صفحه 4 از 45 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آیا accept شدنabstract مقاله توی کنفرانس برای اینکه تو رزومه قید بشه کافیه؟

می‌تونید توی رزومه بگذارید، فقط تو رزومه قبل از اسم کنفرانس "accepted to" بگذارید. حتی بعضا دیده‌ام کسانی رو که مقالاتی که submit کرده‌اند رو توی رزومه می‌گذارند و قبل از اسم کنفرانس می‌نویسند "submitted to". البته این کار خیلی توصیه نمی‌شه و من این کار رو تنها در صورتی توصیه می‌کنم که هیچ مقاله‌ی دیگه‌ای نداشته باشید و قسمت مقالات رزومه‌ی شما خالی باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخش publications در رزومه

به نظر من برای آلودگی آب و خاک contaminationاستفاده میشه نه pollution
    گرچه سایه های شب بس ممتد است<br />ما به امید سحر خواهیم زیست..

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : آیا accept شدن abstract مقاله توی کنفرانس برای اینکه تو رزومه قید بشه کافیه؟

سلام

ببین، همین که اونا بدونند تو به این سطح رسیدی که مقالهات رو برای ژورنال یا کنفرانسی فرستادی براشون خیلی مهمه. مثلا McGill میگه حتی اگه مقاله Submit شده هم دارین بگین.

ولی در کل برای اینکه به عنوان یک مدرک قطعی روش حساب کنی، نه
    حتما باید اصل مقالت توی Proceeding کنفرانس چاپ شه.
    ولی همین رو هم تو رزومت بهش اشاره کن

یا حق
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

پیش فرض پاسخ : آیا accept شدن abstract مقاله توی کنفرانس برای اینکه تو رزومه قید بشه کافیه؟

آره حتما بيار و حتما اشاره کن که (Being Accepted in abstract form ) و يا (Only abstract is available)

...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا accept شدنabstract مقاله توی کنفرانس برای اینکه تو رزومه قید بشه کاف

میتونی بنویسی accepted in the ... ولی همونطور که گفته شد فقط در صورتی که مجبوری اینکار و بکن چون خیلی جالب نیس. اصولا پذیرفته شدن مقاله تو کنفرانس امتیاز چندانی نداره، خیلی از کنفرانسها فقط پول میگیرن و مقاله چاپ میکنن و این و استادای اونطرف هم خوب میدونن. اعتبار کنفرانس مهمه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آیا accept شدنabstract مقاله توی کنفرانس برای اینکه تو رزومه قید بشه کاف

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanb
    میتونی بنویسی accepted in the ... ولی همونطور که گفته شد فقط در صورتی که مجبوری اینکار و بکن چون خیلی جالب نیس. اصولا پذیرفته شدن مقاله تو کنفرانس امتیاز چندانی نداره، خیلی از کنفرانسها فقط پول میگیرن و مقاله چاپ میکنن و این و استادای اونطرف هم خوب میدونن. اعتبار کنفرانس مهمه.
    من نگفتم اگر مقاله قبول شده، جالب نیست که تو رزومه بگذارید. گفتم اگر فقط Submit شده و از نتیجه‌اش هنوز خبر ندارید جالب نیست که تو رزومه بگذارید. ضمن این که قبول شدن مقاله تو کنفرانس می‌تونه خیلی خیلی مهم باشه، اگر کنفرانس معتبر باشه.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط negin62
    آیا accept شدن abstract مقاله توی کنفرانس برای اینکه تو رزومه قید بشه و رزومه رو بهتر کنه کافیه؟؟یا موقعی ارزش داره که fullش چاپ شه
    رزومه ها رو (اگر که بخوان این مدل مقالات رو هم توش بنویسن) به دو روش مینویسن... اولی اینکه نام مقاله رو مینویسن و جلوی توش پرانتز وضعیتش رو مینوسن (ارائه شده، پوستر، پذیرش خلاصه، پذیرش اصل مقاله، ارسال خلاصه /اصل مقاله) و بعد هم اسم و تاریخ و محل کنفرانس... روش دوم هم اینه که یه بخشی برای working papers یا in process میزارن که توش مقالاتی رو که هنوز به مرحله پذیرش نهایی نرسیده یا در حال نگارش هستش رو میارن
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

پیش فرض مقاله به عنوان یکی از محتویات CV !

تا اونجایی که من فهمیدم،مقاله داشتن یکی از مهمترین فاکتور های پذیرش و جزء لاینفکّ یه CV یِ خوبه.حالا میخام بدونم این مقاله آیا باید حتما یه چیز خفنی باشه که مثلا تو یه ژورنال خارجی چاپ شده باشه یا نه؟چون من فکر نمی کنم بچه هایی که میخان واسه ارشد Apply کنن(مثل خودم)،با معلومات دوره ی لیسانس و با این سیستم آموزشی که ما توش درس خوندیم، بتونن چنین کارایی بکنن.آیا اونا چنین انتظاراتی دارن...؟کلّا از دوستان که ظاهرا اکثرا یاپذیرش گرفتن یا اطّلاعات خوبی در این خصوص دارن میخام یه مقدار در مورد این «مقاله» برامون توضیح بدن./-- مرسی

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : مقاله به عنوان یکی از محتویات CV !

مسلما جزء لاینفک نیست و بعضی ها نداشتند

بله- اگه مقاله داشته باشید اونم جورنالی و خارجی.... خب از اصالت و قوی بودن اون خبر میده که هرچه بیشتر بهتر
    درسته شما فکر نمیکنی بچه های لیسانس مقاله ندند اما بدلیل رقابت و ... فکر کنم خیلی هاشون در حال سابمیت کردن یکی دوتا هستند (حداقل بصورت همکار)
    من کسی رو میشناسم که اصلا ISI و مقاله خارجی نداشت ولی داخلی زیاد داشت از یک تاپ 10 هم پذیرش با فاند گرفت

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : مقاله به عنوان یکی از محتویات CV !

نقل قول نوشته اصلی توسط Gilemard
    تا اونجایی که من فهمیدم،مقاله داشتن یکی از مهمترین فاکتور های پذیرش و جزء لاینفکّ یه CV یِ خوبه.حالا میخام بدونم این مقاله آیا باید حتما یه چیز خفنی باشه که مثلا تو یه ژورنال خارجی چاپ شده باشه یا نه؟چون من فکر نمی کنم بچه هایی که میخان واسه ارشد Apply کنن(مثل خودم)،با معلومات دوره ی لیسانس و با این سیستم آموزشی که ما توش درس خوندیم، بتونن چنین کارایی بکنن.
    درود
    منم با سیاوش موافقم.
    در ارشد ریاضی محض نه تنها هنوز خود من و خیلی از دوستام هنوز حتا یه مقاله داخلی هم نتوستیم بدیم بلکه دوستای خود من هم که دکترا میخونن هم هنوز موفق به انجام اینکار نشدند.
    در کل بنظر من مقاله دادن و تعداد مقالات خیلی به رشته بستگی داره.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)