صفحه 16 از 36 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 354

موضوع: سوالات متداول در مورد بخش HONORS & AWARDS رزومه

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات متداول در مورد بخش HONORS & AWARDS رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

دوستان من یه سوال داشتم . می خواسم بدونم برای این موارد که زیر می نویسم از چه جمله مصطلح تر هست که استفاده کنم و ابنکه کدوم ها لازم هست و کدوم ها نه ؟

تقدیرشده و تندیس گرفته در کنفرانس ملی به عنوان سرپرست ارشد انفورماتیک
    تقدیرشده و تندیس گرفته در کنفرانس ملی به عنوان مدیریت ارشد کنفرانس
    تقدیر شده به عنوان سرپرست ارشد واحد وب از معاونت پژوهشی دانشگاه و مدیر گروه
    تقدیر شده به عنوان دانشجوی فعال مهندسی پزشکی از رییس دانشگاه
    تقدیر شده و تندیس گرفته به عنوان دانشجوی فعال از رییس کل منطقه 13 دانشگاه آزاد تبریز
    دریافت بودجه تحقیقاتی برای پروژه پایانی ( البته برای این مدرکی ندارم اما تنها من تونستم بگیرم بخاطر نوع کاربرد پروژم )
    تقدیر شده به عنوان عضو فعال انجمن علمی مهندسی پزشکی دانشگاه
    دریافت تخفیف شهریه بخاطر فعالیت های پژوهشی ( اعم از نگارش دو کتاب و ثبت یک اختراع و ارائه دو طرح پژوهشی ) ( برای این هم مدرکی جز گواهی ثبت اختراع و کتاب ها و طرح ها ندارم یعنی چیزی که بتونه اثبات کنه تخفیف شهریه گرفتم ) .

هر چی تو چنته داشتم ریختم بیرون حالا دوستان بفرمایید کدوم ها لازمه نوشتنشون کدوم ها نیست و از چه عباراتی مرسوم هست تو رزومه براش استفاده کنن که منم استفاده کنم

با سپاس

محمدرضا
    درود

با توجه به پاسخ ندادن دوستان من یه چند نمونه متن آماده کردم لظفا نظر بدین ببینیم کدومش مرسوم تر و بهتر است و همچنین اشتباهاتش روه م بفرمایید

Honored as a active student in Biomedical Engineering by President of Islamic Azad University of Region 13 in ........ 2013
    Honored as a active student in Biomedical Engineering by the President of IAUT in ........ 2013
    Honored student as Senior Director of Informatics at the 5th national conference on eHealth held in IAUT in ........ 2012
    Honored student as a Senior Administrator of the Website Group by IAUT Vice-President for Research & Technology in ......... 2012
    Honored student as an activist member of the IAUT Society of Biomedical Engineering since 2011 - Present

البته برای تخفیف شهریه چی یهتر است بنویسم ؟ یعنی از Discount استفاده کنم یا Scholarship و یا ... ؟؟؟؟

با سپاس فراوان

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Banned

یک سوال: آیا مدارکی واسه این honors و awards ها باید نشون بدیم یا اینکه مبنا بر صداقت هست؟ مثلا واسه دو ترم به عنوان دانشجوی ممتاز بودیم و جایزه ای ناقابل هم دادن. چطوری باید ثابت کنیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    یک سوال: آیا مدارکی واسه این honors و awards ها باید نشون بدیم یا اینکه مبنا بر صداقت هست؟ مثلا واسه دو ترم به عنوان دانشجوی ممتاز بودیم و جایزه ای ناقابل هم دادن. چطوری باید ثابت کنیم؟
    درود
    خیر معمولا چیزی از شما درخواست نمیشه ولی محض احتیاط اگر میتونید یه نامه از مدیر گروهی، آموزشی چیزی بگیرید هم ضرری نداره منتها کسی از شما نخواهد خواست
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

in progress
    درود
    دوستان راستی من یکی از اختراع هام که ننوشتم هنوز در مرحله اداری و بعد تایید علمی هست . یعنی اصطلاحا In Press هست . حالا اون رو هم در بخش پتنت هام بیارم اگر بله جلوش چی بنویسم ؟
    محمدرضا

Dear friend: here you go; I made a little bit correction on your sentences. Hope works well
    Good wishes

Honored as an active student in Biomedical Engineering by university president, Islamic Azad University of XXX, City, Iran, 20XX
    Honored as an active student in Biomedical Engineering by the IAUT President, City, Iran, 20XX
    Honored student as senior Director of informatics, 5th National Conference on eHealth, University of XXX, City, Iran, 20XX
    Honored student as a senior administrator of Website Group by IAUT Vice-President for Research & Technology, Place, City, Iran, 20XX
    Honored student as activist member, IAUT Society of Biomedical Engineering, City, Iran, 2011 till now

البته برای تخفیف شهریه چی یهتر است بنویسم ؟ یعنی از Discount استفاده کنم یا Scholarship و یا ... ؟؟؟؟ Scholarship" makes better sense"

