صفحه 7 از 45 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 448

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش PUBLICATIONS رزومه

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد abstract و مقاله های under preparation

عنوان پروژه معلومه ولی از اون عنوان 3 تا مقاله درمیاد که من فقط توی یکی اش کار کردم به همین خاطر دقیقا عنوان مقاله معلوم نیست. منظورم از دقیقا؛ عین عبارتی است که قراره به عنوان title بزارن.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Senior Member

اگه می تونید یه عنوانی براش در نظر بگیرید و آخرش تو پرانتز بنویسید to be prepared. ولی زیاد ارزشی هم نداره. تو قسمت research experiences می تونید اشاره کنید.
    در مورد سوال اول هم به نظر من بهتره این کارو کنید. تو رزومه دو قسمت داشته باشید. یکی publications و یکی presentation and abstract. اونایی که فقط ارائه دادید یا فقط abstract ازشون چاپ شده تو دومی بیارید.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

عنوان پروژه معلومه ولی از اون عنوان 3 تا مقاله درمیاد که من فقط توی یکی اش کار کردم به همین خاطر دقیقا عنوان مقاله معلوم نیست. منظورم از دقیقا؛ عین عبارتی است که قراره به عنوان title بزارن.
    توی رزومه نویسی روش معمول این هستش که یه بخش publications وجود داره... که خودش به دو قسمت تقسیم میشه... یه قسمت مقالاتی هست که نوشته شده و ارائه شده و تموم شده و رفته پی کارش که بسته به روش ارائه توی پرانتز جلوش توضیح میدن (Oral, poster, published in proceeding, abstract published in proceeding) ... بخش دوم in progress هستش که اون هم به دو قسمت تقسیم میشه. 1. مقالاتی که نوشته شده و abstract یا full paper برای کنفرانس یا ژورنال ارسال شده و 2. موضوعاتی که به عنوان موضوع تحقیقاتی در حال کار کردن روشون هستین و در نهایت به مقاله منتهی خواهند شد که در اون مورد فقط زمینه مورد مطالعه رو مینویسید.

البته اینایی که گفتم فقط در مورد مقالات کنفرانسی و ژورنالی بود... در مورد مقالات توی روزنامه ها، اینترنت و همینطور کتابهای یا فصلهایی از کتاب یا همکاری در نوشتن یا ترجمه کتاب هم روش مشابه همینیه که گفتم
    Winners are simply willing to do what losers won't

پیش فرض پاسخ : مقاله به عنوان یکی از محتویات CV !

دانشگاه ها صحت وجود مقاله ها (در کنفرانس های داخلی ) در رزومه رو بررسی می کنند ؟ چطوری؟ اسم و دادن لینک مقاله کافیه؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    دانشگاه ها صحت وجود مقاله ها (در کنفرانس های داخلی ) در رزومه رو بررسی می کنند ؟ چطوری؟ اسم و دادن لینک مقاله کافیه؟
    درود
    تصور نمي كنم . دانشگاهها فرض رو بر صحت صحبتهاي شما مي گذارند(به غير از معدل و ريز نمرات و امتحانهاي زبان) . اگر هم قصد اينكار رو داشته باشند احتمالا چندان در مورد كنفرانس هاي داخلي سخت گيري نمي كنند. در ضمن بله براي بررسي صحت مقاله اسم و لينك مقاله كافيه.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    دوستان اين موضوع قبلا بحث شده است وليكن آيا مناسب هست كه مقاله اي رو كه هنوز جايي فرستاده نشده ( زيرا كه موضوعش خوب هست) در CV بياوريم يا خير؟ واينكه اگه بياوريم چه بايد بنويسيم در مقابلش؟! واينكه آيا مقاله اي در مجله اي باشه كه در بين كشورهاي اسلامي first ranked باشه ارزش داره ذكر كنيم يا نه ، نميخواد؟
    ممنون هستم

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    سلام
    دوستان اين موضوع قبلا بحث شده است وليكن آيا مناسب هست كه مقاله اي رو كه هنوز جايي فرستاده نشده ( زيرا كه موضوعش خوب هست) در CV بياوريم يا خير؟ واينكه اگه بياوريم چه بايد بنويسيم در مقابلش؟! واينكه آيا مقاله اي در مجله اي باشه كه در بين كشورهاي اسلامي first ranked باشه ارزش داره ذكر كنيم يا نه ، نميخواد؟
    ممنون هستم
    درود
    مناسبه . چرا كه نه. بهترين كار اينه كه شما كنفرانسها و ژورنالهاي مرتبط با مقاله خودتون رو مشخص كنيد و به نوعي مشورت هم بگيريد در مورد مقالتون( از استاد-البته اگر به ايميلتون پاسخ بده). under submission ?
    شايد خوب باشه!(حدس مي زنم! شايدم اشتباه باشه)
    مورد دومي كه مطرح كرديد بسيار بسيار تاثير گذاره. مشخص كننده خيلي از موارده. از جمله قوي بودن ايده شماپشتكار بالاي شما و به نوعي منحصر به فرد بودن فعاليتي كه شما انجام دايد!
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

پیش فرض نوشتن جزوه هاي دروني براي شركتها رو ميشه توي CV نوشت؟

سلام
    تا جايي كه من ميدونم فقط نوشتن كتاب و يا ترجمه اون رو ميشه به عنوان publication حساب كرد البته به شرطي كه منتشر شده باشه.
    حالا سوال من اينه كه اگر كسي جزوه اي (در حد 20يا30 صفحه) براي شركتي نوشته باشه و خودش هم اون رو تدريس كرده باشه ،
    ميتونه توي CV بياره يا نه؟ و آيا تدريس اون هم موثره و بايد توي CV آوردش؟ اگر نه كه هيچ ، ولي اگر بله ، بايد توي كدوم قسمت از CV اونها رو بنويسيم؟
    متشكرم
    تلاش، قهرمان سازه

پیش فرض پاسخ : نوشتن جزوه هاي دروني براي شركتها رو ميشه توي CV نوشت؟

You could add every thing you just done and think is good...For such things you mentioned you can bring them with the title: "Other scientific activities" or "teaching experiences" ...
    Good Luck...
    Keep calm...Time will solve any problem

پیش فرض پاسخ : آیا accept شدنabstract مقاله توی کنفرانس برای اینکه تو رزومه قید بشه کافیه؟

با سلام
    اگر مقاله اي كه دادي با 2 نفر ديگه باشه و هنوزم accept نشده باشه همينكه submit كردي بنويسي خوبه؟ چجوري بايد بنويسي كه با 2 نفر ديگه مقاله دادي؟ لازمه حتما" بگي كه تنها نبودي؟
    ممنون
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)