صفحه 4 از 32 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 313

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش EXPERIENCES رزومه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : سابقه کار همزمان با تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    از همه دوستان ممنون اما من فکر کنم بد مطرح کردم کسی منظورمو نگرفت
    منظورم کار همزمان با دانشگاه بهتر هست یا جدا ؟
    من چطور بیارمش بهتر هست ! از نظر زمانی تنظیم کنم کار همزمان با دانشگاها بوده یاجدا ؟!
    If you have alternatives to provide either at the same time or after your study, you could mention them as of after your education; but be advised the duration of your work history should correspond the time long from the date you graduated to a special date you might think of
    . ;

نقل قول نوشته اصلی توسط sabboorr
    از همه دوستان ممنون اما من فکر کنم بد مطرح کردم کسی منظورمو نگرفت
    منظورم کار همزمان با دانشگاه بهتر هست یا جدا ؟
    من چطور بیارمش بهتر هست ! از نظر زمانی تنظیم کنم کار همزمان با دانشگاها بوده یاجدا ؟!
    ببین اگر بعد از دوران تحصیل گپ داری یعنی هم بیکار بودی هم فارغ التحصیل، اون وقت بهتره که پریود کاری را تو این زمان بذاری که دیگه زمان بیکار نداشته باشی ولی اگر همه زمان ها مشغول بودی خوب اون وقت خوبه که بگی در حین تحصیل هم کار می کردی. این طور ایده آل.
    Life salutes you when you make others happy

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009
    ببین اگر بعد از دوران تحصیل گپ داری یعنی هم بیکار بودی هم فارغ التحصیل، اون وقت بهتره که پریود کاری را تو این زمان بذاری که دیگه زمان بیکار نداشته باشی ولی اگر همه زمان ها مشغول بودی خوب اون وقت خوبه که بگی در حین تحصیل هم کار می کردی. این طور ایده آل.
    من کارشناسی نا پیوسته بودم ، یک سال بعد کاردانی و یکسال بعد کارشناسی گپ داشتم که (البته این گپ سربازی بودم ) فکر کنم اینطوری پرش کنم خوب باشه
    امضا

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : عنوان كردن سوابق در رزومه و مدارك مربوطه به آن

سلام ..
    من امروز داشتم CVم رو درست می کردم .. دیدم خیلی چیزا دارم که می تونم بنویسم و خیلی هم روزمم رو جالب می کنه اما چون بیشتر برای دوران لیسانس هستن (حدود 2 سال پیش و حتی بیشتر) اگه بخوان که prove کنم .. تقریبآ برام غیر ممکنه ! ... یعنی باید یه سال فقط به شرکتی که می خوام ازش گواهی بگیرم آدرس بدم که من رو یادش بیاره ...

با این اوصاف بازم توی CV بذارمشون ؟! ..
    برای استادای اونجا قابل قبوله که اگه خواستن ازم من بگم که خیلی وقته که باهاشون همکاری نمی کنم و برام مشکله که ازشون گواهی بگیرم ؟!؟! ..

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    سلام ..
    من امروز داشتم CVم رو درست می کردم .. دیدم خیلی چیزا دارم که می تونم بنویسم و خیلی هم روزمم رو جالب می کنه اما چون بیشتر برای دوران لیسانس هستن (حدود 2 سال پیش و حتی بیشتر) اگه بخوان که prove کنم .. تقریبآ برام غیر ممکنه ! ... یعنی باید یه سال فقط به شرکتی که می خوام ازش گواهی بگیرم آدرس بدم که من رو یادش بیاره ...

برای استادای اونجا قابل قبوله که اگه خواستن ازم من بگم که خیلی وقته که باهاشون همکاری نمی کنم و برام مشکله که ازشون گواهی بگیرم ؟!؟! ..
    هر چه نکته مثبت دارید تو CV بیارید و برجسته اش کنید. یادتون باشه رقبای شما هم این کار رو می کنند. شمن اینکه برای موارد ذکر شده در CV کسی از شما مدرکی نمی خواد...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

سلام ..

فکر میکنم مهمتر از ارائه گواهی در رزومه، داشتن قابلیتی که ادعاش رو می کنید شرطه! اگه واقعا اون قابلیت رو دارید حتما بنویسید.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    فکر میکنم مهمتر از ارائه گواهی در رزومه، داشتن قابلیتی که ادعاش رو می کنید شرطه! اگه واقعا اون قابلیت رو دارید حتما بنویسید.
    یه زمانی توی برنامه نویسی مشکلی نداشتم .. #C و اینا رو بلد بودم .. الان یادم رفته .. programیی که می خوام اپلای کنم هم ربطی نداره به این چیزا ! ... اما خب نشون می ده که زمان لیسانس ام شاگرد تنبل نبودم .. اما الان یادم نیست به اون خوبی و خیلی چیزا رو یادم رفته ! ..
    بازم بیارم ؟!؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

یه زمانی توی برنامه نویسی مشکلی نداشتم .. #C و اینا رو بلد بودم .. الان یادم رفته .. programیی که می خوام اپلای کنم هم ربطی نداره به این چیزا ! ... اما خب نشون می ده که زمان لیسانس ام شاگرد تنبل نبودم .. اما الان یادم نیست به اون خوبی و خیلی چیزا رو یادم رفته ! ..
    بازم بیارم ؟!؟
    دقیقا من تو دبیرستان همین طور بودم ولی الان یادم نیست واسه همین به عنوان job نیاوردم و پروژه هایی که انجام دادم رو تو قسمت projects آوردم. اینطوری مستقیما هم نگفتید من فقط تو این زبان برنامه نویسی کار کردم. و تو قسمت software اونهایی که یادم رفته رو نوشتم در حد متوسط (که البته یه زمانی توشون در حد advanced بودم)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    دقیقا من تو دبیرستان همین طور بودم ولی الان یادم نیست واسه همین به عنوان job نیاوردم و پروژه هایی که انجام دادم رو تو قسمت projects آوردم. اینطوری مستقیما هم نگفتید من فقط تو این زبان برنامه نویسی کار کردم. و تو قسمت software اونهایی که یادم رفته رو نوشتم در حد متوسط (که البته یه زمانی توشون در حد advanced بودم)
    بله منم توی other projects اووردم و اگه زمانی چیزی بلد بودم رو توی skill ها ..
    البته دیگه جایی نذاشتم که حد و حدودش رو هم معین کنم ..
    فکر می کنی لازمه ؟! ..

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

من رتبه در امتحانات علمی دانشگاهی دارم و چند سال هم کار کردم ، حال سوالم اینه که اگه اینا رو تو رزومه بنویسم صحتشو چک میکنند؟ یعنی به جایی که کار کردم زنگ میزنند؟

اونجایی که کار کردم part time بود و بهم مدرکی نمیدن که تو اینجا بودی ، دانشگاه دوره دوره فوق دیپلم هم مدرکی نمیده که شما تو فلان مسابقه علمی فلان رتبه رو آوردی که بخام ضمیمه کنم به رزومه(ضمیمه کردن کار درستی است ؟)

شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)