صفحه 97 از 97 نخستنخست ... 478788899091929394959697
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 964 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

سلام بر دوستان

من الان سه ساله که فارغ التحصیل شدم و در کارشناسی که داشتم یک ترم رو نرفتم. الان نمیدونم اون یه ترمو چطوری بپوشونم. چون شاغل بودم نوشتم همکارم مریض شد من مجبور شدم مسئولیت هاشو برعهده بگیرم چون جا و شرایط کاری در منطقه صعب العبور بوده. اولش هم بنظرم رسید بنویسم از لحاظ مالی کم آوردم (یکی بهم گفت اینو بنویسی بهتره چون برای بورس براساس نیاز میتونه کمک کننده باشه)

بنظر شما این یه ترم رو چطوری توجیه کنم؟

ممنونم از توجه شما
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من اساسا به این موضوع نپردازید. اگر مورد سوال واقع شدید آن موقع توضیح بفرمایید که دلیل چه بوده است. بسیاری از دانشجوها در مدت تحصیل یک ترم یا بیشتر جدا میشوند تا به مسایل مختلف زندگی بپردازند - ازدواج/ شغل/ درآمد/بیماری/فرزند/ سفر دور دنیا/ افسردگی از این دست چیزها - دانشگاهها کاملا اطلاع دارند و با این موضوع آشنا هستند و فقط در موارد خاص ممکن است سوال کنند.

پایدار باشید
    ویرایش توسط susighton : September 7th, 2021 در ساعت 05:28 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام و احترام
    برای آدرس دهی مقاله چاپ شده در ژورنال و سابقه کاری در شرکت باید چگونه آن را در SOP منعکس کرد که Bold شود؟ مرسی
    به شرینی یک لبخند و هر روز بهتر از دیروز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    برای آدرس دهی مقاله چاپ شده در ژورنال و سابقه کاری در شرکت باید چگونه آن را در SOP منعکس کرد که Bold شود؟ مرسی
    سلام

در پاراگرافی که تحصیلات خود را توضیح میدهید می توانید نتیجه کارتان (مقاله) را در انتها بیاورید تا نشان دهید که فعالیتتان به ثمر نشسته است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)