صفحه 5 از 246 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2459

موضوع: آرشیو شده : تحصیل در نیوزیلند ( سوالات کلی و متداول ) ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند

نقل قول نوشته اصلی توسط khodadadi83 نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم میخوایم واسه PHD تو دانشگاههای نیوزلند اپلای کنیم. اگه از دو دانشگاه با فاصله طولانی از هم پذیرش بگیریم آیا امکان ترنسفر به یه دانشگاه دیگه واسه یکی از ما وجود داره؟
    من لیسانس عمران دانشگاه آزاد با معدل 13.96 و فوق لیسانس عمران - خاک و پی از دانشگاه آزاد با معدل 17.45
    9تا مقاله کنفرانسی(7تا خارجی و 2تا داخلی) و 1 ژورنال خارجی و 1 طرح پژوهشی دارم
    هیئت علمی دانشگاه آزاد هستم(هیئت علمی بودن اصلا تاثیر داره؟!) و سابقه 3 ترم تدریس دارم
    همسرم هم رشته اش کامپیوتر هست و سابقه تریس و هیئت علمی بودنش از من بیشتره و رزومه اش مثل من و شاید بهتر هم باشه. هر دو هم 27 سال سن داریم.
    در ضمن ما داریم واسه زبان آماده میشیم و احتمالا نمره خوبی خواهیم گرفت
    احتمال پذیرش ما چقدر هست؟ احتمال بورس گرفتن چطور؟
    اگه یکی از ما بتونه فاند بگیره کفاف هر دو تامونو میده؟
    اگه بورس نگیریم حدودا چقدر باید واسه هزینه دانشگاه و زندگی در سال در نظر داشته باشیم؟
    آیا احتمال بورس گرفتن تو سالهای اول به بعد بیشتر میشه؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
    NZ universities have some student exchange programs with universities of other countries (mostly in undergraduate level) but I haven't heard of anything about exchanging students within NZ. remember as a PhD student you are committed to do research under supervision of a specified faculty member. even at you letter of admission, your supervisor, co-supervisor, and adviser are clearly indicated. changing university violates this contract.

as far as I know, only two universities offer PhD in civil engineering (Auckland, Canterbury).

chances of getting admission: 100%, chances of getting fund: next to zero (!) because of your low GPA in B.Sc.

my experience shows they don't care much about publications and teaching experiences. (transcripts rules)

more info about scholarships:
    http://www.auckland.ac.nz/uoa/home/f...ips-and-awards

more info about cost of living and tuition fees:
    http://www.auckland.ac.nz/uoa/home/f...-money-matters

Good Luck

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

سلام علی
    ممنون از اینکه راهنمایی کردی، بنظر شما چی راهی وجود داره تا احتمال فاند گرفتن رو زیاد کنم؟ استاد چقدر تاثیر داره؟ نمره زبان میتونه کارساز باشه؟
    شما هم نیوزلند تحصیل میکنی؟
    ممنونم

Junior Member

Hi khodadadi

currently I am not studying in NZ and probably never will, I have actually applied for NZ student visa.
    for your questions, check my previous post (#39) in this topic.

if you are looking for fund, I highly recommend consider applying for US. believe me no other country on planet invests so much money on education. I know visa process is cumbersome but it really worth it. just remember, invest a lot of time on TOEFL iBT and GRE and try to get high scores on these tests. if you apply wisely (good selection of universities to apply) i am sure you can get fund, because track record of your publications is very good.

Regards

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PHD- Curtin University of Technology

با سلام
    من کارشناس ارشد مهندسی نقشه برداری (گرایش فتوگرامتری) از دانشگاه خواجه نصیر می باشم با معدل 30/16 و 3 مقاله کنفرانسی بین المللی دارم با IELTS=6.5 . می خواستم بدونم می توانم از دانشگاه Aukland پذیرش بگیرم یا خیر؟
    با تشکر

Junior Member

NZ visa process timeline for me up to now:

Application package sent by TNT: 20 April
    Delivered by TNT: 21 April
    Reached NZ embassy in Dubai: 22 April
    Send to IPG in Willington by Dubai branch: 22 April
    Application received by IPG, waiting for allocation: 25 April
    Visa officer allocated, asking questions and requesting more documents: 11 May
    Questions answered, documetns provided (sending scanned copies via email attachments): 16 May
    He replied, asking more questions: 17 May
    More questions answered: 17 May
    He replied: that’s enough! Now we will process your app: 18 May
    He said: we need 3-4 weeks before making final decision: 27 May
    His final email: your visa is ready to pickup at Dubai branch: 2 Jun
    I haven’t contacted Dubai branch yet…….

