صفحه 14 از 15 نخستنخست ... 456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 145

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با استاد راهنمای ارشدم سر مقاله نوشتن مشکل پیدا کردیم. به عنوان رفرنس نمیتونم معرفیش کنم. میتونم مثلا از استادای دوره لیسانسم کمک بگیرم؟ یعنب میتونم اسم انها را بنویسم یا توصیه نامه از انها بگیرم؟
    سلام. آره دوست عزیز. این کار رو بکن. من هم برام این مشکل پیش اومد و همه جا فرستادم. هیچ مشکلی برام پیش نیمد. اساتید لیسانسم، حتی کسی که باهاش خارج از کشور مقاله میدادم برام رفری ریپورت رو پر کردن. فعلن سه پذیرش گرفتم. با خیال راحت این کار رو بکن. از رفری های دیگه استفاده کن و فقط سعی کن بهشون بگی که بگن بعدن چه ارتباطی باهات دارن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

سلام دوستان. من اسم دو تا استادم رو میخوام بنویسم ولی انها متاسفانه ایمیل آکادمیک ندارند. ایمیل های معمولی مثل جیمیل و یاهو اشکالی نداره که بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilicar نمایش پست ها
    سلام دوستان. من اسم دو تا استادم رو میخوام بنویسم ولی انها متاسفانه ایمیل آکادمیک ندارند. ایمیل های معمولی مثل جیمیل و یاهو اشکالی نداره که بنویسم؟
    اساتید دانشگاهین و ایمیل آکادمیک ندارن؟؟؟؟ معمول نیست برای رفری های آکادمیک اما اگر ندارن اشکال نداره بزارین. فقط معمول نیستش. رفری های امپلویر ایمیلشن پیش میاد به این صورت باشه و توشون خیلی رایج تره. به هر حال کسی پیگیر شما باشه واقعا بخواد رفری ریپورت در مورد شما پر بشه به رفری هاتون ایمیل میزنه هر ایمیلی باشن. اگر Home page دارن ادرس Home page رو هم بزارین بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    اساتید دانشگاهین و ایمیل آکادمیک ندارن؟؟؟؟ معمول نیست برای رفری های آکادمیک اما اگر ندارن اشکال نداره بزارین. فقط معمول نیستش. رفری های امپلویر ایمیلشن پیش میاد به این صورت باشه و توشون خیلی رایج تره. به هر حال کسی پیگیر شما باشه واقعا بخواد رفری ریپورت در مورد شما پر بشه به رفری هاتون ایمیل میزنه هر ایمیلی باشن. اگر Home page دارن ادرس Home page رو هم بزارین بهتره.
    در مورد توصیه نامه از محل کار قبلی چطور؟ خیلی از شرکتا ایمیل رسمی ندارن در ایران. اگر ایمیل یاهوی رییس شرکت رو بذاریم ضایع است؟
    بعضی شرکتها هم Home page ندارن......

سلام دوستان

CV معمولا نباید بیشتر از دو صفحه بشه... حالا اگر رفرنسها رو در صفحه ی سوم بذاریم مشکلی نیست؟

هدفم CV آکادمیک واسه اپلای دکترا هست.

ممنون
    ویرایش توسط maxi1 : October 27th, 2017 در ساعت 10:56 PM دلیل: ترکیب دو پست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقه دربارۀ Resume/CV

نقل قول نوشته اصلی توسط Nscience نمایش پست ها
    سلام دوستان

CV معمولا نباید بیشتر از دو صفحه بشه... حالا اگر رفرنسها رو در صفحه ی سوم بذاریم مشکلی نیست؟

ممنون
    خیر مساله ای نیست. بیشتر مطالب درون رزومه مهمه تا حجمش.

Junior Member

در مورد توصیه نامه از محل کار قبلی چطور؟ خیلی از شرکتا ایمیل رسمی ندارن در ایران. اگر ایمیل یاهوی رییس شرکت رو بذاریم ضایع است؟
    بعضی شرکتها هم Home page ندارن......

سلام دوستان

ممنون
    برای ایمیل شرکت ها و رفرنس های کاری نه نیازی نیستش. یاهو و جی میل مشکلی ندارن. برای Cv هم حجم همونظور که دوستان میگن خیلی مهم نیست تا زمانی که حوصله سر بر نشه و مطالب به درد نخور توش بیاد. مسلما رفرنسهایی که در صفحه سوم بیان مطالب اضافی ای نیستن و کاملا واجبا و اصلا اشکال نداره به صفحه ی سوم برسن.

نقل قول نوشته اصلی توسط TSasan نمایش پست ها
    برای ایمیل شرکت ها و رفرنس های کاری نه نیازی نیستش. یاهو و جی میل مشکلی ندارن. برای Cv هم حجم همونظور که دوستان میگن خیلی مهم نیست تا زمانی که حوصله سر بر نشه و مطالب به درد نخور توش بیاد. مسلما رفرنسهایی که در صفحه سوم بیان مطالب اضافی ای نیستن و کاملا واجبا و اصلا اشکال نداره به صفحه ی سوم برسن.
    ممنون

صفحه ی رفرنسها در رزومه برای اولین ایمیلی هم که به استاد میزنیم باشه؟ یا مال مرحله اپلیکیشن هست؟

Junior Member

ممنون

صفحه ی رفرنسها در رزومه برای اولین ایمیلی هم که به استاد میزنیم باشه؟ یا مال مرحله اپلیکیشن هست؟

صفحه نیست دوست عزیز. سکشن هست. شما سکشن های مختلفی از Educational Background شروع کردی و به Publications و نهایتا رفرنس ها رسیدی. شما کلن یک سی وی داشته باش و همیشه در اون رفرنس ها رو قرار بده.

سلام دوستان
    من چند سال سابقه کار دارم
    واسه رفرنس بهتره که همه رو دانشگاهی بزنم یا مثلا از مدیرمون هم تو شرکت استفاده کنم
    ممنون

دوستان گذاشتن تلفن هم لازم هست یا همان ایمیل دانشگاه و شرکتی کافیست؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)