صفحه 45 از 45 نخستنخست ... 3536373839404142434445
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 448 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

Junior Member

سلام.
    من یه مقاله تو کنفرانس بین المللی (ایران)چاپ کردم که بعد جز مقاله های برتر شناخته شد و فرستادن برای یه مجله iscمالزی که فعلا فقط پذیرش اولیه شده.سوالم اینجاست که تو سی وی من فقط باید اسم مقالرو یه بار بیارم اونم برای اون مجله ی iscو بنویسم submitted?

و اینکه 1)نیازه زیر هر مقاله لینک اون مقاله که تو سایت سیویلیکا دادرو بیارم واسه هر مقاله؟(البته خب فارسین ولی شاید مثبت باشه که اطمینان بیشتری کنن به اطلاعات سیوی).2)مقاله ای که تو کنفرانس بین المللی داخل ایران انگلیسی چاپ شده لازمه اینو بنویسیم که این انگلیسی چاپ شده و اگه اره چطور باید نوشت؟3)مقاله ای که بیشتر از 5 تا نویسنده داره ارجاع دهی چطوری میشه؟

+
    ویرایش توسط maxi1 : September 3rd, 2017 در ساعت 09:55 PM

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

سلام خسته نباشید ممنون میشم منو راهنمایی کنید . من میخوام در قسمت thesis رزومم پایان نامه ی دوره ی کارشناسیمو هم بزارم . به انگلیسی . میشه منو راهنمایی بکنید که چطور میتونم اینو بنویسم ؟؟؟ عنوان پایان نامم بود "microdosimetry: theory and applications" ممنون میشم منو راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید ممنون میشم منو راهنمایی کنید . من میخوام در قسمت thesis رزومم پایان نامه ی دوره ی کارشناسیمو هم بزارم . به انگلیسی . میشه منو راهنمایی بکنید که چطور میتونم اینو بنویسم ؟؟؟ عنوان پایان نامم بود "microdosimetry: theory and applications" ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    سلام

عنوان پایان نامه معمولا در قسمت Education رزومه میاد مثلا:
    Bachelor of Science: ........
    GPA:......
    Bachelor's Thesis: "عنوان تزتون که بالا نوشتین مثلا"
    Grade:.....

حالا نمیدونم جواب سوالتون رو گرفتین یا نه... ولی این سوالتون به نظرم ربطی به قسمت پابلیکیشن نداشت!

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام

عنوان پایان نامه معمولا در قسمت Education رزومه میاد مثلا:
    Bachelor of Science: ........
    GPA:......
    Bachelor's Thesis: "عنوان تزتون که بالا نوشتین مثلا"
    Grade:.....

حالا نمیدونم جواب سوالتون رو گرفتین یا نه... ولی این سوالتون به نظرم ربطی به قسمت پابلیکیشن نداشت!
    سلام ممنونم خیلی محبت کردی آره متوجه شدم فقط یه نکته دیگه اگر محبت کنید راهنمایی کنید ممنون میشم . این grade که فرمودید بعد از عنوان پایان نامه بنویسم همون نمره پایان نامم هستش دیگه درسته ؟؟؟ دلیل اینکه تو قسمت پابلیکشن این سوالو پرسیدم این هستش که چون این پایان نامه رو خودم نوشتم و دادم دانشگاه چاپ کرد و یک نسخه هم به استاد راهنما و مدیر گروه دادم گفتم شاید سوالمو اینجا باید بپرسم باز هم ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    سلام ممنونم خیلی محبت کردی آره متوجه شدم فقط یه نکته دیگه اگر محبت کنید راهنمایی کنید ممنون میشم . این grade که فرمودید بعد از عنوان پایان نامه بنویسم همون نمره پایان نامم هستش دیگه درسته ؟؟؟ دلیل اینکه تو قسمت پابلیکشن این سوالو پرسیدم این هستش که چون این پایان نامه رو خودم نوشتم و دادم دانشگاه چاپ کرد و یک نسخه هم به استاد راهنما و مدیر گروه دادم گفتم شاید سوالمو اینجا باید بپرسم باز هم ممنونم
    publication اینجا منظور مقاله و کنفرانس و ایناست....

آره دقیقا نمره ی تز یا پایان نامه ی شماست. بعضیها این رو وارد رزومه میکنند بعضیا نه... اگر نمره ی خوبی ازش گرفتین بزارین حتما. به همون ترتیبی که نوشتم بنویسید توی رزومه اوکی هست.

Junior Member

سلام
    من یک مقاله فارسی در کنفرانس معتبر دارم آیا درسته اون هم ذکر بشه؟
    در حال نوشتن یک مقاله انگلیسی هم از روی تز کارشناسی ام هستم اون رو به چه نحو ذکر کنم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط n_t نمایش پست ها
    سلام
    من یک مقاله فارسی در کنفرانس معتبر دارم آیا درسته اون هم ذکر بشه؟
    در حال نوشتن یک مقاله انگلیسی هم از روی تز کارشناسی ام هستم اون رو به چه نحو ذکر کنم؟
    سلام دوست عزیز

مقالات کنفرانسی جایگاه خودشان را دارند و در رزومه وارد میشوند. کاری را هم که در دست دارید را با توجه میزان پیشرفت حتما وارد بفرمائید که مثلا forthcoming هست و تحت داوریست و حالا در هر مرحله دیگر.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام، آیا ترجمه کتاب هم در این بخش ذکر میشه؟ مثلا می تونم اسم کتاب رو بنویسم و آخرش ذکر کنم Persian Translation؟ و اینکه با توجه به اینکه حق کپی رایت و اجازه از ناشر خارجی رعایت نمیشه آیا مشکلی ایجاد می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)