صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 313

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

سلام دوستان

اسم employer هم باید در زیر work experience آورده بشه یا وقتی ریکامندیشن لتر ازش داریم و میفرستیم همون کافیه؟

ممنون

Junior Member

سلام
    من دارم توی دانشگاه دولتی به صورت حق التدریس 5 واحد تدریس میکنم اینو چه جوری تو رزومه بیارم؟
    اسم درسهارو بنویسم یا اسم دانشگاه رو ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط helen1 نمایش پست ها
    سلام
    من دارم توی دانشگاه دولتی به صورت حق التدریس 5 واحد تدریس میکنم اینو چه جوری تو رزومه بیارم؟
    اسم درسهارو بنویسم یا اسم دانشگاه رو ؟
    سلام.. فکر کنم در قسمت Academic experience میتونید بعنوان Teaching assisstant/ lecturer بیارید. نام دانشگاه، اسم دروس و مدت تدریس (از فلان تاریخ تا الان)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی بالینی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

سلام من تو قسمت research Exp قصد دارم پایان نامه ارشدم و لیسانسم رو که خیلی گسترده و خوب بودن رو بیارم. ولی نمی دونم با چه عنوانی باید بیارمشون. research assitant? یا researcher? یا ?
    ممنون میشم یه نمونه جمله به انگلیسی تو این زمینه برام بنویسید.
    سپاس

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی چیزها میتواند باشد بسته است به اینکه شما چه میکنید و چگونه استخدام شده اید یا درچه درجه اکادمیکی هستید. از Research Student یعنی دانشجوی تحقیقاتی مثلا دکتری تا Professorial Research Fellow که بالاترین عنوان برای اساتیدی است که کلاس نمیروند. یعنی درس نمیدهند و فقط تحقیق میکنند. Research Fellow ? شاید Research Associate?

هر کدام هم میتواند senior or junior باشد. هر موسسه ای اصطلاحات و مقررات خودش را دارد.

I am a Senior Research Fellow at University of Tehran

I work as a Research Asssociate at
    Tehran Uni.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط moondiby نمایش پست ها
    سلام من تو قسمت research Exp قصد دارم پایان نامه ارشدم و لیسانسم رو که خیلی گسترده و خوب بودن رو بیارم. ولی نمی دونم با چه عنوانی باید بیارمشون. research assitant? یا researcher? یا ?
    ممنون میشم یه نمونه جمله به انگلیسی تو این زمینه برام بنویسید.
    سپاس

Junior Member

سلام
    من دو دوره در مسابقات کمیکار کشوری شرکت داشتم، کدوم قسمت این رو قید کنم؟ و اینکه رتبه ای نداشتیم قید کردنش مفیده اصلا؟
    بعد اینکه اگه توی خیریه ای فعالیت داوطلبانه داشته باشیم خوبه نوشتنش؟ و اینکه کدوم قسمت؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام در خصوص مسابفات یک دو جا میتوانید ذکر کنید. لازم نیست اشاره کنید که رتبه نداشته اید ولی میتوانید بفرمایید در حوزه های عملی مربوط به دروس دانشگاه فعالیت داشته اید از جمله اینکه این مسابفات را دنبال و در آن شرکت میکرده اید/ به نظرم اشاره بدون تاکید زیاد تاثیر مثبت داشته باشد.

کارهای خیریه معمولا در قسمتهای جنبی رزومه و اواخر آن باید نوشت. جایی که مثلا از هابی ها یا ورزش و اینها میگویید. اینها کمک میکند که مسوول پذیرش تصویری بهتری از شما و در واقع روحیات شما داشته باشد و این دست اطلاعات در تصمیمش موثر خواهد بود.موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_naji نمایش پست ها
    سلام
    من دو دوره در مسابقات کمیکار کشوری شرکت داشتم، کدوم قسمت این رو قید کنم؟ و اینکه رتبه ای نداشتیم قید کردنش مفیده اصلا؟
    بعد اینکه اگه توی خیریه ای فعالیت داوطلبانه داشته باشیم خوبه نوشتنش؟ و اینکه کدوم قسمت؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام در خصوص مسابفات یک دو جا میتوانید ذکر کنید. لازم نیست اشاره کنید که رتبه نداشته اید ولی میتوانید بفرمایید در حوزه های عملی مربوط به دروس دانشگاه فعالیت داشته اید از جمله اینکه این مسابفات را دنبال و در آن شرکت میکرده اید/ به نظرم اشاره بدون تاکید زیاد تاثیر مثبت داشته باشد.

کارهای خیریه معمولا در قسمتهای جنبی رزومه و اواخر آن باید نوشت. جایی که مثلا از هابی ها یا ورزش و اینها میگویید. اینها کمک میکند که مسوول پذیرش تصویری بهتری از شما و در واقع روحیات شما داشته باشد و این دست اطلاعات در تصمیمش موثر خواهد بود.موفق باشید
    خیلی ممنونم،
    به نظرتون توی قسمت honors بزارم شرکت توی مسابقات رو ؟

ApplyAbroad Veteran

سلام
    ممنون
    سلام
    منظور شما این مسابقات هست؟ به هر حال یک طرحی ارائه دادید؟ همون بنویسید. پروجه هست یا پوستر هست؟ مثلا در بخش projects
    یک بخش با عنوان volunteer experience ایجاد و در آن قسمت بنویسید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام چون منجر به رتبه نشده شاید بهتر باشد که جای دیگری بنویسید مگر اینکه رقابت برای شرکت در مسابقه هم شدید باشد و نفس حضور در مسابقه خودش دستاوردی است.
    خیلی ممنونم،
    به نظرتون توی قسمت honors بزارم شرکت توی مسابقات رو ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)