درود

با توجه به پاسخ ندادن دوستان من یه چند نمونه متن آماده کردم لظفا نظر بدین ببینیم کدومش مرسوم تر و بهتر است و همچنین اشتباهاتش روه م بفرمایید

Honored and awar as a active student in Biomedical Engineering by President of Islamic Azad University of Region 13 in ........ 2013
    Honored as a active student in Biomedical Engineering by the President of IAUT in ........ 2013
    Honored student as Senior Director of Informatics at the 5th national conference on eHealth held in IAUT in ........ 2012
    Honored student as a Senior Administrator of the Website Group by IAUT Vice-President for Research & Technology in ......... 2012
    Honored student as an activist member of the IAUT Society of Biomedical Engineering since 2011 - Present

البته برای تخفیف شهریه چی یهتر است بنویسم ؟ یعنی از Discount استفاده کنم یا Scholarship و یا ... ؟؟؟؟
    با سپاس فراوان
    محمدرضا

بنا بر صداقته. هر چند اكثر موارد شواهدي هم وجود داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها

Junior Member

آیا موارد زیر رو میشه در قسمت honors و awards آورد؟ و اگه جواب بله است به انگلیسی برای هر کدومش چی بنویسم. لطفا دوستان کمک کنید. ممنون
    1- اتمام دوره لیسانس در 7 ترم.
    2- شاگرد اول در تمام 7 ترم تحصیلی در مقطع لیسانس و اخذ کمک هزینه برای هر ترم.
    3- فارغ التحصیل ممتاز رتبه اول مقطع ارشد. و تقدیر شده توسط رئیس دانشگاه (تقدیرنامه رو دارم).
    4- فارغ التحصیل ممتاز رتبه اول لیسانس در بین 80 نفر فارغ التحصیل رشته ام.
    5- کسب معدل 20 در دروس تحقیقاتی ارشد.
    6- ثبت دو مورد اختراع (البته نمی دونم این رو تو کجای رزومه قرار بدم علت این هم اینه که رزومه من خیلی زیاد شده و چون یک صفحه کامل اسم مقاله ها گرفته نمی خواهم برای ثبت اختراع ها فیلد جدید باز کنم)

سلام
    لازم نيست
    First rank and achieved scholarship for each semester in B.Sc. level
    3- فارغ التحصیل ممتاز رتبه اول مقطع ارشد. و تقدیر شده توسط رئیس دانشگاه (تقدیرنامه رو دارم).
    First rank and honored by university president in M.Sc. level
    لازم نيست ديگه
    اين افتخار محسوب نميشه؛ اين مورد باعث بهتر و بالاتر شدن GPA شما شده
    6- ثبت دو مورد اختراع (البته نمی دونم این رو تو کجای رزومه قرار بدم علت این هم اینه که رزومه من خیلی زیاد شده و چون یک صفحه کامل اسم مقاله ها گرفته نمی خواهم برای ثبت اختراع ها فیلد جدید باز کنم
    اين مورد نه افتخاره نه پابليكيشن. البته پابليكيشن ممكنه 3 -4 ص هم بشه كه ايراد نداره. ي تيتر جديد تحت عنوان patent در سي وي خودتون باز كنيد و اين دو فقره را اضافه كنيد.
    اگه جايي اشتباه شد ببخشيد. پيرزو باشي عزيزم

نقل قول نوشته اصلی توسط combustion نمایش پست ها
    آیا موارد زیر رو میشه در قسمت honors و awards آورد؟ و اگه جواب بله است به انگلیسی برای هر کدومش چی بنویسم. لطفا دوستان کمک کنید. ممنون
    6- ثبت دو مورد اختراع (البته نمی دونم این رو تو کجای رزومه قرار بدم علت این هم اینه که رزومه من خیلی زیاد شده و چون یک صفحه کامل اسم مقاله ها گرفته نمی خواهم برای ثبت اختراع ها فیلد جدید باز کنم)
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام
    میبخشید من در زمینه زوشهای نوین دارور رسانی برای چشم پزشکها ارائه داشتم اون رو در کجای رزومم بنویسم؟
    یک سوال دیگه٬ جمله زیر به نظرتون چه طوره؟
    · Winner of award from ....research center, Shahid Beheshti University of Medical Science
    مبلغش به دلار کم میشه ولی برای یک پروژه ارشد خیلی خوبه ۱۰ میلیون. بنویسمش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmaryam1020 نمایش پست ها
    سلام
    میبخشید من در زمینه زوشهای نوین دارور رسانی برای چشم پزشکها ارائه داشتم اون رو در کجای رزومم بنویسم؟
    یک سوال دیگه٬ جمله زیر به نظرتون چه طوره؟
    · Winner of award from ....research center, Shahid Beheshti University of Medical Science
    مبلغش به دلار کم میشه ولی برای یک پروژه ارشد خیلی خوبه ۱۰ میلیون. بنویسمش؟
    س 1: اگه ارائه شما بصورت مقاله بوده در قسمت مقالات كنفراس بياريد اگه فقط سخنراني بوده در قسمت Seminars بيارينش
    س 2: اِواردِ چي؟ جايزه چي؟ اونم بنويسيد كامل ميشه
    س 3 : بله
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)