صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 148

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EDUCATION رزومه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش EDUCATION رزومه

سلام،
    بچه ها اگر بخوایم معدل دوسال آخر کارشناسی رو هم یک جوری توی این قسمت Education وارد کنیم چه عنوانی باید واسش بزاریم؟

مثلا معدل کل چهار سال Overall GPA هست اونوقت معدل دوسال عنوانش چیه؟

مرسی

Junior Member

سلام
    دوستان در این قسمت من میتونم علاوه بر پایاننامم از چند تا درس دیگه که در کلاس اول بودم ( 20 شدم یا بالاترین نمره کلاس بوده اون نمره) و در رشتم خیلی مهم هستن و نمرشونم در نمره ی پایاننامه تاثیر داشته بگم؟ یا این که نیازی نیست و خودشون با دیدن ریزنمرات میفهمن؟
    ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Melikarae نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در این قسمت من میتونم علاوه بر پایاننامم از چند تا درس دیگه که در کلاس اول بودم ( 20 شدم یا بالاترین نمره کلاس بوده اون نمره) و در رشتم خیلی مهم هستن و نمرشونم در نمره ی پایاننامه تاثیر داشته بگم؟ یا این که نیازی نیست و خودشون با دیدن ریزنمرات میفهمن؟
    ممنونم.
    من توی چند نمونه سی وی که دیدم؛ این کارو دیدم. یه بخش جداگانه البته! با یه همچین تاپیکی: Mark of some scores
    واسه رزومه ای که واسه استاد میفرستین طبیعتا کارآمد خواهد بود اگه به نظر خودتون خیلی مطرحه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh_sh2069 نمایش پست ها
    من توی چند نمونه سی وی که دیدم؛ این کارو دیدم. یه بخش جداگانه البته! با یه همچین تاپیکی: Mark of some scores
    واسه رزومه ای که واسه استاد میفرستین طبیعتا کارآمد خواهد بود اگه به نظر خودتون خیلی مطرحه.
    مرسی. بخش جدا براش بذارم بهتره یا یه قسمتی از همین education باشه.... یعنی education در 3 قسمت بگم اولش که دانشگاه و معدلو... بعد final project که پایاننامه و عنوانو ونمره.... و نمرات اون چند درسم در mark of some scores؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Melikarae نمایش پست ها
    مرسی. بخش جدا براش بذارم بهتره یا یه قسمتی از همین education باشه.... یعنی education در 3 قسمت بگم اولش که دانشگاه و معدلو... بعد final project که پایاننامه و عنوانو ونمره.... و نمرات اون چند درسم در mark of some scores؟
    خواهش میکنم! بالاخره سلیقه ای هست اینا دیگه. ولی این نمونه هایی که من دیدم؛ آخراش یه همچین سیستمی رو پیاده کرده بودن.به هرحال بستگی داره اینکه چقد به نظرتون قضیه تاپ و خوبه. توی رزومه ای که آدمی میفرسته واسه استاد سعی میکنه به ترتیب چیزای مهم و اساسی رو بگه.همچین چیزی و پروژه های کلاسی اونقدری اهمیت ندارن که اول رزومه باشن!
    رزومه ای هم که واسه دانشگاه میفرستین، به نظر من بی معنیه این کار، چون ریز نمراتتون رو دارن خب به هرحال.
    موفق باشید

سلام، می شه لطفا راهنمایی کنید که معدل رو تو چه قسمتی بنویسم؟ یه بخش جدا به اسم Overall GPA یا اینکه تو قسمت education یه جوری بذارمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام، می شه لطفا راهنمایی کنید که معدل رو تو چه قسمتی بنویسم؟ یه بخش جدا به اسم Overall GPA یا اینکه تو قسمت education یه جوری بذارمش؟
    به این مثال نگاه کنید:

EDUCATION

Fall 2010 – Fall 2012
    Master of Science in ...., University of ...., Tehran, Iran

GPA: 17 / 20
    Thesis:...

Junior Member ali_tk آواتار ها

دوستان آيا مشكلي دارد كه به تحصيلات دوره راهنمايي در بخش Education هم اشاره كنم؟

اگه بخوام معدل درسای Major رو توی رزومه بنویسم، باید اگه یک درس رو یکبار افتادم نمرشو حساب کنم؟ یا فقط میانگین نمره های درسا با همون نمره ای که پاس شدم؟

سلام به همه
    یه سوال
    من معدل کاردانی شده 13.96 و معدل کارشناسیم شده 15.17 من معدل و مدارک را باید چجوری بنویسم ؟ آیا باید میانگین بگیرم یا که جدا جدا بنویسم ؟ می خواستم یه جوری معدل این کاردانی را بپوشونم تا تو چش نیاد - البته از معدل 2 سال آخرم راضی هستم
    مرسی