صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

سلام دوستان

1- توي رزومه تو publications چه جوري اسم كسايي رو كه باهاشون مقاله يا چكيده داديم بنويسيم؟

2- تو ترجمه اين عنوان مشكل دارم و مطمئن نيستم درست باشه، مي شه ايرادشو برام بگيريد؟

اثر آلاينده ها و عوامل مخرب زيست محيطي بر كاهش تعداد ماهيان تالاب انزلي

The Effect of Contaminators and Ecologically Destructive Factors on Reduction of Anzali Lagoon Fishes

پیشاپیش خيلي ممنونم

پیش فرض پاسخ : بخش publications در رزومه

سلام
    اسم نویسنده ها باید با ترتیب صحیح نوشته بشه .
    مثلا اینجوری:

A. Hoseini, B. Hasani, "The Effect of Contaminators and Ecologically Destructive Factors on Reduction of Anzali Lagoon Fishes", PSCC Conf., Oct. 2002.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیولوژی- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    سلام
    اسم نویسنده ها باید با ترتیب صحیح نوشته بشه .
    مثلا اینجوری:

A. Hoseini, B. Hasani, "The Effect of Contaminators and Ecologically Destructive Factors on Reduction of Anzali Lagoon Fishes", PSCC Conf., Oct. 2002.
    درود بر شما
    دوست عزیز در تکمیل پاسخ این دوست عزیز باید بگم که اگه واقعا میبینی در این ضمینه مشکل درای خوب میتونی، از نرم افزار END NOTE استفاده کنی که کار باهش خیلی راحته، حالا این که برای کار مقاله نیست مثلا میتونید فامیل را اول بزاری این بستگی به جایی داره که می خواهید استفاده کنید از این رفرنس. و در مورد ترتیب نفراتم بستگی به قراردادی دراه که روز اول با اعضای گروه منعقد کردید.
    روحیه ی آریایی داشته باشی.
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

سلام،
    من به همراه یکی از اساتیدم و 2 نفر از همکلاسیهام، یه مقاله تهیه کردم که فعلا" استاد فرستاد واسه ژورنال و معلوم نیست که اکسپت بشه و زمانشم مشخص نیست که کی خبر بدن بهمون، نمی دونم در قسمت Publication از رزومم ، با چه عبارتی باید این مورد را بنویسم. ممکن از دوستانی که تجربه دارن خواهش کنم راهنمایی کنند.
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها
    سلام،
    من به همراه یکی از اساتیدم و 2 نفر از همکلاسیهام، یه مقاله تهیه کردم که فعلا" استاد فرستاد واسه ژورنال و معلوم نیست که اکسپت بشه و زمانشم مشخص نیست که کی خبر بدن بهمون، نمی دونم در قسمت Publication از رزومم ، با چه عبارتی باید این مورد را بنویسم. ممکن از دوستانی که تجربه دارن خواهش کنم راهنمایی کنند.
    ممنون
    مثلا:
    ‘Fabrication of Al-based composites reinforced with in situ Al2O3-TiB2 particulates using vortex casting method’, Under Review in the Journal of Materials Science and Engineering A.

نقل قول نوشته اصلی توسط Visible نمایش پست ها
    سلام،
    ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacomposite نمایش پست ها
    مثلا:
    ‘Fabrication of Al-based composites reinforced with in situ Al2O3-TiB2 particulates using vortex casting method’, Under Review in the Journal of Materials Science and Engineering A.
    اگر هنوز برای داور‌ها فرستاده نشده، چون بعضی‌ از ژورنال‌ها اول خود edditor in chief کار رو به طور کلی‌ چک می‌کنه، و شاید اصلا واسه داور نفرسته، بهتره از submitted استفاده کنید به جای under review

Fish زماني جمعش ميشه fishes كه تأكيد انواع گونه‌هاي ماهي باشه، اگه منظور فقط تعدادي ماهي باشه بايد گفت fish. حالا منظور شما كدومشه نمي‌دونم.
    در ضمن فعل contaminate اسمش ميشه contaminant.
    ضمنن بهتره بگيد Effects of.

Junior Member

سلام،
    به نظر من بهتره به جاي Contaminators از لغت Pollutants استفاده كني چون Contaminators بيشتر در مورد آلودگيهاي باكتريايي است نه آلودگي هاي ناشي از مواد شيميايي مثل آلودگي هوا كه Air Pollutionميشه نه Air Contamination

پیش فرض اگه abstract مقالهقبول بشه،تو رزومه چی باید نوشت؟

سلام

اگه abstract مقاله برای کنفرانس قبول بشه،تو رزومه چی باید نوشت؟
    میشه نوشت acceptedیا to appear inیا اینکه برای اینا حتما باید تایید نهایی بشه و اینارو نوشتن تو این مرحله خوب نیست؟

ممنون از همتون

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : اگه abstract مقالهقبول بشه،تو رزومه چی باید نوشت؟

من تا زمانی که قبول نشده بود مینوشتم abstract accepted and draft submitted. ولی خوب بعد قبول شد. چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)