صفحه 36 از 45 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

سلام به همه دوستان.
    من یه سوالی برام پیش اومده، الان اسم من توی یه مقاله کنفرانس بین المللی نفر دوم هست و توی دوتا مقاله ژورنالی نفر اول هستم، اینا سابمیت شده است و هنوز داوری نشده رزومه ام کامله و این مونده، حالا چه جوری بنویسم؟ یه نمونه میدید! مثلا اول اسم افرادی که توی اون مقاله هستند رو به ترتیب بنویسم و بعد موضوع و بعدش بنویسم سابمیت؟
    یه سوال دیگه هم این که دارم با یه استادی کتاب تالیف میکنم و 2فصل انجام شده، ولی یه 6-7 فصلی مونده، این رو هم بنویسم توی رزومه؟ چه جوری بنویسم؟
    ممنون از همگی.
    با اراادت فرهاد

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من یه سوالی برام پیش اومده، الان اسم من توی یه مقاله کنفرانس بین المللی نفر دوم هست و توی دوتا مقاله ژورنالی نفر اول هستم، اینا سابمیت شده است و هنوز داوری نشده رزومه ام کامله و این مونده، حالا چه جوری بنویسم؟ یه نمونه میدید! مثلا اول اسم افرادی که توی اون مقاله هستند رو به ترتیب بنویسم و بعد موضوع و بعدش بنویسم سابمیت؟
    یه سوال دیگه هم این که دارم با یه استادی کتاب تالیف میکنم و 2فصل انجام شده، ولی یه 6-7 فصلی مونده، این رو هم بنویسم توی رزومه؟ چه جوری بنویسم؟
    ممنون از همگی.
    با اراادت فرهاد
    مقاله های سابمیت شده، اینطور نوشته میشه که بعد از اسم نویسنده ها و عنوان مقاله، فقط مینویسی submitted. اگر ژورنالی بود توی بخش مقاله های ژورنالی رزومه و اگر کنفرانسی بود هم توی بخش مربوط به خودش. همین.

در مورد کتاب هم میشه اسامی همکاران و عنوان کتاب درج بشه و بعدش نوشته بشه in preparation. البته درج چنین آیتمی (یعنی کتابی در این مرحله از نگارش)، به سلیقه بستگی داره و خیلی رایج نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام
    اگر یکی از Publicationهامون توسط یک نفر دیگه رفرنس داده شده باشه و در Scholar google دارای Citation باشه, این رو در رزومه میشه آورد؟
    تعداد Citation فقط یکیه و توسط دانشجوی استاد خودمم انجام شده.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط parissam نمایش پست ها
    سلام
    اگر یکی از Publicationهامون توسط یک نفر دیگه رفرنس داده شده باشه و در Scholar google دارای Citation باشه, این رو در رزومه میشه آورد؟
    کار غیرحرفه ای و به نوعی بچگانه هست! توصیه میکنم که چنین کاری نکنید.

Junior Member

سلام
    in preparation را باید به صورت زیر تیتر publications آورد که در آن اسم مقاله هایی که در حال کار روشون هستیم را بگذاریم، یا اینکه زیر خود publications بذاریم و بعد از اسم مقاله بنویسیم in preparation؟
    اگر اولی درسته، من که هنوز هیچ مقاله ای ندارم فقط یک under preparation دارم چه طوری بنویسم؟
    ممنون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط english_ نمایش پست ها
    سلام
    in preparation را باید به صورت زیر تیتر publications آورد که در آن اسم مقاله هایی که در حال کار روشون هستیم را بگذاریم، یا اینکه زیر خود publications بذاریم و بعد از اسم مقاله بنویسیم in preparation؟
    اگر اولی درسته، من که هنوز هیچ مقاله ای ندارم فقط یک under preparation دارم چه طوری بنویسم؟
    ممنون
    زیر بخش های پابلیکیشن، معمولاً ژورنال و کنفرانس هست. بسته به اینکه مقالۀ در حال آماده سازی، مقالۀ ژورنالی هست یا کنفرانسی، توی یکی از این دو زیر بخش باید درج بشه.
    روال درج چنین مقالاتی، معمولاً این طور هست که شما نام نویسنده ها و عنوان مقاله رو درج می کنید و در ادامه، فقط توی پرانتز می نویسید in preparation.

Junior Member

دوستان اگه یه کتاب 2 جلدی که چند تا مولف داره و چاپ هم شده تو سی وی بیارم باید چطوری بنویسم؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط payize نمایش پست ها
    دوستان اگه یه کتاب 2 جلدی که چند تا مولف داره و چاپ هم شده تو سی وی بیارم باید چطوری بنویسم؟؟؟؟؟؟؟
    First author's name, Second author's name, ... , and Last author's name, Date of publication, "Book Title", Volumes I & II, Publisher's name, ISSN
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parissam نمایش پست ها
    سلام
    عبارتی هست به اسم Hottest paper که انتشارات به تعدادی از مقالات با سایتیشن بالای مجلاتشون میدن. مثلا در یک مجله مقاله شما در یک سال 100 بار توسط دیگران سایت میشه. که نشان دهنده ارزش بالای مقاله شماست. تنها شاید در این مواقع میشه که عنوانی این چنینی را در رزومه و در مقابل عنوان مقاله آورد نه این چیزی را که شما میگید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان
    من یکی از مقاله هام ریوایز خورده و الان بعد از ریوایز دوباره سابمیت کردم ولی فعلا مجددا داوری نشده، و در حال نوشتن یه مقاله برای ژورنال و یکی هم برای کنفرانس بین المللی هستم.
    اینارو با چه عنوان هایی بیارم؟ یعنی مثلا زیر ژورنال یکی رو بنویسم ( revised and submitted) و دیگری رو بنویسم (in preparation)؟؟ اصلا معمول هست که مقاله در حال تالیف رو بگن؟؟ یه مقاله کنفرانسی هم دارم که پرزنت شفاهی داشتم، اینو لازمه ذکر کنم؟
    ویرایش توسط saracivil : September 28th, 2014 در ساعت 05:38 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)