صفحه 3 از 246 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول ) ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند

سلام

بچه ها کسی میدونه چطوری application fee برای سفارت نیوزیلند رو چرداخت کنیم اگه نخوایم بریم امارات؟

نقل قول نوشته اصلی توسط imaniman
    سلام

بچه ها کسی میدونه چطوری application fee برای سفارت نیوزیلند رو چرداخت کنیم اگه نخوایم بریم امارات؟

Dubai
    UNITED ARAB EMIRATES
    Physical Address: New Zealand Consulate-General
    Level 15
    API Tower
    Sheikh Zayed Road
    Dubai
    UNITED ARAB EMIRATES
    Phone: (971) 433 27031
    Fax: (971) 432 91390
    Office Hours: Sun to Thurs 8.30am to 12.00 noon

Payment Methods :
    Personal Cheque NO
    Bank Cheque/Draft YES
    Money Order NO
    Cash YES
    Credit Card NO
    Other Bank drafts accepted, bank cheques not accepted.
    Payment Notes
    .(USD Bank drafts must be addressed to the New Zealand Immigration Service (in full

این به این معنی که سفارت نیوزلند شعبه دبی فقط پول نقد (حضوری) و یا حواله بانکی (از ایران) رو قبول می کنه .

اطلاعات بیشتر :

http://www.immigration.govt.nz/migrant/stream/study/
    http://www.immigration.govt.nz/branch/DubaiBranchHome/
    http://www.immigration.govt.nz/migra...angesAug09.htm

.The world is not run by the laws written on paper, It's run by people
    ! Some according to the law, others not

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_applyabroad
    گرفتن ویزا از نیوزلند خیلی آسان تر از استرالیاست ولی برای ویزا از کشوری مثل امارات باید اقدام کنید.پروسه ویزای دانشجویی تقریبا 12

هفته به طول می انجامد.
    البته این توضیح رو اضافه کنم که این مدت 12 هفته حداکثر مدت زمانی است که پروسه ویزای نیوزلند طول می کشه (برای ویزا های بورس خود
    دولت نیوزلند) و مدت زمان ویزای عادی دانشجویی 30 تا 45 روز است.
    .The world is not run by the laws written on paper, It's run by people
    ! Some according to the law, others not

البته این توضیح رو اضافه کنم که این مدت 12 هفته حداکثر مدت زمانی است که پروسه ویزای نیوزلند طول می کشه (برای ویزا های بورس خود
    دولت نیوزلند) و مدت زمان ویزای عادی دانشجویی 30 تا 45 روز است.

من با وجود داشتن بورس کامل از نیوزلند، الان مدت 12 هفته است که از ارسال مدارکم به دبی میگذره ولی با وجود پی گیری های فراوان میگن که هنوزم باید منتظر باشم.

Junior Member

سلام

بچه ها من دارم واسه ویزای نیوزیلند اقدام میکم ولی خیلی مشگل دارم ممنون میشم یکی کمکم کنه

من شهریه رو نمسدنم چجوری چرداخت کنم گفتن بایید تلگرافی باشه ولی تو ایران کسی انجام نمیده؟

باید شناسنامم رو هم بفرستم واسه سفارت یا پاسپورت کافیه؟

کپی پاسپورت رو اگه سفارت تو ایران مهر کنه کافیه یا باید دادگسترس هم مهر کنه؟

ویزای اانگلیس ریجکت شدم به خاطر ندادن اصل مدرک فوقم. این چهقدر رویه گرفتن ویزام از نیوزیلند تاثیر میذاره؟

Junior Member hamid_m3546 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Faculdade de Engenharia da Universidade do Porto

سلام، میخواستم ببینم که کسی برای دکترا اقدام کرده ؟؟؟ بورس برای دکترا چطوری میدن، دست استاد باز است یا مثل فوق محدوده ؟؟؟؟ و آیا برای دکترا میشه مشروط (نمره آيلتس رو بعداً داد) پذيرش گرفت يا نه ؟؟؟

ممنون میشم راهنمايي کنید دوستان

Junior Member

you pay your application fee via New Zealand embassy in Tehran, they ask you about 135000 Toman and give you a receipt of payment, you will send it along other application documents to NZ embassy in Dubai

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط imaniman نمایش پست ها
    سلام

بچه ها من دارم واسه ویزای نیوزیلند اقدام میکم ولی خیلی مشگل دارم ممنون میشم یکی کمکم کنه

من شهریه رو نمسدنم چجوری چرداخت کنم گفتن بایید تلگرافی باشه ولی تو ایران کسی انجام نمیده؟

باید شناسنامم رو هم بفرستم واسه سفارت یا پاسپورت کافیه؟

کپی پاسپورت رو اگه سفارت تو ایران مهر کنه کافیه یا باید دادگسترس هم مهر کنه؟

ویزای اانگلیس ریجکت شدم به خاطر ندادن اصل مدرک فوقم. این چهقدر رویه گرفتن ویزام از نیوزیلند تاثیر میذاره؟
    1- you pay your tuition fee either by credit card or telegraphic transfer, for second method you have to send money via HAVALEH BANKI, because of international sanctions against Iranian banks.

