صفحه 11 از 246 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول ) ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند

سلام .من دانشجوی ارشد کشاورزی گرایش زراعت هستم و فقط پایان نامه ام مونده.معدلم پاییه 14.30 و معدل لیسانس 13.40و ایلتس 5.5 دارم و 2 تا مقاله ISI و 3 مقاله داخلی دارم. که تعداد مقالات را میتوانم بیشتر هم بکنم .می خواستم بدونم واسه PHD میتونم واسه نیوزلند اقدام کنم؟و اینکه کدوم دانشگاه نیوزلند کشاورزی داره؟اصلا امیدی واسه پذیرش هست با این شرایط که اقدام کنم یا کلا بی خیال شم؟؟؟
    ممنون.
    ویرایش توسط kayvanr : November 23rd, 2010 در ساعت 07:28 PM

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kayvanr نمایش پست ها
    سلام .من دانشجوی ارشد کشاورزی گرایش زراعت هستم و فقط پایان نامه ام مونده.معدلم پاییه 14.30 و معدل لیسانس 13.40و ایلتس 5.5 دارم و 2 تا مقاله ISI و 3 مقاله داخلی دارم. که تعداد مقالات را میتوانم بیشتر هم بکنم .می خواستم بدونم واسه PHD میتونم واسه نیوزلند اقدام کنم؟و اینکه کدوم دانشگاه نیوزلند کشاورزی داره؟اصلا امیدی واسه پذیرش هست با این شرایط که اقدام کنم یا کلا بی خیال شم؟؟؟
    ممنون.
    سلام دوست عزیز،
    معدل برای دانشگاههای نیوزیلند فاکتور بسیار مهمی است که متاسفانه هم معدل لیسانس و هم معدل فوق شما کمی پایین است و آن دو تا ISI شاید خیلی نتواند این ضعف را جبران کند. ضمن این که حداقل نمره آیلتس برای ورود به دوره دکترای رشته های فنی مهندسی اکثر دانشگاههای این کشور، 6.5 یا 7 است. ممکن است نتوانید مستقیماً برای رشته کشاورزی اقدام کنید (چون اکثر دانشگاههای این کشور به صورت مستقل دانشکده کشاورزی ندارند)، ولی با توجه به گرایشی که خواندید، شاید بتوانید در دپارتمان های مرتبط مانند Civil, Natural resources, Environmental, Geological sciences, Geography و... دوره های مرتبط با رشته خودتان پیدا کنید.
    لینک دانشگاههای زیر را چک کنید:
    http://www.auckland.ac.nz/uoa/
    http://www.canterbury.ac.nz/
    http://www.massey.ac.nz/massey/learn...ences_home.cfm
    http://www.lincoln.ac.nz/About-Linco...Life-Sciences/
    به هرحال اقدام کردن برای پذیرش ضرری ندارد چون پذیرش معمولی را به احتمال زیاد می گیرید، اما بهتر است کشورهای دیگر را هم در نظر داشته باشید، چون اعطای کمک هزینه دکترا در دانشگاههای این کشور بسیار رقابتی است.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

سلام ، من مدارکم تازه به دفتر مهاجرت NZ رسیده و فکر میکنم مدارکم تکمیله. معمولا چند وقت طول میکشه تا صدور ویزا؟ ویزا تو ایران صادر میشه ؟ چه مدت بعدش باید رفت به NZ ؟ اوضاع اقتصادی و کاری تو NZ واسه Civil and Environment چطوره؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط dejavu نمایش پست ها
    سلام ، من مدارکم تازه به دفتر مهاجرت NZ رسیده و فکر میکنم مدارکم تکمیله. معمولا چند وقت طول میکشه تا صدور ویزا؟ ویزا تو ایران صادر میشه ؟ چه مدت بعدش باید رفت به NZ ؟ اوضاع اقتصادی و کاری تو NZ واسه Civil and Environment چطوره؟ پیشاپیش ممنون از راهنماییتون.
    سلام دوست عزیز.
    در مورد ویزا بهترین مرجع سایت اداره مهاجرت نیوزیلند است.
    در مورد اشتغال هم سایت اداره اشتغال نیوزیلند مرجع مناسبی است.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

