صفحه 42 از 45 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    من يك مقاله تو كنفرانس خارجي دارم كه قبلا همون رو توي يك كنفرانس داخلي هم به زبان فارسي ارائه كرده بودم، فقط عنوان مقالات با هم تفاوت داره و محتواشون يكي هست. به نظرتون اسم مقاله داخلي رو هم تو رزومم بيارم؟ مقالات ژورنالي كه فقط سابميت شده اند چطور؟ اصلا ارزشي داره اسمشون رو تو رزومه بياريم؟ اساتيد از كجا متوجه ميشن كه ما واقعا سابميت كرديم يا نه؟!! ممنون
    همه مواردی که گفتید قابل ذکر هست
    در مورد سابمیت ذکر کنید که سابمیت کردید لازم نیست چک کنن رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون اساتید با نگاهی به رزومه میتونن ارزیابی از کار مناسب یه دانشجو داشته باشن
    موید باشید

Junior Member

من قبلا با یه سایت اینترنتی که وابسته به حوزه هنری بود همکاری میکردم و واسش مقاله مینوشتم ، اینو چطوری میشه عنوان کرد ؟ مقاله های کوتاه البته حالت مجله ای ، بگم چندتا مقاله هم واسه این سایت نوشتم و لینک سایت رو بذارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanak_1 نمایش پست ها
    من قبلا با یه سایت اینترنتی که وابسته به حوزه هنری بود همکاری میکردم و واسش مقاله مینوشتم ، اینو چطوری میشه عنوان کرد ؟ مقاله های کوتاه البته حالت مجله ای ، بگم چندتا مقاله هم واسه این سایت نوشتم و لینک سایت رو بذارم؟
    بهتره که عناوین و ادرس مقاله رو بزارید و اگه دسترسی راحت نبود لینک بزارید

با سلام
    مقاله ای که اکسپت شده ولی هنوز چاپ نشده رو چه شکلی میشه تو رزومه ذکر کرد؟ بنویسم accepted to be published خوبه؟ فقط یه سوال. اون اشخاصی که رزومه من رو بررسی میکنن از کجا بفهمن که من دارم حقیقت رو میگم و دروغ سر هم نمی کنم؟
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farhoodinho نمایش پست ها
    با سلام
    مقاله ای که اکسپت شده ولی هنوز چاپ نشده رو چه شکلی میشه تو رزومه ذکر کرد؟ بنویسم accepted to be published خوبه؟ فقط یه سوال. اون اشخاصی که رزومه من رو بررسی میکنن از کجا بفهمن که من دارم حقیقت رو میگم و دروغ سر هم نمی کنم؟
    ممنون از پاسختون
    دوست گرامی،
    همین که اشاره کنید accepted کفایت می کند. مشخصات مقاله را به فرمت استاندارد بیاورید و آخرش یک accepted بزنید.
    فرض بر صداقت شماست و کسی کاراگاه بازی در نمی آورد. مثلا چه دروغ موثری می توان گفت؟ تالیفات شما باید در راستای علایق پژوهشی و تالیفات گذشته شما باشد و این که به دروغ چند مقاله را در ژورنال های تاپ پذیرفته شده بزنید علاوه بر اینکه غیراخلاقیست، خیلی زود لو می رود و برایتان عواقب بدی خواهد داشت.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان من یه مقاله فرستادم برای یک همایش خارج از کشور که پذیرش شد. همون مقاله در یک ژورنال وابسته به موسسه ای که اون همایش رو برگزار کرد هم منتشر شد. الان من تو رزومم چجوری باید بیارم این مقاله رو؟ فقط ژورنال رو بیارم یا همایش رو هم بیارم؟

سلام
    آقای یه اتفاقی برای ما افتاد بس عجیب.
    مقاله رو فرستادیم تو یک کنفرانس در مالزی و اکسپت شد (IEEE بود) ولی ما پول پرداخت نکردیم. بعد مقاله رو فرستادیم یه IEEE تو ایران و اونجا هم اکسپت شد و این بار پول رو دادیم و اکسپت هم شد. بعد مدتی رفتم تو IEEE سرچ کردم دیدم اون کنفرانس مالزیه هم زده چاپش کرده تو Proceeding اش.
    یعنی عملاً یک مقاله با یک عنوان در IEEE اومده که تو یکیشون اسم یه نویسنده اضافه تره و دست بر قضا اون منم!!
    حالا به نظرتون من این رو بیارم تو رزومه بد نیست (البته جلوی مقاله Print ISBN رو میارم که معلوم شه منظورم کدومه)

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوستان من یه مقاله فرستادم برای یک همایش خارج از کشور که پذیرش شد. همون مقاله در یک ژورنال وابسته به موسسه ای که اون همایش رو برگزار کرد هم منتشر شد. الان من تو رزومم چجوری باید بیارم این مقاله رو؟ فقط ژورنال رو بیارم یا همایش رو هم بیارم؟
    دوست من،

فقط ژورنال را بیاورید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

اینکه لینک مقاله رو هم تو فایل CV بگذاریم می تونه ایده خوبی باشه؟ منظورم اینه که با کلیک روی عنوان مقاله، فرد به صفحه ی مقاله هدایت بشه. ضروریه یا مفید/بهتره؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    اینکه لینک مقاله رو هم تو فایل CV بگذاریم می تونه ایده خوبی باشه؟ منظورم اینه که با کلیک روی عنوان مقاله، فرد به صفحه ی مقاله هدایت بشه. ضروریه یا مفید/بهتره؟
    خیر نه ضروری است نه رایج. اگر وبسایتی دارید لینک وبسایتتون رو بگذارید و اونجا مقاله ها رو لینک کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)