صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 313

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

دوستان میشه یه نمونه نوشتن تجربه TA بودن اینجا بنویسید؟! من دروس آمار و سیستم خبره رو TA بودم ولی نمیدونم چه طوری بنویسمش. ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان میشه یه نمونه نوشتن تجربه TA بودن اینجا بنویسید؟! من دروس آمار و سیستم خبره رو TA بودم ولی نمیدونم چه طوری بنویسمش. ممنون
    سلام

TA of "Engineering Probability & Statistics" course, instructed by Prof. XXX, University of ZZZ
    TA of "Expert Systems" course, instructed by Prof. YYY, University of ZZZ

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام. تجربه کاری رو در رزومه ایکه به استاد می فرستم بیارم؟
    اگه به استاد اطلاع بدم، بعدا میتونم در نسخه ایکه برای دانشگاه میفرستم حذف کنم؟ تفاوت دو رزومه برام مشکلی ایجاد نمی کنه؟ (چون ممکنه داشتن تجربه کاری برام مشکل ویزا ایجاد کنه)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Houmangh نمایش پست ها
    سلام. تجربه کاری رو در رزومه ایکه به استاد می فرستم بیارم؟
    اگه به استاد اطلاع بدم، بعدا میتونم در نسخه ایکه برای دانشگاه میفرستم حذف کنم؟ تفاوت دو رزومه برام مشکلی ایجاد نمی کنه؟ (چون ممکنه داشتن تجربه کاری برام مشکل ویزا ایجاد کنه)
    سلام

1- بله... می تونید...

2- در خیلی از مواقع، در رزومه ای که برای سفارت ارسال میشه امکان حذف موارد مورددار هست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام
    دارم واسه آمریکا اپلای میکنم. میخوام بدونم جلسات رفع اشکال یا کلاسهای رفع اشکال و تدریس خصوصی به انگلیسی چی میشه تا تو رزومم وارد کنم؟ دو سال به صورت خصوصی به دانشجویان درس میدادم در دورانی که امریه سربازیمو در دانشگاه میگذروندم. البته کار اصلی من یه چیز دیگه بود ولی در کنارش هم درس میدام به صورت خصوصی. بهترین فرمی که اینو تو رزومم وارد کنم چیه؟ اگه بنویسم تدریس میکردم ممکنه از اموزش دانشگاه یا دانشکده پرس و جو کنن؟ اونوقت تابلو میشم چون تدریس من جایی ثبت نشده بلکه غیر رسمی بود.

ممنون میشم اگه جواب بدبن چند هفتست درگیرشم

Member

دوستان آيا بهتره كه experience آكادميك از بخش experience كاري جدا ذكر بشه؟ من تو نمونه رزومه ها ديدم كه يك بخش research experience و يك بخش جداگانهwork experience نوشته شده. آيا مثلا پايان نامه و سمينارمون رو ميتونيم تو بخش research experience بياريم؟من با يك استاد و دانشجوي دكتري از يك دانشگاه به غير از دانشگاه خودم هم همكاري داشتم و با هم چند تا مقاله داريم، اين رو هم ميتونم به بخش research experience رزومم اضافه كنم يا جاي ديگه اي بايد بهش اشاره كنم؟ ممنون

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    دوستان آيا بهتره كه experience آكادميك از بخش experience كاري جدا ذكر بشه؟ من تو نمونه رزومه ها ديدم كه يك بخش research experience و يك بخش جداگانهwork experience نوشته شده. آيا مثلا پايان نامه و سمينارمون رو ميتونيم تو بخش research experience بياريم؟من با يك استاد و دانشجوي دكتري از يك دانشگاه به غير از دانشگاه خودم هم همكاري داشتم و با هم چند تا مقاله داريم، اين رو هم ميتونم به بخش research experience رزومم اضافه كنم يا جاي ديگه اي بايد بهش اشاره كنم؟ ممنون
    بله بهتره که جدا بشه. مواردی که گفتین همه تو ریسرچ قرار میگیرن
    یا حق ...

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad17666 نمایش پست ها
    سلام
    دارم واسه آمریکا اپلای میکنم. میخوام بدونم جلسات رفع اشکال یا کلاسهای رفع اشکال و تدریس خصوصی به انگلیسی چی میشه تا تو رزومم وارد کنم؟ دو سال به صورت خصوصی به دانشجویان درس میدادم در دورانی که امریه سربازیمو در دانشگاه میگذروندم. البته کار اصلی من یه چیز دیگه بود ولی در کنارش هم درس میدام به صورت خصوصی. بهترین فرمی که اینو تو رزومم وارد کنم چیه؟ اگه بنویسم تدریس میکردم ممکنه از اموزش دانشگاه یا دانشکده پرس و جو کنن؟ اونوقت تابلو میشم چون تدریس من جایی ثبت نشده بلکه غیر رسمی بود.

ممنون میشم اگه جواب بدبن چند هفتست درگیرشم
    اگر منظورتون از کلاس رفع اشکال حل تمرین هست میتونید به عنوان TA عنوان کنید. نه مطمئن باشید اصل بر اعتماده و از دانشگاه پیگیری نمیکنن. خیلی خیلی خیلی که بخوان پیگیر بشن نهایت ازتون میخوان یه نامه تاییدیه بفرستید که بعیده
    یا حق ...

Junior Member AliZeus11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ryerson University - MSc in Management

سلام بر همگی
    دوستان من برای بخش "تجربیات" رزومه چیز خاصی ندارم، نه سابقه شغلی دارم و نه TA و تدریس فقط تو دوران دانشجویی ارشد یه سری کارهای تحقیقاتی مشارکتی با دوستان انجام دادیم مثل نوشتن Business plan یا Marketing Plan و یا برگزاری Workshop. حالا آیا بهتر نیست بجای خالی گذاشتن این بخش، به اینا اشاره کنم؟ به هیچ عنوان قابل اثبات هم نیست چون جایی چیز رسمی ثبت نکردیم. اگر جواب مثبت هست، با چه عنوانی این تجربه رو مطرح کنم.
    ممنونم از وقتتون
    " .IF YOU WANT SOMETHING, GO GET IT. PERIOD "

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط AliZeus11 نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    دوستان من برای بخش "تجربیات" رزومه چیز خاصی ندارم، نه سابقه شغلی دارم و نه TA و تدریس فقط تو دوران دانشجویی ارشد یه سری کارهای تحقیقاتی مشارکتی با دوستان انجام دادیم مثل نوشتن Business plan یا Marketing Plan و یا برگزاری Workshop. حالا آیا بهتر نیست بجای خالی گذاشتن این بخش، به اینا اشاره کنم؟ به هیچ عنوان قابل اثبات هم نیست چون جایی چیز رسمی ثبت نکردیم. اگر جواب مثبت هست، با چه عنوانی این تجربه رو مطرح کنم.
    ممنونم از وقتتون
    دوست من،
    اگر مایلید می توانید اشاره کنید، بود و نبودش فرق زیادی ندارد. کسی از شما در این موارد سند و مدرک نخواهد خواست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)