صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 57 , از مجموع 57

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش RESEARCH INTERESTS رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    نحوۀ نگارش CV، کاملاً سلیقه ای هست؛ اما به خاطر داشته باشید که یکی از مهمترین آیتم هایی که هر خواننده ای توی CV شما دنبالش میگرده، علاقمندی تحقیقاتی شماست. تصور نکنید که کمیتۀ بررسی پذیرش، توجهی به این آیتم نمیکنند.
    اقا من اخر نفهمیدم research interest رو تو رزومه میارن یا توCV؟؟؟
    ممنون از پاسختون
    .I wish you believed me

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط h1a9d9i0 نمایش پست ها
    اقا من اخر نفهمیدم research interest رو تو رزومه میارن یا توCV؟؟؟
    ممنون از پاسختون
    رزومه و CV در بسیاری از متون و نوشته ها و محاوره ها، بجای هم و معادل هم به کار میره؛ اما اگر منظورتون ذات این دو آیتم باشه، رزومه اساساً رویکردش پیدا کردن فرصت شغلی هست و CV هم برای جستجوی فرصت تحصیلی به کار میره. در این صورت، Research Interest در رزومه جایگاه خاصی نداره مگر در مواردی که فرد متقاضی، برای فرصت شغلی موجود در واحد R & D اقدام کرده باشه. بر عکس رزومه، این آیتم در CV نقش اساسی و پر رنگی داره.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام
    من در قسمت research Interest این ها رو آوردم:
    • Artificial Intelligence, Data Mining, Data Warehousing, Business Intelligence, Optimization, Machine Learning, Neural Networks, Image Processing, Pattern Recognition, Big Data, NoSQL

آیا خیلی پراکنده هستن موضوعاتم؟ و اینکه برای تک تک اینها باید توضیح خاصی بدم؟
    و همچنین در مورد Publicationها یه دوستی گفت که باید ریز بشی و توضیح بدی و نقش خودت رو تو اون کار تحقیقاتی بگی. آیا این کار اضافه نیست؟
    کلا احساس میکنم رزومم تأثیرگذار نیست و این بخشش نیاز به بسط داره ولی نمیدونم چطوری میشه این کارو کرد؟

Junior Member

سلام خدمت همه روستان گلم
    ی سوال داشتم
    من بعد از فارغ التحصیل شدن موضوع دیگری که با موضوع پایان نامم تفاوت داشت ادامه دادم و توی اون زمینه دوتا ISI دارم. میخواستم بدونم برای research interest بهتره موضوع پایان نامم و بولد کنم یا موضوع دومی که ازش مقاله دارم؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezashima نمایش پست ها
    سلام خدمت همه روستان گلم
    ی سوال داشتم من بعد از فارغ التحصیل شدن موضوع دیگری که با موضوع پایان نامم تفاوت داشت ادامه دادم و توی اون زمینه دوتا ISI دارم. میخواستم بدونم برای research interest بهتره موضوع پایان نامم و بولد کنم یا موضوع دومی که ازش مقاله دارم؟
    در یک جمله و به وضوح، به هر کدوم از دو زمینه که بیشتر علاقه دارید!
    نیاز به بلد کردن هم نیست، لیست وار بنویسید، بدون شماره گذاری و بلد کردن.
    یک آدم میتونه چند Research Interest متفاوت از هم داشته باشه یا در زمان ها مختلف Research Interest اش تغییر کنه (البته نه چند بار در سال) مثلا بعد از 3-4 سال.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parissam نمایش پست ها
    سلام
    من در قسمت research Interest این ها رو آوردم:
    • Artificial Intelligence, Data Mining, Data Warehousing, Business Intelligence, Optimization, Machine Learning, Neural Networks, Image Processing, Pattern Recognition, Big Data, NoSQL
    آیا خیلی پراکنده هستن موضوعاتم؟ و اینکه برای تک تک اینها باید توضیح خاصی بدم؟
    و همچنین در مورد Publicationها یه دوستی گفت که باید ریز بشی و توضیح بدی و نقش خودت رو تو اون کار تحقیقاتی بگی. آیا این کار اضافه نیست؟
    کلا احساس میکنم رزومم تأثیرگذار نیست و این بخشش نیاز به بسط داره ولی نمیدونم چطوری میشه این کارو کرد؟
    بعنوان یک نفر با پیش زمینه Computer Science اصلا منطقی نیست همچین لیستی.
    بدون شک مفهومی که این لیست به مخاطب شما منتقل میکنه این هست که شما هر چی که خواستید رو لیست کردید! و این خیلی بد هست! در واقع شما اسم یکسری درس ها رو لیست کردید!
    در بیشترین حالت 3 یا 4 مورد رو ذکر کنید، و کمی جزییتر، اصلا حرفه ای نیست که مثلا بنویسید Artificial Intelligence !
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

دوستان قسمت های مختلف cv رو به ترتیب عنوان بندی میکنید؟ به چه ترتیبی باشه بهتره؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456