صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 145

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تعداد اساتيد مرجع

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_t67 نمایش پست ها
    آقا این جا یک سوال پیش میاد. مگه Reference آخر CV واسه معرفی و ارجاع کسانی نیست که اسمشون رو توی CV آوردیم؟ مثلا من نوشتم تزم با فلان استاد بوده، یا یک مقاله دادم که این استاد ها توش بودن، حالا آخر CV اسم این اساتید رو میارم (مثل Reference به مقالات توی یک مقاله).حالا ممکنه این استاده که اسمش توی مقاله من بوده حتی خارج بوده و من رو نشناسه !!! Reference توی CV به معنای این نیست که این ها میخوان من رو recommend کنن که! بلکه به معنی ارجاع به کسانی هست که اسمشون به هر نحوی توی CV اومده. اشتباه میگم !؟
    بله دوست من اشتباه متوجه شدید. رفرنس های آخر CV یعنی کسانی که شما را تایید میکنند و بنوعی در باره شما میتوانند اطلاعات بدهند. مثل رفرنسهای مقاله که نیست که!

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش REFERENCES رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Heisenberg7 نمایش پست ها
    مدرک موثق دارم که داشتن این بخش باعث طولانی شدن کلیرنس میشه!
    لطفا در مورد سفارت مدرك ارائه نكنيد كه خودم بارها و بارها ديدم همين موثق هاش غلط از آب در آمده!
    البته اينم بگم كه حرف شما را قبول دارم و هر چي رزومه تحويلي به سفارت خلاصه تر باشه بهتره اما اين قانون نيست!
    ویرایش توسط Matinking : May 14th, 2015 در ساعت 10:14 PM
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام به همه.
    چند تا استادام میگن recom میدن ولی به شرط این که زیاد مجبور نباشن ایمیل جواب بدن چون وقتشو ندارن. اگه اسمشونو تو reference بزارمو واسه استادا ایمیل کنم، به استادای reference ایمیل میزنن؟

Junior Member ela_urban آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master urban designing

دوستان تعداد مشخصی از استادا باید ریکام بدن یا نه محدودیتی نداره؟
    من که رشته ام شهرسازی بود و طراحی شهری هست تا به امروز ک ترم 2 ارشدم میتونم از 5 استاد دوره کارشناسی و ارشد ریکام بگیرم ک با همشون طرح داشتم و پروژه کار کردم و میدونن که کارم خوبه ،البته استاد راهنمام هم به احتمال 90% مشکلی نداشته باشن.
    میخواستم بدونم فقط تعداد مشخصی باید ریکام بدن مثلا 3 نفر یا نه اگه بیشتر باشه میتونه پوئن + باشه؟
    باد با چراغ خاموش کاری ندارد

اگر در سختی هستی ، بدان که روشنی...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsuli نمایش پست ها
    سلام به همه.
    چند تا استادام میگن recom میدن ولی به شرط این که زیاد مجبور نباشن ایمیل جواب بدن چون وقتشو ندارن. اگه اسمشونو تو reference بزارمو واسه استادا ایمیل کنم، به استادای reference ایمیل میزنن؟
    سلام
    نه كسي با آنها كاري نداره
    شاد باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط ela_urban نمایش پست ها
    من که رشته ام شهرسازی بود و طراحی شهری هست تا به امروز ک ترم 2 ارشدم میتونم از 5 استاد دوره کارشناسی و ارشد ریکام بگیرم ک با همشون طرح داشتم و پروژه کار کردم و میدونن که کارم خوبه ،البته استاد راهنمام هم به احتمال 90% مشکلی نداشته باشن.
    میخواستم بدونم فقط تعداد مشخصی باید ریکام بدن مثلا 3 نفر یا نه اگه بیشتر باشه میتونه پوئن + باشه؟
    سلام
    تعداد 3 الي 4 تا ريكام شما نياز داريد. شما از بهترين افراد كه بهترين ريكام را ميدن بگيرين.
    نه امتيازي نداره
    نكته: بسياري از دانشگاهها گرفتن ريكام از استاد راهنما را واجب ميدونن. سعي كنيد يكيش حتما از استاد راهنما باشه
    در پناه راستي

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام به همه.
    اونوقت اين اساتيد چطوري ميخوان به شما توصيه بدن بعدا؟ريكام كاغذي؟ چون آنلاين خودش وقتگيره براشون. لذا مطمئن شيد بعدا ريكام هم ميدن يا فقط به عنوان رفرنس اسمشون رو مجوز داريد استفاده كنيد. هرچه با رغبت تر باشن نتيجه براي شما بهتره.شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ela_urban نمایش پست ها

به دانشگاه بستگي داره و رشته ي شما و دپارتمان شما گاها. از 2 الي 4 ميتونه باشه . معمولا 3 رو بيشتر ميبينيد. ولي از الان كه نميشه مشخص كرد شما آمادگي ذهني بهشون بديد تا زمانش كه رسيد و سرشون شلوغ شد نزنن زير حرفشون. از استاد راهنما اگر عالي مينوويسه حتما بگير.شادزي

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    اونوقت اين اساتيد چطوري ميخوان به شما توصيه بدن بعدا؟ريكام كاغذي؟ چون آنلاين خودش وقتگيره براشون. لذا مطمئن شيد بعدا ريكام هم ميدن يا فقط به عنوان رفرنس اسمشون رو مجوز داريد استفاده كنيد. هرچه با رغبت تر باشن نتيجه براي شما بهتره.شادزي
    میگن که واسه دانشگاه میتونن recom ایمیل کنن ولی اگه قرار باشه به هر استادی که رزوممو براشون میفرستم جواب بدن یا تاییدم کنن، وقتشو ندارن. من نمیدونم چرا اینهمه کلاس میان واسه ده دقیقه ایمیل چک کردن هرکی ندونه فک میکنه تو MIT استادن!خلاصه فقط میخوام بدونم که رزوممو واسه هرکی میفرستم، طرف به استادای شاخ من ایمیل میزنه یا نه؟ اگه ایمیل میزنن اسمشونو نیارم تو رزومه به نظرتون؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

میگن که واسه دانشگاه میتونن recom ایمیل کنن ولی اگه قرار باشه به هر استادی که رزوممو براشون میفرستم جواب بدن یا تاییدم کنن، وقتشو ندارن. من نمیدونم چرا اینهمه کلاس میان واسه ده دقیقه ایمیل چک کردن هرکی ندونه فک میکنه تو MIT استادن!خلاصه فقط میخوام بدونم که رزوممو واسه هرکی میفرستم، طرف به استادای شاخ من ایمیل میزنه یا نه؟ اگه ایمیل میزنن اسمشونو نیارم تو رزومه به نظرتون؟

خيلي به ندرت اتفاق ميوفته. مثلا اگر استادي كه انتخاب كرديد از غول هاي دنياي آكادميك باشه از اين چك كردن نميگذره. اگر رزومه اتون معموليه و داريد به استادهاي عادي كه تك نيستن ميفرستيد نگراني نداره. احتمال پايينه اما معنيش اين نيست كه اين احتمال ممكنه شامل حال شما نشه. به استاد بستگي داره ولي معمولا اين مقدار حساسيت رو وقتي قطعا تصميم دارن يه فاند خوب بدن از خودشون بروز ميدن. شادزي

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)