صفحه 2 از 45 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مقاله در رزومه

شما می تونی مقاله ها رو تحت عنوان under preparation ذکر کنی
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

wow.oops
    Guest

راستش مهمه که مقالت یه جا ارائه بشه. میتونی تو CV بیاری. ولی صرف اینکه تو CV بنویسی ممکنه نتونه زیاد کمک کنه.

under prepration هيچ امتيازی برای شما نخواهد داشت. چون برای مقاله بيشتر محلی که چاپ شده مهم است که نشان بدهد چه کسانی کار شما را داوری کرده اند و چقد کار شما مهم بوده!

Junior Member

از همه شما ممنونم. راستش اینو یه نفر بهم پیشنهاد داد، منم مطرح کردم تا با تعداد نفرات بیشتری مشورت کرده باشم. به هر حال ممنونم.
    کانادا می بینمتون.
    موفق باشید.

درسته که under prepration امتیازی برای شما نداره، ولی دلیل نمیشه که ننویسیش. حد اقل نشون میده تو زمینه مقاله نوشتن وارد شدی ... امتیاز نداره ولی ذهنیت بهتری ایجاد میکنه نسبت به Cv بدون مقاله. پس حتما بنویسش.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

خانم (يا آقای) جلالی سلام ،ممنونم. منم مثل شما فکر می کنم. به هر حال شرایط من یه کمی خنده داره. من سال 81 فارغ التحصیل از کارشناسی شدم. 3 سال کار کردم و بعد ارشد قبول شدم. در حال حاضر هم مشغول کار و تحصیلم. نمی دونم که آیا شانس پذیرش گرفتن دارم یا نه. و ضمنا نمیدونم این همزمانی کار و تحصیل امتیاز منفی داره یا مثبت. البته کارم مرتبطه. لطفا اگه کسی نظری داره به من یه کمی مشاوره بده. با تشکر فراوان. :-[

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m
    خانم (يا آقای) جلالی سلام ،ممنونم. منم مثل شما فکر می کنم. به هر حال شرایط من یه کمی خنده داره. من سال 81 فارغ التحصیل از کارشناسی شدم. 3 سال کار کردم و بعد ارشد قبول شدم. در حال حاضر هم مشغول کار و تحصیلم. نمی دونم که آیا شانس پذیرش گرفتن دارم یا نه. و ضمنا نمیدونم این همزمانی کار و تحصیل امتیاز منفی داره یا مثبت. البته کارم مرتبطه. لطفا اگه کسی نظری داره به من یه کمی مشاوره بده. با تشکر فراوان. :-[
    خوب این تجربه کاری که مرتبط با رشتتون هست خیلی می تونه مفید باشه، شما الآن دانشجو هستید و این وقفه در تحصیل فکر نمی کنم مشکلی براتون داشته باشه. خیلی دنبال قانون خاصی نگردید، شما معدل ارشدتونو بالا ببرید، مقالاتتونو خوب و سریع اراده بدید که تا فارغ التحصیلی به انتشار برسه، مطمئن باشید با همه اینها و سابقه کاری که دارید شرایط مساعدی خواهید داشت.

محمد جلالی
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

مقاله های ارسال شده برای ژورنال یا کنفرانس رو جلوش بنویسید Submitted ولی لزومی نداره که اسم ژورنال یا کنفرانس رو بیارید.
    برای مقاله هایی هم که دارید روشون کار می کنید بنویسید Wroking paper.

Junior Member

پیش فرض نوشتن سابقه داوری برای ژورنال های خارجی در رزومه

من دانشجوی ارشدم سابقه داوری برای یکی از ژورنال های خیلی معتبر خارجی رو دارم. نمی دونم این موضوع رو تو رزومه ام ذکر کنم یا نه. چون می دونم برای اون ها خیلی عجیب و احتمالاً غیر قابل قبوله که یه دانشجوی فوق برای ژورنال های خارجی داوری کرده باشه.
    خلاصه نگرانم که بگن طرف خالی بنده کرده و خواسته خودشو الکی بزرگ کنه.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نوشتن سابقه داوری برای ژورنال های خارجی در رزومه

خوب اين خيلي مهم هست وعاليه!!! به نظر من حتما ذكر كنيد بلاخره از يه جايي fact ميشه براش آورد....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)