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ash-shirkhani نمایش پست ها
    با سلام
    من کارشناس ارشد مهندسی نقشه برداری (گرایش فتوگرامتری) از دانشگاه خواجه نصیر می باشم با معدل 30/16 و 3 مقاله کنفرانسی بین المللی دارم با IELTS=6.5 . می خواستم بدونم می توانم از دانشگاه Aukland پذیرش بگیرم یا خیر؟
    با تشکر
    please read previous posts, everything is described clearly.

Junior Member

سلام
    من سایت دانشگاه آکلند رو زیرو رو کردم و چندتا مشکل برخوردم، اینجا یکم بیشتر گیج شدم، ممنون میشم راهنمایی بفرمائین:
    1- دانشگاه های نیوزلند deadline برای phd ندارن درسته؟
    2- از زمانی که پذیرش اولیه میاد تا زمانیکه ویزا بهمون برسه کلا" چقدر طول میکشه؟ اگه همه چی درست پیش بره!!!
    3- این 150 دلار برای apply برای ویزا هست دیگه؟
    4- من هنوز فارغالتحصیل نشدم، میتونم پذیرش بگیرم یا باید صبر کنم؟
    خیلی خیلی ممنون از توجهتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrmat نمایش پست ها
    سلام
    من سایت دانشگاه آکلند رو زیرو رو کردم و چندتا مشکل برخوردم، اینجا یکم بیشتر گیج شدم، ممنون میشم راهنمایی بفرمائین:
    1- دانشگاه های نیوزلند deadline برای phd ندارن درسته؟
    2- از زمانی که پذیرش اولیه میاد تا زمانیکه ویزا بهمون برسه کلا" چقدر طول میکشه؟ اگه همه چی درست پیش بره!!!
    3- این 150 دلار برای apply برای ویزا هست دیگه؟
    4- من هنوز فارغالتحصیل نشدم، میتونم پذیرش بگیرم یا باید صبر کنم؟
    خیلی خیلی ممنون از توجهتون
    1- they don't have deadline for submission of documents, also you can enroll at anytime within one year after date of admission
    2- if everything goes as planned, approximately 2 months. they will ask you many documents during visa process, it largely depends how fast you can prepare them
    3-Student visa application fee~130$ + approval of documents by NZ embassy (true certified copy)~15$
    4- you can apply with your final transcripts and get admission but during visa process they will ask your degree certificate or DANESHNAMEH

Good Luck

Junior Member

میشه یک راهنمایی بکنید بگید هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی حقوق یا مدیریت در سال چقدر میشه؟
    البته لطفا شهریه دانشگاه و هزینه زندگی رو جداگانه بگید.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariano نمایش پست ها
    میشه یک راهنمایی بکنید بگید هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی حقوق یا مدیریت در سال چقدر میشه؟
    البته لطفا شهریه دانشگاه و هزینه زندگی رو جداگانه بگید.
    ممنون
    اين اطلاعات رو از سايت دانشگاه اوكلند براتون مي نويسم:

هزينه تقريبي زندگي :
    http://www.auckland.ac.nz/uoa/home/f...cost-of-living
    هزينه تقريبي زندگي در اوكلند چيزي بين 18 هزار تا 24هزار دلار نيوزيلند (بين 14هزار تا 18 هزار دلار آمريكا) براي يك نفر است كه شامل هزينه مسكن، غذا، حمل و نقل، ارتباطات (تلفن و اينترنت) و تفريح است. شايد هزينه هاي ديگري علاوه بر اونا رو در طول تحصيل به شرح زير داشته باشين:
    كتب درسي، هزينه‌هاي درماني، بيمه، لباس و مسافرت

هزينه دانشگاه:
    http://www.auckland.ac.nz/webdav/sit...tional-law.pdf
    http://www.law.auckland.ac.nz/uoa/ho...-money-matters
    براي رشته حقوق ظاهرا سالي 120 واحد درسي اونجا رو بايد پاس كنيد كه درس به درس واحدها و قيمت ها متفاوته ولي حدودي اگه بخواين بدونين تقريبا سالي 30هزار دلار نيوزيلنده (تقريبا 24 هزار دلار آمريكا)

يعني سرجمع شما سالي حدود 40 ميليون تومن خودمون لازم داري البته به شرطي كه تو 3-4 سال مدت تحصيلت دلار 1000 تومن بمونه!