صفحه 22 از 32 نخستنخست ... 1213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 313

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    در رزومه اي كه به سفارت آمريكا ميديد همش را از بيخ پاك كنيد. در رزومه اي كه به طور رسمي ميفرستيد دانشگاه هم ترجيها پاك كنيد. اما در رزومه اي كه به استاد ميديد ميشه همه را چك كرد
    ياعلي
    ممنون. یعنی برای apply و ویزا در کانادا میتونم سابقه کار در وزارت نفت رو بنویسم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simadehghani نمایش پست ها
    ممنون. یعنی برای apply و ویزا در کانادا میتونم سابقه کار در وزارت نفت رو بنویسم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    در هنگام اپلاي ميشه ذكر كرد اما هنگامي كه ميريد سفارت براي كارهاي ویزا نبايد به اين چيزا اشاره كنيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engenieering

سلام دوستان,
    من سابقه تدریس به عنوان کمک استاد رو دارم یعنی این از طرف خود استاد به من پیشنهاد شد ولی من هیچ پولی دریافت نکردم. اصلا به عنوان دستیار استاد توی دانشگاه کار نکردم و مدرکی به جز نامه ای از طرف خود استاد نمیتونه دال بر این موضوع باشه. فقط چند تا درس بود که من با نمره خوب پاسشون کرده بودم و استادا بهم پیشنهاد می دادن که یه کلاس بزاره من مسایل رو برای دانشجوهاشون حل کنم و همچنین بعضی از قسمتهای مهم درس رو دوباره درسشون بدم. و گاها برگه های بچه های ترم قبل رو هم میدادن تصحیح کنم. الان موندم توی Teaching Experience بنویسمش مثلا Teaching Assistant in Dynamic یا همون که یکی از اساتید توی Recommendation توضیح داده کافیه.بقیه درسا که با استادای دیگه بوده چی؟. نمیدونم تاثیری داره یا نه ولی اینا تو مقطع کارشناسی بوده و من برا کارشناسی ارشد میخوام اقدام کنم.
    تا وقتی دندون داری بخند.

Member choogi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Staffordshire(APIIT)

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidrazmi نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    من سابقه تدریس به عنوان کمک استاد رو دارم یعنی این از طرف خود استاد به من پیشنهاد شد ولی من هیچ پولی دریافت نکردم. اصلا به عنوان دستیار استاد توی دانشگاه کار نکردم و مدرکی به جز نامه ای از طرف خود استاد نمیتونه دال بر این موضوع باشه. فقط چند تا درس بود که من با نمره خوب پاسشون کرده بودم و استادا بهم پیشنهاد می دادن که یه کلاس بزاره من مسایل رو برای دانشجوهاشون حل کنم و همچنین بعضی از قسمتهای مهم درس رو دوباره درسشون بدم. و گاها برگه های بچه های ترم قبل رو هم میدادن تصحیح کنم. الان موندم توی Teaching Experience بنویسمش مثلا Teaching Assistant in Dynamic یا همون که یکی از اساتید توی Recommendation توضیح داده کافیه.بقیه درسا که با استادای دیگه بوده چی؟. نمیدونم تاثیری داره یا نه ولی اینا تو مقطع کارشناسی بوده و من برا کارشناسی ارشد میخوام اقدام کنم.
    حتما بنویسید تاثیر مهمی بر دادن TA به شما داره، اینکه پولی نگرفتید مشکلی نیست. اصل رو اونها بر صداقت قرار میدن اگر تو رزومه اشاره کنید و استاد هم در ریکام دیگه چیزی نیست که شک کنند و مدرک بخواهند. حتی در SOP هم میتونید چند جمله ای روش مانور بدید

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط farshidrazmi نمایش پست ها
    سلام دوستان,
    درود

دوست خوب من در راستای گفته های Choogi عزیز حتما ذکر کنین در بخش Teaching Experience :

.Teaching Assistant,Department Name, University Name, City, Country
    .Course Name Date of Done «
    OR
    .Teaching Assistant in Course Name,Department Name, University Name, City, Country, Date of Done
    محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Junior Member

با سلام
    رشته من مدیریته، حدود یک سال و نیم به صورت پاره وقت به عنوان مترجم فعالیت کردم به نظر شما این موضوع رو در بخش تجربیات کاری عنوان کنم؟ بی ربط نیست؟

با تشکر

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix62 نمایش پست ها
    با سلام
    رشته من مدیریته، حدود یک سال و نیم به صورت پاره وقت به عنوان مترجم فعالیت کردم به نظر شما این موضوع رو در بخش تجربیات کاری عنوان کنم؟ بی ربط نیست؟

با تشکر
    سلام
    بيربطه اما اگر رزومه اتون خيلي خاليه مشكلي نداره. ميتونه از نظر اينكه نشون بده زبانتون قويه مفيد باشه. اگرم نياريد ضرري به اسكلت رزومه نميخوره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    بيربطه اما اگر رزومه اتون خيلي خاليه مشكلي نداره. ميتونه از نظر اينكه نشون بده زبانتون قويه مفيد باشه. اگرم نياريد ضرري به اسكلت رزومه نميخوره.شادزي
    ممنون از جوابتون، حالا اگر بخوام جایی غیر از تجربیات کاری بیان کنم به نظر شما کجا و تحت چه عنوانی بیارمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix62 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، حالا اگر بخوام جایی غیر از تجربیات کاری بیان کنم به نظر شما کجا و تحت چه عنوانی بیارمش؟
    تجربيات كاري رو جز اين بخش ديگه كجا ميشه آورد؟ منم فكر كنم جز تجربيات كاري باشه بهتره.

Junior Member

سلام به همگی
    من پیام نور به صورت پاره وقت تدریس می کنم. این رو در قسمت teaching experience با عنوان Guest Instructor بیارم خوبه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)