صفحه 39 از 45 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

ببینید این یکی از مقاله های من بود
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid2010 نمایش پست ها
    1. ارزش سابمیت فقط برای استاد راهنماست که شما رو قبول کنه و در بورسیه گرفتن اثری نداره
    2. سعی کنید با انتشارات تماس گیرید اگر بتونید شماره رو بگیرید خیلی خوبه اگر که نه بهشون تاکید کنید حداقل این نامه رو به زبان انگلیسی صادر کنن
    1.
    والا با این حساب من کم کم دارم احساس میکنم بی خود 10 ماهه وارد بحث خارج رفتن شدم....کنکور دکتری هم ندادم... و کلی خرج هم کردم...!!!!!!!!!!!!!!
    2.
    بله هفته پیش تماس گرفتم...طرف کف کرد وقتی گفتم انگلیسی نمیدید....گفت نه!؟!!؟؟! گفتم کی چاپ میشه با تند مزاجی گفت پاییز یا زمستان...اکسپتش که آمده دیگه چرا زنگ می زنید...............چی بگم والا......
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    1.
    والا با این حساب من کم کم دارم احساس میکنم بی خود 10 ماهه وارد بحث خارج رفتن شدم....کنکور دکتری هم ندادم... و کلی خرج هم کردم...!!!!!!!!!!!!!!
    2.
    بله هفته پیش تماس گرفتم...طرف کف کرد وقتی گفتم انگلیسی نمیدید....گفت نه!؟!!؟؟! گفتم کی چاپ میشه با تند مزاجی گفت پاییز یا زمستان...اکسپتش که آمده دیگه چرا زنگ می زنید...............چی بگم والا......
    در مورد بحث اول امتیاز های زیادی میتونه باعث شه شما بتونی پذیرش بورسیه بگیری حالا شاید فاند کمتری بهت بدن ولی اگه شهریه ات هم ویو شه مثلا با یه ریکامندیشن خوب میتونی از دانشگاههای متوسط به بالا آمریکا پذیرش بگیری و اصلا ناراحت نشو که ایران دکتری ندادی چون جوش فوق العاده تاسف بار و مضحکه من با استعداد درخشان چند جا مصاحبه دعوت شدم یه آئین نامه 70 امتیازی داره که اگه 40 امتیاز پارتی رو استادا بهت ندن فقط فارغ التحصیلای ام آی تی میتونن تو دانشگههای شهرستان درجه 4 قبول شن تازه اگه از بهترین دانشگاه تهرانم الان دکتری بگیری آخرش بیکاری و وقت تلف کردنه.

در مورد دومی نمیدونم برا کجا میخوای اقدام کنی ولی اگه دارالترجمه ها قبول کنن شاید بتونی یه ترجمه رسمی بکنی گواهی پذیرش مقاله رو که خوب بالاخره از هیچ چی بهتره.
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن رزومه

با سلام

من در مورد وارد كردن مقاله در رزومه سوال داشتم. من الان كه در حال آماده كردن رزومه هستم و به صورت موازي كار مقاله هامو رو هم پيش ميبرم.
    ولي مقالات به صورت هاي زير است:
    1- يك بار فرستادم و كامتي براي اصلاحش داده شده كه دارم كار اونو انجام بدم (revicd)
    2- يك مقالم تموم شده و در حال بررسي توسط استادمه هنوز نفرستادم
    3- يك مقاله را دارم مي نويسم

اين ها را چطور در رزومه عنوان كنم؟ اصلا لازم شرح وضعيت بدم؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan67 نمایش پست ها
    با سلام

من در مورد وارد كردن مقاله در رزومه سوال داشتم. من الان كه در حال آماده كردن رزومه هستم و به صورت موازي كار مقاله هامو رو هم پيش ميبرم.
    ولي مقالات به صورت هاي زير است:
    1- يك بار فرستادم و كامتي براي اصلاحش داده شده كه دارم كار اونو انجام بدم (revicd)
    2- يك مقالم تموم شده و در حال بررسي توسط استادمه هنوز نفرستادم
    3- يك مقاله را دارم مي نويسم

اين ها را چطور در رزومه عنوان كنم؟ اصلا لازم شرح وضعيت بدم؟
    دوست گرامی،
    به انجمن خوش آمدید.
    ببینید مقاله ای که پذیرفته نشده باشد عملا تاثیر چندانی ندارد چه برسد به مقالاتی که هنوز سابمیت نشده اند. مورد اول را می توانید تحت عنوان Under Review و دو مورد بعدی را تخت عنوان In Preparation بیاورید، البته آوردن مقاله ای که هنوز سابمیت نشده چندان جالب و متعارف نیست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

خیلی متشکرم از پاسخ سریعتون

خوب این تیپ مقالات را در زیر مجموعه ی چه عنوانی بنویسم ؟ در زیر مجموعه PUBLICATION میشه نوشت؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan67 نمایش پست ها
    خیلی متشکرم از پاسخ سریعتون

خوب این تیپ مقالات را در زیر مجموعه ی چه عنوانی بنویسم ؟ در زیر مجموعه PUBLICATION میشه نوشت؟
    دوست من،
    تمام تالیفات صرف نظر از وضعیت و نوعشان در زیر مجموعه PUBLICATION می آید، مقالاتی که چاپ شده اند مشخصات لازم مثل شماره جلد، شماره صفحه و سال انتشار دارند و طبعا اضافه می شود، در مورد مقالاتی که هنوز منتشر و یا سابمیت نشده اند در انتهای مشخصات مقاله، به فراخور وضعیتشان عبارات (Under Review) یا (In Preparation) اضافه کنید.
    البته همانطور که قبلا هم گفتم مقالاتی که اکسپت نشده اند عملا فایده ای ندارند و حداکثر نشان می دهند شما به مبحثی علاقه ای دارید.

Karl Popper

سلام دوستان.
    ممنون میشم کمکم کنید. در رابطه با مقالات در همایشهای داخلی که به زبان فارسی هست آیا ارزش ذکر کردن داره؟ و اگر آره چطور باید در CV ذکر کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ممنون میشم کمکم کنید. در رابطه با مقالات در همایشهای داخلی که به زبان فارسی هست آیا ارزش ذکر کردن داره؟ و اگر آره چطور باید در CV ذکر کنم؟
    دوست من،
    عملا فایده ای ندارند اما اگر تنها تالیفات شما هستند در رزومه بیایند چون حداقل علاقه مندی شما را نشان می دهند. در بخش تالیفات بیایند، عنوان و مشخصات را به انگلیسی نرجمه کنید و آخرش هم یک (In Persian) بزنید.

Karl Popper

Junior Member

سلام دوستان،
    - اگر در کنفرانس ها پوستر ارائه دادیم و خلاصه مقاله در کتابچه کنفرانس چاپ شده، بهتره در قسمت publlications قرار بدیم؟ میشه یک قسمت با عنوان Conferance proceedingsدر CVقرار داد ؟
    - مقاله هایی که توسط همکارای دیگمون به صورت پوستر یا اورال ارئه شده ولی خودمون در کنفرانس ارائه نکردیم و اسممون به عنوان co-aouthor ذکر شده نشده رو چطور باید در CVوارد کنیم؟آیا این مقاله ها رو هم بایستی در قسمت publications نوشت؟
    - در قسمت Certificates ، هر نوع گواهی که گرفتیم میتونیم قرار بدیم؟مثلا دوره های 2 هفته ای، کار گاه آموزشی یک روزه یا چند روزه

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)