صفحه 13 از 15 نخستنخست ... 3456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 145

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanasha نمایش پست ها
    سلام
    پس با این حساب اسم سوپروایزر مربوط به تز هم نباید بنویسیم. این جوری در دید استادی که بهش میل میزنیم تاثیر نمیذاره که اسم هیچ استادی در CV نیست؟؟؟
    ممنون میشم سریع راهنمایی کنید.
    سلام

اسم اساتید مورد دار باید در CV سفارت به نوعی لاپوشانی بشه... در مورد CV دانشگاه خیلی لزومی به سفت و سخت گرفتن این مسائل نیست...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

دوستان من دقیق متوجه نشدم...آخر رفرنس بدیم یا ندیم؟؟
    یا اینکه دوتا CV بسازیم و فقط اونی رو که به دانشگاه تحویل میدیم داخلش اسم اساتید باشه؟؟؟ و اون یکی رو بزنیم AVAILABLE UPON REQUEST ؟؟؟

سلام دوستان. آیا لازمه قبل از اینکه اسم استادی رو به عنوان رفرنس بزنیم باهاش هماهنگ کنیم؟ یعنی معمولا استادی که براش CV میفرستیم به Reference ها ایمیل میزنه یا بعدا recom میخواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza66meche نمایش پست ها
    سلام دوستان. آیا لازمه قبل از اینکه اسم استادی رو به عنوان رفرنس بزنیم باهاش هماهنگ کنیم؟ یعنی معمولا استادی که براش CV میفرستیم به Reference ها ایمیل میزنه یا بعدا recom میخواد؟
    احتمالش کمه که ایمیل بزنه ولی توصیه میشه که حتما هماهنگ کنید بعد اسمشون رو به عنوان رفرنس بزنید تنگه cv.
    از پاسخ به سوال های تکراری معذورم. لطفا پست های قبل رو مطالعه کنید. لطفا سوالاتتون رو در تاپیک مرتبط با موضوع مطرح کنید.

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام، من با ادمینستر یک دانشگاه مکاتبه داشتم برای ارزیابی نمرات کارنامه، و ایشون نوشتن که نسخه غیررسمی از ترجمه نمرات و CV خودم رو برای ارزیابی براشون بفرستم.... با توجه به اینکه این یه ارزیابی اولیه هست ، اگر ایمیل استادهای رفرنسم رو ننویسم موردی داره؟؟؟

Junior Member

سلام
    اگه تو سی وی اپلای ویزا، اسم یکی از استادا که تو سیوی اپلای دانشگاه نوشته شده رو حذف کنیم مشکل داره؟
    در واقع من سی وی مو واسه اپلای ویزا خیلی تغییر دادم چون نمیخواستم بگم ارشد خوندم اینجا. مستر دومی هستم چون.

سوال دومم اینکه اگه تو لیست پروژه هایی که انجام دادیم برای بعضیاشون ننویسیم under supervision of فلانی ضایع هست؟ یعنی فقط عنوان پروژه رو بیارم؟ بی ارزش میشه؟

Junior Member

سلام بچه هایه سوال فوری داشتم. آقا من یه هفته دیگه وقت سفارت دارم. من چند روز پیش با استاد ارشدم یه درگیری لفظی پیدا کردم ( البته بار اول نبوده) و توضیح دادن مشکلاتی که با استاد ها پیش میاد اینجا نیست. من بهترین دانشجوش بودم و رتبه اول توی ورودی ها، بگذریم. سوالم اینه که ممکنه سفارت با استاد ارشد مکاتبه کنه یا چیزی از دانشجو بپرسه؟ اگه احتمالش هست، میتونم اسمش رو حذف کنم؟ حساسیت ایجاد نمیکنه که چرا اسمش نیست؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام بچه هایه سوال فوری داشتم. آقا من یه هفته دیگه وقت سفارت دارم. من چند روز پیش با استاد ارشدم یه درگیری لفظی پیدا کردم ( البته بار اول نبوده) و توضیح دادن مشکلاتی که با استاد ها پیش میاد اینجا نیست. من بهترین دانشجوش بودم و رتبه اول توی ورودی ها، بگذریم. سوالم اینه که ممکنه سفارت با استاد ارشد مکاتبه کنه یا چیزی از دانشجو بپرسه؟ اگه احتمالش هست، میتونم اسمش رو حذف کنم؟ حساسیت ایجاد نمیکنه که چرا اسمش نیست؟
    سلام
    سفارت چرا با استاد شما مکاتبه کنند؟ من به شخصه ندیدم. چیزی از دانشجو بپرسه یعنی چی؟
    نه. به نظر من اسم ایشون حذف نکنید. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    سفارت چرا با استاد شما مکاتبه کنند؟ من به شخصه ندیدم. چیزی از دانشجو بپرسه یعنی چی؟
    نه. به نظر من اسم ایشون حذف نکنید. از نظرات سایر دوستان استفاده کنید. موفق باشید
    اوهوم. مرسی از راهنمایی تون. منظورم این بود که از استاد سوالی در مورد من که دانشجوش بودم بپرسن ( هر چیز، از زمینه کاریم تا موارد دیگه). چون میتونم بگم اگه این اتفاق رخ بده به احتمال خیلی زیاد و توی بهترین حالت، استاد جوابی که به کمک من بیاد نخواهد داد یا اصلا ممکنه جوری جواب بده که منو ریجکت کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

سلام دوستان. من با استاد راهنمای ارشدم سر مقاله نوشتن مشکل پیدا کردیم. به عنوان رفرنس نمیتونم معرفیش کنم. میتونم مثلا از استادای دوره لیسانسم کمک بگیرم؟ یعنب میتونم اسم انها را بنویسم یا توصیه نامه از انها بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)