صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 145

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

دوستان سلام

سوالی داشتم در مورد رفرنس نوشتن در رزومه..
    من برای رشته ی حقوق تجارت میخوام اقدام کنم ولی رفرنس هام اساتیدی هستند که زمینه ی کاریشون حقوق جزا هست ولی خب خیلی خوب من رو میشناسن و رکام های خیلی خوبی هم ازشون دارم.
    به نظر شما مشکل ساز میشه؟

ممنونم
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    دوستان سلام

من برای رشته ی حقوق تجارت میخوام اقدام کنم ولی رفرنس هام اساتیدی هستند که زمینه ی کاریشون حقوق جزا هست ولی خب خیلی خوب من رو میشناسن و رکام های خیلی خوبی هم ازشون دارم.

ممنونم
    شما حقوق جزا ميخونديد الان تغيير گرايش دادي؟ خير مشكلي نداره فقط مطئن شيد براتون عالي بنويسند.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

منظورم از اساتید دوران کارشناسی بود...درس های دوران کارشناسیم در درس حقوقو جزا با این اساتید بوده...

ممنونم از شما دوست گرامی

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    شما حقوق جزا ميخونديد الان تغيير گرايش دادي؟ خير مشكلي نداره فقط مطئن شيد براتون عالي بنويسند.شادزي
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

It doesn't matter; Ask them to introduce/recommend you as best as possible! That's all
    نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    دوستان سلام

ممنونم
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام
    1-کسایی که به عنوان ریفرنس معرفی می کنیم حتماً باید آکادمیک باشن؟
    2- می شه یکی از اساتید رو استادی معرفی کنم که به گرایشم تو ارشد (راه و ترابری) مرتبط هست و دو تا دیگه از همون رشته (مهندسی عمران) ولی با گرایشهای دیگه ذکر کنم؟
    یا اگه هم گرایش خودم باشن بهتره؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسامحمد نمایش پست ها
    سلام 1-کسایی که به عنوان ریفرنس معرفی می کنیم حتماً باید آکادمیک باشن؟ 2- می شه یکی از اساتید رو استادی معرفی کنم که به گرایشم تو ارشد (راه و ترابری) مرتبط هست و دو تا دیگه از همون رشته (مهندسی عمران) ولی با گرایشهای دیگه ذکر کنم؟ یا اگه هم گرایش خودم باشن بهتره؟
    دوست من 1- لزومی ندارد اما بهتر است. 2- می شود. از همه ی این مسائل مهمتر این دو نکته است: -طرف فرد شناخته شده ای باشد. -طرف شما را به خوبی بشناسد و بتواند از شما تعریف کند.

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

سلام دوستان عزیزم

من رشته ام حقوق هست و دو سه استاد واقعا مطرح استاد بنده بوده اند . می تونم حداقل به 2تاشون دسترسی داشته باشم و رفرنس رو به عهده اونها بذارم و اگر دانشگاه مقصدم 3تا خواست می بایست به یک روحانی مراجعه کنم . آیا صرف روحانی بودن این استاد نکته منفی در نظر دانشگاه مقصد هست ؟ آیا بکگراند مذهبی و شخصی استاد مورد نظر نقش مهمی در نگرش دانشگاه ها تاثیر داره ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط onlysat نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم

من رشته ام حقوق هست و دو سه استاد واقعا مطرح استاد بنده بوده اند . می تونم حداقل به 2تاشون دسترسی داشته باشم و رفرنس رو به عهده اونها بذارم و اگر دانشگاه مقصدم 3تا خواست می بایست به یک روحانی مراجعه کنم . آیا صرف روحانی بودن این استاد نکته منفی در نظر دانشگاه مقصد هست ؟ آیا بکگراند مذهبی و شخصی استاد مورد نظر نقش مهمی در نگرش دانشگاه ها تاثیر داره ؟
    نگران نباشید دوست من، تاثیری ندارد.

مهم این است که طرف در تخصص خودش شناخته شده باشد و شما را خوب بشناسد که بتواند از شما تعریف کند.
    اگر این دو شرط برقرار نباشد معمولا رفرنس ها چندان سودمند نخواهند بود، البته ضرر هم ندارند.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

دوستان عزیز یه سوال. من با توجه به شرایط کاری و تحقیقاتی که داشتم با طیف وسیعی از اساتید معتبر دانشگاهی در ارتباط بودم که میتونیم از بیش از 10-12 تای اونها به راحتی ریکام قوی بگیرم. در مورد آکادمیک و کار و ... همه هم دانشگاهی و از دانشگاه های معتبر هستند. خواستم ببینم نوشتن اسامی همه اونها در CV که برای اساتید میفرستیم میتونه مفید فایده باشه یا چیز عجیبی و غیر معمولی هست؟
    ممنونم
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa_CM نمایش پست ها
    دوستان عزیز یه سوال. من با توجه به شرایط کاری و تحقیقاتی که داشتم با طیف وسیعی از اساتید معتبر دانشگاهی در ارتباط بودم که میتونیم از بیش از 10-12 تای اونها به راحتی ریکام قوی بگیرم. در مورد آکادمیک و کار و ... همه هم دانشگاهی و از دانشگاه های معتبر هستند. خواستم ببینم نوشتن اسامی همه اونها در CV که برای اساتید میفرستیم میتونه مفید فایده باشه یا چیز عجیبی و غیر معمولی هست؟
    ممنونم
    منظورتون دقيقا آوردن چند اسمه؟ بيش از 5 يا 6؟
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)