تحصیل در نیوزیلند
    سلام.من دانشجوی دانشگاه آزاد بودم و معدل کارشناسیم خیلی پایین شد.لیسانیس برق با معدل 13/4 و آیلتس 5.5 دارم ولی دارم زبان میخونم و احتمالا 6.5 میشم.سابقه کار هم یک سال و نیم مرتبط با رشته ام دارم.نمیدونم اصلا میتونم از نیوزیلند پذیرش بگیرم.اگه کسی بهم کمک کنهوممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yas66 نمایش پست ها
    تحصیل در نیوزیلند
    سلام.من دانشجوی دانشگاه آزاد بودم و معدل کارشناسیم خیلی پایین شد.لیسانیس برق با معدل 13/4 و آیلتس 5.5 دارم ولی دارم زبان میخونم و احتمالا 6.5 میشم.سابقه کار هم یک سال و نیم مرتبط با رشته ام دارم.نمیدونم اصلا میتونم از نیوزیلند پذیرش بگیرم.اگه کسی بهم کمک کنهوممنون میشم.
    سلام دوست عزیز.
    شما پذیرش معمولی می توانید بگیرید، منتهی بهتر است اول بررسی کنید که از پس هزینه ها بر می آیید یا خیر. حدوداً سالی 40 میلیون تومان، هزینه تحصیل و زندگی شما برای مقطع کارشناسی ارشد در نیوزیلند خواهد بود. (با احتساب هر دلار نیوزیلند حدوداً 800 تومان و این که تقریباً 30000 دلار هزینه سالانه تحصیل و 20000 دلار هزینه زندگی دانشجویی در نیوزیلند است.) با توجه به این که برای شما کمک هزینه ای هم در کار نخواهد بود و امکان کار دانشجویی هم بسیار محدود است (حداکثر 20 ساعت در هفته)، بایستی همه هزینه ها را از جیب بپردازید. به هر حال بهتر است روی گزینه ها و کشورهای دیگر هم فکر کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوباره ،با توجه به شرایطم که براتون گفتم شما چه کشوری رو به من پیشنهاد میدید.
    در ضمن ممنون از جواب سوال قبلی من که بهم دادید.

Junior Member

با سلام
    اگر یکی از دوستان لطف کنن و پاسخ منو بدن ممنون میشم.
    من تا این لحظه دو بار وارد دانشگاه شدم و هر دو بار پس از پاس کردن 40-50 واحد به دلیل مشغله زیاد تحصیل را رها کردم.من شرایط خودم رو اینجا می نویسم بیینید امکان تحصیل من در نیوزلند در مقطع کارشناسی وجود داره یا نه؟
    مدارک تحصیلی: MBA دوره های کوتاه مدت -صادر شده از طرف وزات علوم-معدل دیپلم 14/93
    در یک مقاله بین المللی اسم من نفر دوم هست
    مدرک آیلتس:7.5
    سابقه کار:8 سال (5 سال کارمند و 3 سال مدیر)
    علاقمند به تحصیل در رشته های اقتصاد یا مدیریت
    ضمناً هیچ محدودیت مالی هم از نظر پرداخت شهریه دانشگاه ندارم و بهترین دانشگاه نیوزلند هم دوست دارم تحصیل کنم.
    بنا به دلایلی تمایل دارم تنها به نیوزلند برای ادامه تحصیل بروم
    با تشکر
    ویرایش توسط amir9595 : November 27th, 2010 در ساعت 04:25 PM

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir9595 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر یکی از دوستان لطف کنن و پاسخ منو بدن ممنون میشم.
    من تا این لحظه دو بار وارد دانشگاه شدم و هر دو بار پس از پاس کردن 40-50 واحد به دلیل مشغله زیاد تحصیل را رها کردم.من شرایط خودم رو اینجا می نویسم بیینید امکان تحصیل من در نیوزلند در مقطع کارشناسی وجود داره یا نه؟
    مدارک تحصیلی: MBA دوره های کوتاه مدت -صادر شده از طرف وزات علوم-معدل دیپلم 14/93
    در یک مقاله بین المللی اسم من نفر دوم هست
    مدرک آیلتس:7.5
    سابقه کار:8 سال (5 سال کارمند و 3 سال مدیر)
    علاقمند به تحصیل در رشته های اقتصاد یا مدیریت
    ضمناً هیچ محدودیت مالی هم از نظر پرداخت شهریه دانشگاه ندارم و بهترین دانشگاه نیوزلند هم دوست دارم تحصیل کنم.
    بنا به دلایلی تمایل دارم تنها به نیوزلند برای ادامه تحصیل بروم
    با تشکر
    درود،
    باید به جواب کلی برای شما بسنده کنم. چون دانشگاه تا دانشگاه فرق دارد.
    آری امکانش هست. چون هزینه تحصیل در نیوزلند نسبتاً زیاد است، معمولاً دست رد به سینه دانشجوهایی که شهریه میدهند، نمیزنند.
    در دوره های Undergraduate، اگر احتمالاً سوابق تحصیلی خیلی جالب نباشد(که این شامل شما فکر نکنم بشود)، ممکن است برای جبران معدل پایین، تعداد کمی کورس پیشنیاز بدهند. این امر حتی برای دانشگاههای خیلی رنک بالا هم صادق است.
    پس هرچه زودتر برای داتشگاههای رنک بالا و متوسط اپلای کنید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

سلام
    ميخواستم بدونم نيوزلند براي مستر فاند ميده ؟ شرايطش چيه ؟