2- copy of your passport is suffice, no need for birth certificate

3- NZ embassy stamp on copy of passport is enough

4- I don't know about UK student visa rejection, but remember NZ is part of commonwealth nations, they certainly are in touch with each other

سلام
    من کارشناسی ارشد شیمی با معدل 14.67 و 3 مقاله ISI و 12کنفرانس ایرانی و 4 کنفرانس خارجی دارم و IELTS = 5 دارم . میخواستم برای PhD اقدام کنم .به نظر شما میتونم برای نیوزیلند پذیرش بگیرم ؟ ممنون از راهنمایی شما

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amidranjkesh نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد شیمی با معدل 14.67 و 3 مقاله ISI و 12کنفرانس ایرانی و 4 کنفرانس خارجی دارم و IELTS = 5 دارم . میخواستم برای PhD اقدام کنم .به نظر شما میتونم برای نیوزیلند پذیرش بگیرم ؟ ممنون از راهنمایی شما
    سلام دوست گرامی، شما سابقه پژوهشی بسیار خوبی دارید، منتهی نقطه ضعف رزومه شما معدل و نمره زبان است. جبران اولی که مقدور نیست اما برای دومی فرصت جبران هست. شما برای پذیرش دکترا در نیوزیلند حداقل به نمره 6.5 یا 7 نیاز دارید. (بسته به دانشگاه این نمره فرق می کند منتهی نمره 7 در همه دانشگاههای معتبر نیوزیلند قابل قبول است.) در مورد معدل هم خیلی نگران نباشید چون مقالات و نمره زبان تا حد زیادی می تواند جبران مافات نماید.
    دو دانشگاه معتبر نیوزیلند که دپارتمان مهندسی شیمی دارند و امکان تحصیل در مقطع دکترا در آنها مهیاست، عبارتند از: دانشگاه اوکلند واقع در شهر اوکلند (در جزیره شمالی) و دانشگاه کانتربری واقع در کرایست چرچ (در جزیره جنوبی) می باشند. لینک دانشکده های مهندسی شیمی این دو دانشگاه را در زیر گذاشته ام:
    http://www.ecm.auckland.ac.nz/
    http://www.cape.canterbury.ac.nz
    از نظر رتبه جهانی دانشگاه اوکلند وضعیت بهتری را داراست. یک نمونه رتبه بندی دانشگاههای این کشور را می توانید در لینک زیر بیابید:
    http://www.webometrics.info/rank_by_...asp?country=nz
    دانشگاههای نیوزیلند برای افراد خارجی که دوره دکترا را به صورت تمام وقت در نیوزیلند می گذراند، مزایایی در نظر می گیرند، از جمله: تقلیل شهریه تحصیلی به تقریباً یک سوم (برابر با شهریه دانشجویان بومی)، اعطای ویزای موقت به خانواده دانشجوی دکترا (همسر و فرزند) و اعطای ویزای کار موقت به همسر دانشجو، اعطای کمک هزینه کامل (Full scholarship) که شهریه و هزینه زندگی را پوشش می دهد. (البته برای دریافت کمک هزینه سیستم رقابتی بین متقاضیان وجود دارد.) ضمن آن که داشتن یک مدرک تحصیلات تکمیلی از یکی از دانشگاههای نیوزیلند موجب افزایش امتیاز در سیستم مهاجرتی برای اخذ ویزای اقامت دائم از طریق کار نیز می گردد. (Skilled migrant visa)
    ضمن آن که دوره دکترا در این کشور عمدتاً 3 الی 4 ساله و Research based (فقط رساله دکترا) می باشد.
    خوشبختانه اطلاعات مورد نیاز شما به خوبی در سایت دانشگاههای فوق آمده است و شما با جستجو در سایت این دانشگاهها می توانید در مورد Deadline ارسال مدارک، مدارک مورد نیاز، شرایط ورود به دوره دکترا، اساتید دپارتمان و شاخه های تحقیقاتی آنها و... کسب اطلاع نمایید.
    ضمناً نیوزیلند از طریق سفارت خود در تهران، ویزای تحصیلی صادر نمی کند و تمام مراحل پذیرش از طریق پست و اینترنت و ارتباط با یکی از شعب اداره مهاجرت نیوزیلند در کشورهای آسیایی مانند امارات، چین، تایلند، سنگاپور و... انجام می شود. گویا برای متقاضیان ایرانی در حال حاضر این مراحل از طریق شعبه پکن و شانگهای در چین انجام می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزای تحصیلی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:
    http://www.immigration.govt.nz/migrant/stream/study
    در کل روزمه شما از نظر پژوهشی Overqualified است و می توانید امیدوار باشید که با داشتن یک نمره آیلتس 7، پذیرش با فاند کامل از یکی از این دو دانشگاه دریافت نمایید. ضمن آن که در مجموع شرایط دریافت پذیرش از نیوزیلند به مراتب ساده تر از دانشگاههای کشورهایی همچون آمریکا، کانادا و استرالیا می باشد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.