اطلاعات داره من شنيدم چند ماهه مي شه اقامت گرفت. درسته؟
    Everything is possible

کلا دانشگاهای خوب نیوزلند رو می شه در حد دانشگاهای متوسط رو به بالای استرالیا رتبه بندی کرد. شهریه توش خیلی بالاست تقریبا سالی 15-16 تومان در سال فقط بابت شهریه باید داد که لا اقل برای من بالاست. بورس هم خیلی خوب نمی دن. یعنی دست استادا باز نیست خیلی مثلا من از یه جایی پیشنهاد داشتم طرف اول گفتliving cost, student fee & equipment رو بهت می دم ( یعنی گفت درخواست دادم که واسه 3-4 تا دانشجو بودجشو بهم بدن که می دن. ولی بعد یه مدت گفت با درخواستم موافقت نکردن ولی بیا اول خودت پول خودتو بده بعده 1-2 ماه که دیدن وضعت خوبه بهت کمک می کنن!!!! ولی آدمای پایه ای هستن یعنی من از وقتی کارم تو جاهای دیگه درست شده دیگه خبری ازم نشد ولی دوباره یه چند وقتیه استاده و رییس International office و head آزمایشگاهی که قرار بود توش کار کنم فرتو فرت میل می زنن که پس چرا نمی آی؟؟ (البته منم می دیدم یکی می خواد 15-16 تومان خرج کنه همین کا رو می کردم ;D). از نظر زندگی هم خیلی فرقی با استرالیا نداره درسته استرالیایی ها خودشونو با کلاس تر از نیوزیلندیها می دونن ولی زندگی تو نیوزلند حتی از استرالیا هم راحت تره و آرامش بیشتری داره. البته تمام چیزایی که می گم مربوط به فوق می شه ها وگرنه اگه بخواید برای دکتری apply کنید خیلی جای خوبیه هم ارزونه (سالی 2-3 هزار دلار نیوزلند که قابل مقایسه با فوقش نیست) بورس هم خوب می دن بعدا برای اقامت هم کاره سختی ندارید و از استرالیا آسان تره. در ضمن فکر کنم می تونید با اقامت نیوزلند تو استرالیا زندگی کنید. اگه دقت کنید تو فرم هاشونم شرایط استرالیا و نیوزلندیا یکسانه.