صفحه 36 از 36 نخستنخست ... 2627282930313233343536
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 354 , از مجموع 354

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش HONORS & AWARDS رزومه

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش HONORS & AWARDS رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
    سلام من امسال کنکور ارشد دادم و رتبم جوری شده که میتونم دانشگاه های تهران قبول بشم ولی خب نمیخوام برم و ترجیحم اپلایه. اینو به نظرتون ذکر کنم؟ ارزش داره؟ چون بخش افتخاراتم زیاد پر نیست دارم میگم.
    Top 2% in nationwide-Entrance Exam (Konkour) for M.Sc. Degree in Iran, although I could join to top-tier universities in Iran for continuing my education, I rejected them and decided to study abroad
    سلام
    تو رزومه تون ذکر کنین. مشکلی نیست. ولی نوشتن اون جمله به نظرم اشتباهه. کاورلتر که نمی نویسین. رزومه باید مختصر و مفید باشه. اگر هم توی کاورلترتون همچین جمله ای رو بنویسین، مهمه که قشنگ با جملات قبل و بعدش پشتیبانیش کنین و بگین که چرا همچین تصمیمی گرفتین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ..

سلام
    من سال قبل توی دانشگاه به خاطر تعداد مقالاتم به عنوان دانشجوی پژوهشگر برتر انتخاب شدم و لوح تقدیر گرفتم چطوری میتونم این داخل رزومه بنویسم و اصطلاح انگلیسی دانشجوی پژوهشگر برتر چی میشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Masi_97 نمایش پست ها
    سلام
    من سال قبل توی دانشگاه به خاطر تعداد مقالاتم به عنوان دانشجوی پژوهشگر برتر انتخاب شدم و لوح تقدیر گرفتم چطوری میتونم این داخل رزومه بنویسم و اصطلاح انگلیسی دانشجوی پژوهشگر برتر چی میشه؟
    ممنون
    دقیقا نام جشنواره /مسابقه یا عبارتی که در گواهینامه امده است را ترجمه کنید.

Outstanding Research Performance ?

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    من کارشناسی شاگرد اول شدم و ارشد مستقیم دانشگاه خودمون شدم اما نرفتم. به جای اون کنکور دادم و سهمیه شاگرد اولیم توی رتبم اعمال شد تهران رفتم. بعد این (سهمیه شاگرد اولی برای قبولی) داخل مدرکم نوشته شده ( سیستم گلستان یه قسمتی داره مینویسه سهمیه:...) مترجمم واسم ترجمه کرده داخل کارنامه quota: A grade بخوام این رو داخل honor بنویسم چی بگم؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)