صفحه 2 از 32 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 313

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

پیش فرض ذکر سوابق غیر مرتبط؟

سلام به دوستان.
    سوال من اینه که به نظر شما آیا من سوابق غیرمرتبط با رشته دانشگاهیم رو ذکر بکنم یا نه؟ خصوصا در مورد سوابق غیر مرتبطی که در اونها تخصص یا سابقه کار دارم. مثلا من رشتم انسانی هستش اما بطور تقریبا حرفه ای برنامه نویسی هم میکنم. حالا بگم که در زمینه برنامه نویسی حرفه ای هستم یا نه؟ یکی از استادها گفت که ذکر نکن، چون این نشون میده که آدم متمرکزی نیستی. اما یکی دیگه از استادها گفت که حتما ذکر بکن چون هم نشون میده در زمینه های مختلف تجربه داری و هم اینکه باعث برتری تو نسبت به بقیه دانشجوهای درخواست دهنده هست.
    ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

پیش فرض پاسخ : ذکر سوابق غیر مرتبط؟

تا اونجا که من میدونم یک بعدی بودن همه جا چیز بدی به حساب میاد

Senior Member

به نظر من حتما ذکر بکنين. بخصوص چون رشته شما علوم انسانيه (البته من نميدونم که واسه چه رشته اي ميخواين اقدام کنين) احتمال RA گرفتن ممکنه کمتر باشه و بيشتر فکر کنم که TA و يا GA بگيرن. واسه همين، برنامه نويسي تواناييهاي شما رو براي کارهاي مختلف در قسمتهاي مختلف دانشگاه بالا تر ميبره و شايد احتمال فاند گرفتنتون بيشتر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    از killer-star , Niva عزیز ممنونم. ممنون میشم بقیه دوستان هم راهنماییم کنن.
    من فکر نمیکنم ذکر این موارد نه تنها نشان دهنده عدم تمرکز شما نیست بلکه نقطه مثبتی در کارهاتون محسوب میشه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    من فکر نمیکنم ذکر این موارد نه تنها نشان دهنده عدم تمرکز شما نیست بلکه نقطه مثبتی در کارهاتون محسوب میشه
    از همه دوستان بابت پاسخ دادن به سوالم ممنونم.
    حالا به نظر شما این نوع تخضض های غیر مرتبط با رشته را در کدام قسمت از رزومه ذکر بکنم بهتره؟ (مثلا در Education and qualification یا Skills and work experiences و یا حتی Additional information؟)
    ممنون میشم دوستان در این مورد هم راهنماییم کنن.
    با تشکر از همه.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Senior Member

اگه مدرک خاصي دارين يا دوره خاصي رو گذروندين، ميتونين توي education & qualification بيارين. اگه بصورت پروژه و سابقه کار بوده توي skills & work experience بيارين.

پیش فرض پاسخ : سابقه کار "مرتبط" ؟؟

سلام به همه اعضاي خوب فروم. خيلي ممنون ميشم اگر كسي اطلاعي در مورد سوال من داره منو راهنمايي كنه.

من 1 سال سابقه كار دارم و هنوزم دارم كار ميكنم مي خواستم بپرسم اين سابقه كار رو كجاي رزومه بيارم بهتره؟ يعني بعد از Education يا بعد از Research Interest يا جاي ديگه؟ و سوال ديگه اينكه به نظرتون وظايفي كه الان سر كار دارم رو بنويسم يعني اينكه دقيقا" الان بعنوان مهندس فلان پروژه فلان كارها رو بايد انجام بدم( Job Responsibilities) مفيده؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

من خودم بعد از educational background آوردم- یعنی سومین تیتر رزومم
    : در مثال زیر چگونگی فعالیت ها و همکاریمون با شرکت رو آوردم
    for example

2000-2004 Consultant to the Royal Machining Industry Group, Designing measuring Devices, Tehran, Iran

این تاریخ ها باید سمت چپ باشه-هرکاری میکنم میپره اون ور

countdown جان مرسي ببخش به زحمتت انداختم راستي Job Responsibilities بهتره يا Job Duties ?
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    countdown جان مرسي ببخش به زحمتت انداختم راستي Job Responsibilities بهتره يا Job Duties ?
    منظورت رو نمیفهمم که کجا قراره همچین کلماتی رو بنویسی!!
    اگه منظورت عنوانی هست که میخوای بری سراغ سابقه کارت اگه من بودم هیچکدوم رو نمینوشتم- مینوشتم:
    work experience
    or work history
    در غیر از این صورت جای دیگه نیازی نیست همچین عباراتی رو بنویسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)