صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 57

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

اگر این کار رو نکنی بهتره، چراکه داره زمینه هایی رو که علاقه داری کار کنی یا اگر کار کردی و خوشت اومده رو میگه!

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : نوشتن علاقه هاي تحقيقاتي در رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط elijoonam نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در مورد آوردن courses آیا الزامی هست که course های مرتبط رو بنویسیم؟
    من master یه فیلد دیگه کار کردم و الان می خوام واسه Phd یه فیلد دیگه اپلای کنم. نمی دونم course های مرتبط یعنی courseهایی که به رشته ای که دارم اپلای می کنم مرتبطه ؟؟
    اگه الزامی نیست ننویسم چون تعدادش زیاد نیست!
    ممنون از راهنمایی های خوبتون
    Courses منظورتون درسهایه که تو دانشگاه پاس کردین؟ اگه آره به نظر من لزومی نداره چون شما هرکجا و هرکاری که بخواین خارج بکننین باید ریز نمراتتونو بدین نتیجه اینه که زائد هستند اگر بنویسین.
    اما اگه courses منظورتون Training Course های مثلا صنعتی جایی هست که آره حتما بنویسید.

Junior Member mamad_85 آواتار ها

سلام به دوستان عزیز
    من می خوام موضوعات زیرو توی ریسرچ اینترست بنویسم ..اول اینکه چه جوری بنویسم یعنی ترجمه همینا رو برنویسم یا چیز دیگه لطفا پیشنهاد بدین و دوم اینکه تو چنتا فیلد هستش مشکلی نداره؟؟ و در اخر اگه موضوع نزدیک به اینها یا مرتبط میدانید لطفا پیشنهاد بدین خیلی ممنون ( رباتیک ، مکاترونیک، پردازش تصویر ،سیستم های مجتمع(embed) ،شبکه های عصبی، تصویربرداری پزشکی،طراحی وساخت تجهیزات پزشکی، مخابرات دیجتال خصوصا شبکه های بیسم )
    ویرایش توسط mamad_85 : August 30th, 2012 در ساعت 04:14 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_85 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من می خوام موضوعات زیرو توی ریسرچ اینترست بنویسم ..اول اینکه چه جوری بنویسم یعنی ترجمه همینا رو برنویسم یا چیز دیگه لطفا پیشنهاد بدین و دوم اینکه تو چنتا فیلد هستش مشکلی نداره؟؟ و در اخر اگه موضوع نزدیک به اینها یا مرتبط میدانید لطفا پیشنهاد بدین خیلی ممنون ( رباتیک ، مکاترونیک، پردازش تصویر ،سیستم های مجتمع(embed) ،شبکه های عصبی، تصویربرداری پزشکی،طراحی وساخت تجهیزات پزشکی، مخابرات دیجتال خصوصا شبکه های بیسم )
    درود
    دوست عزیز شما به نظر من برای هر استادی بر اساس Research intrestهای خودش از بین اینها انتخاب کنید؛ برای هیچ استادی همه اینارو ننویسید. همونطور که خودتون گفتید خیلی فیلدهای متفاوتی هستند و نمیشه به هم ربطشون داد، تا جایی که من دیدم استادها از مواردی که متمرکزتر روی تحقیقاتشون هست بیشتر استفبال میکنن
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

سلام

امکانش هست 2 3 تا فیلد متفاوت نوشت؟یعنی ساین بدی نداره؟؟

Senior Member

سلام،
    دوستان اگر در این قسمت Research Interest رزومه ، چند تا از موضوعات ریسرچ که در سایت خود دانشگاه گذاشتن و بهش علاقه مندیم کپی پیست کنیم اشکال داره؟؟؟؟؟

منظورم اینه که عین خود عنوان تحقیق رو از سایت دانشگاه برداریم و اونجا تو رزومه بنویسیم. یا باید کمی دست کاریش کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط choclate نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان اگر در این قسمت Research Interest رزومه ، چند تا از موضوعات ریسرچ که در سایت خود دانشگاه گذاشتن و بهش علاقه مندیم کپی پیست کنیم اشکال داره؟؟؟؟؟

منظورم اینه که عین خود عنوان تحقیق رو از سایت دانشگاه برداریم و اونجا تو رزومه بنویسیم. یا باید کمی دست کاریش کنیم؟
    اشکالی نداره ولی بهتره که مواردی رو بنویسی که واقعا بهشون علاقه داری. اصولا اساتید حفظ نکردن که تو سایت پی نوشته و خیلی ها ممکنه اصلا ندونن. احتمال زیاد کسی نمیفهمه کپی کردین ولی فکر نمیکنم دستکاری کردنش خیلی کار سخی باشه. اینجا بحث کپی رایت خیلی جدیه و اگه کسی فکر کنه که شما اهل کپی کردن هستی به احتمال زیاد ادمیشن نمیگیری.

من چون ودرک لیسانس دارم و هنوز خودمم علاقیات خودمو درست نمیدونم و فقط هدفم گرفتن پذیرش با فاند در رشته خودمه (مهندسی نفت)، واسه همین 5-4 تا Research Interest کلی نوشتم که تقریبا کل مباحث نفت رو پوشش میده! و هر استادی طبعا زمینه کاریش به یکی از اونا میخوره! حالا این کار درستیه؟ یا باید حالت جزیی تری داشته باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    من چون ودرک لیسانس دارم و هنوز خودمم علاقیات خودمو درست نمیدونم و فقط هدفم گرفتن پذیرش با فاند در رشته خودمه (مهندسی نفت)، واسه همین 5-4 تا Research Interest کلی نوشتم که تقریبا کل مباحث نفت رو پوشش میده! و هر استادی طبعا زمینه کاریش به یکی از اونا میخوره! حالا این کار درستیه؟ یا باید حالت جزیی تری داشته باشه؟
    درود
    نمیشه گقت درسته یا نه ولی استادا دنبال کسایی هستن که بتونن باشون کار کنن. به تبع هر استادی با کسی که در زمینه کارش علاقمندتر باشه بهتر میتونه کار کنه!شما به نظر من برای هر استاد رزومه ای که میفرستی بر اساس Research intresetهای همون استاد research interestهاتو بزار (البته نه دقیقا همون که تابلو هم باشه!) و سعی کن کارهایی که در اون زمنیه ها انجام دادی روبیشتر تو چشم بیاری!به نظر بنده وجهه آکادمیک نداره چیز خیلی کلی نوشته بشه مخصوصا اگر برای هیچکدومش کار انجام شده ای ارایه نشه.
    شاد باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

بله اما من براي مستر ميخوام اقدام كنم كه قطعا به اندازه دكتري موضوع مورد علاقه مهم و جزيي نخواهد بود، البته من هميشه سعي كردم بر اساس علاقيات استادا ايميلامو اختصاصي كنم اما مشكل اينه كه من به تمام استاداي فاكولتي ايميل زدم كه اگه با هم چك كنن حس ميكنن كه من فقط دنبال پذيرش و فاندم نه علاقمند!