صفحه 24 از 32 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 313

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

Junior Member h1a9d9i0 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    در بخش تجربۀ کاری میشه به کارآموزی اشاره کرد؛ هر چند که اهمیت خاصی نداره.
    سلام
    مثلا. میخوام بنویسم که در این مدت تو خط تولید فلان کار رو انجام میدادم! .در این مورد نظرتون چی هستش؟
    ممنون از جوابتون
    .I wish you believed me

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط h1a9d9i0 نمایش پست ها
    سلام
    مثلا. میخوام بنویسم که در این مدت تو خط تولید فلان کار رو انجام میدادم! .در این مورد نظرتون چی هستش؟
    ممنون از جوابتون
    ایرادی نداره ولی چون در اون دوره، در حال یادگیری بودید، خوانندۀ رزومه برای این تجربه، وزن زیادی قائل نخواهد شد. زیاد حساس نباشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام دوستان
    یه نظرتون تو رزومم ذکر کنم که به مدت یه سال مسئول سایت کامپیوتر دانشکده بودم؟
    البته رشتم کامپیوتر نیست.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه نظرتون تو رزومم ذکر کنم که به مدت یه سال مسئول سایت کامپیوتر دانشکده بودم؟
    البته رشتم کامپیوتر نیست.
    اگر رزومه تون خالیه، بنویسید. ولی خیلی روش حساب نکنید.

Junior Member

اگه در دوارن لیسانس وسیله ای درست کرده باشیم یا این که مثلا وسیله ای طراحی کرده باشیم و نمونه ساخته شده اش هم موجود باشه ولی برای اولین بار مثلا در ایران داخلی سازی شده..شانس رو میبره بالاتر یا خیر..؟؟!!
    با تشکر از پاسخ دوستان..

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyaf1 نمایش پست ها
    اگه در دوارن لیسانس وسیله ای درست کرده باشیم یا این که مثلا وسیله ای طراحی کرده باشیم و نمونه ساخته شده اش هم موجود باشه ولی برای اولین بار مثلا در ایران داخلی سازی شده..شانس رو میبره بالاتر یا خیر..؟؟!!
    با تشکر از پاسخ دوستان..
    اگر رزومه تون خالیه، بنویسید. ولی خیلی روش حساب نکنید.

سلام دوستم ( مهندس مکانیک )در قسمتی از رزومه اش می خواد بگه رئیس دپارتمان ... در یک کارخانه بوده برای کلمه رئیس میتونه از واژه chief استفاده کنه یا کلمه بهتری هم هست؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    آیا ذکر افتخارات مقاطع پایین تر(دبیرستان و..) هم مفیده؟ مثل شاگرد اول بودن در تمامی سال ها

دوستان من رشتم مهندسی نفته. سربازیم رو به صورت امریه در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب NISOC گذروندم. 2 سال دوره کارآموزی بدو استخدام شرکت نفت رو گذروندم.
    اول اینکه واژه ی "امریه" معادل انگلیسیش چی میشه؟ و ثانیا این امریه هه که گذروندم چقدر تاثیر داره؟
    راستی کارآموزی بدو استخدام NISOC توی خاورمیانه میگن که با کیفیت ترین دوره ی آموزشی بدو استخدامه. دو ترم کلاس فشرده گذروندیم. تقریبا معادل حدود 50،60 واحد دانشگاهی واحد درسی تو اداره گذروندیم و امتحان و افتادن و همه چی دانشگاه رو هم داشت. حدود 15 دوره ی 14 روزه هم در دکل های خشکی بعنوان کارآموز مهندسی ناظر عملیات حفاری بودم. حالا نمیدونم دانشگاه های خارجی هم میدونن که دوره آموزشی با کیفیت بوده یا نه. certificateش هم معتبره منتها جدیدا دیگه certificate نمیدن بهمون.

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_12 نمایش پست ها
    دوستان من رشتم مهندسی نفته. سربازیم رو به صورت امریه در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب NISOC گذروندم. 2 سال دوره کارآموزی بدو استخدام شرکت نفت رو گذروندم.
    اول اینکه واژه ی "امریه" معادل انگلیسیش چی میشه؟ و ثانیا این امریه هه که گذروندم چقدر تاثیر داره؟
    راستی کارآموزی بدو استخدام NISOC توی خاورمیانه میگن که با کیفیت ترین دوره ی آموزشی بدو استخدامه. دو ترم کلاس فشرده گذروندیم. تقریبا معادل حدود 50،60 واحد دانشگاهی واحد درسی تو اداره گذروندیم و امتحان و افتادن و همه چی دانشگاه رو هم داشت. حدود 15 دوره ی 14 روزه هم در دکل های خشکی بعنوان کارآموز مهندسی ناظر عملیات حفاری بودم. حالا نمیدونم دانشگاه های خارجی هم میدونن که دوره آموزشی با کیفیت بوده یا نه. certificateش هم معتبره منتها جدیدا دیگه certificate نمیدن بهمون.
    درود

دوست خوب من هر دو رو ذکر کنین. بخش امریه و کاراموزی تون رو در بخش تجربه های کاری قرار بدین. و لزومی به گفتن امریه بودن نیست. اگر پرسیدن اونوقت توضیح می دین لفظا

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)