صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 57

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نوشتن علاقه هاي تحقيقاتي در رزومه

چقدر باید در مورد research interest ریز بشیم و جزئی بنویسیم؟ یعنی مثلا در حد سرفصل یکی از گرایشایی که بهش علاقمندیم بنویسیم مثلا "طراحی فضاهای شهری" یا مثلا بهتره که بگیم مثلا "تاثیر فاکتورهای اجتماعی در طراحی پارک های شهری"؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmoj نمایش پست ها
    چقدر باید در مورد research interest ریز بشیم و جزئی بنویسیم؟ یعنی مثلا در حد سرفصل یکی از گرایشایی که بهش علاقمندیم بنویسیم مثلا "طراحی فضاهای شهری" یا مثلا بهتره که بگیم مثلا "تاثیر فاکتورهای اجتماعی در طراحی پارک های شهری"؟
    این مشکل بسیاری از بچه ها هست... پیشنهادم اینه که رزومه ی چند تا استاد رو نگاه کنید و ببینید خود اونها در چه حد جزئی نوشتن
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

سلام. من یه سوال خیلی ابتدایی دارم. من اصلا نمیدونم research interest کارهایی که هم علاقمندیم و هم قبلا انجامش دادیم؟ و یا فقط در اون زمینه ها علاقمندیم کار کنیم؟ لطفا هر کی میدونه بهم بگه. داره deadline من می گذره.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط azita نمایش پست ها
    سلام. من یه سوال خیلی ابتدایی دارم. من اصلا نمیدونم research interest کارهایی که هم علاقمندیم و هم قبلا انجامش دادیم؟ و یا فقط در اون زمینه ها علاقمندیم کار کنیم؟ لطفا هر کی میدونه بهم بگه. داره deadline من می گذره.
    research interest ها معمولاً مباحثی هست که بهشون علاقه مند هستید و در اون زمینه قبلاً کار کردید یا اینکه مطالعاتی داشتید... به هر حال research interestها باید به لحاظ منطقی هم make sense کنه... منظورم اینه که باید به گونه ای باشه که وقتی کسی رزومه ی شما رو مطالعه میکنه احساس نکنه هر موضوع جدیدی که وجود داره رو بدون اینکه قبلاً روش مطالعه کرده باشید یا کار کرده باشید اونجا نوشتید.
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Champion

Post سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

کاربران گرامی،

در این تاپیک، هر گونه سوال در مورد RESEARCH INTERESTS رزومه مطرح شود.

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

سلام در مورد فسمت research intererst من نمیدونم باید فقط عنوان علاقه مندیهامو بنویسم یا اینکه باید توضیحی چیزی هم بنویسم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    سلام در مورد فسمت research intererst من نمیدونم باید فقط عنوان علاقه مندیهامو بنویسم یا اینکه باید توضیحی چیزی هم بنویسم
    دوست عزیز،

معمولا فقط عناوین رو ذکر می کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی تجزیه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmoj نمایش پست ها
    به نظر منم اگه به استاد خاصی نظر دارید بهتره زمینه های کاری اون رو اول بیارین. اگه برای دپارتمان میفرستین وبدون هماهنگی با استاد بهتره یه کم وسیع تر باشه تا به کار چند نفر بخوره و یکی شما رو بگیره انشا الله

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان یه سوال داشتم.
    ببینید من می خوام واسه master اقدام کنم. من مقاله ای ندارم و تمام کار هام خلاصه میشه در کار های تحقیقاتی و پروژه هایی که در دانشگاه انجام دادم.
    حالا منی که میزنم research interest ام مثلا Image Processing هستش اما تو resume ام چیزی نیومده باشه که نشون بده من در این زمینه کار کردم آیا مشکل سازه.
    آخه اصولا تو Master هستش که Field تحقیقاتی مشخص میشه و طرف کلی کار تو اون زمینه میکنه و اصولا باید Phd رو هم تو همون زمینه ادامه بده.
    من آشنایی و یه سری مطالعاتی مثلا تو زمینه Image processing داشتم اما اصلا چیزی نیستن که بخوام تو resume بیارم تا research interest هام یه ربطی به کارای قبلیم داشته باشه.
    به نظر شما این مساله رو چطور باید حل کنم؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم.
    ببینید من می خوام واسه master اقدام کنم. من مقاله ای ندارم و تمام کار هام خلاصه میشه در کار های تحقیقاتی و پروژه هایی که در دانشگاه انجام دادم.
    حالا منی که میزنم research interest ام مثلا Image Processing هستش اما تو resume ام چیزی نیومده باشه که نشون بده من در این زمینه کار کردم آیا مشکل سازه.
    آخه اصولا تو Master هستش که Field تحقیقاتی مشخص میشه و طرف کلی کار تو اون زمینه میکنه و اصولا باید Phd رو هم تو همون زمینه ادامه بده.
    من آشنایی و یه سری مطالعاتی مثلا تو زمینه Image processing داشتم اما اصلا چیزی نیستن که بخوام تو resume بیارم تا research interest هام یه ربطی به کارای قبلیم داشته باشه.
    به نظر شما این مساله رو چطور باید حل کنم؟
    ممنون میشم کمکم کنید.
    موفق باشید
    فرق interest area و publication Ex در رزومه همینه. در دومی شما باید چیزی برای ارایه داشته باشید مثل مقاله کنفرانس و ... ولی در Interest area لازم نیست مدرکی پشتوانه‌ی اون بشه. فقط بنویسید که چی دوست دارید. با خوندن اون بخش از رزومه استاد متوجه میشه که اگر این دانشجو رو بگیرم روی این زمینه‌های xyz علاقه نشون میده تا abc. البته منطقیه که چیری رو بیشتر بپسندید که روش کار کرده باشید ولی هیچ لزومی هم نداره. با خیال راحت Image Processing‌ رو بنویس.