صفحه 96 از 97 نخستنخست ... 46868788899091929394959697 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

سلام
    من رشته کارشناسیم و ارشدم کلا با هم فرق داشتن. ارشدم برقه و الانم دارم برای دکتری برق تو امریکا اپلای میکنم. دلیل این فرق داشتنشو توی SOP بگم بنظرتون؟ یا اصلا اشاره ای بهش نکنم؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    سلام
    من رشته کارشناسیم و ارشدم کلا با هم فرق داشتن. ارشدم برقه و الانم دارم برای دکتری برق تو امریکا اپلای میکنم. دلیل این فرق داشتنشو توی SOP بگم بنظرتون؟ یا اصلا اشاره ای بهش نکنم؟
    باید به آن اشاره کنین.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

من ترم اول ارشدام رو مرخصی گرفتم و ترم دوم رو هم یک درس رو افتادم به دلیل Medical و Depression. باید چجوری این رو مطرح کنم در SOP؟ ممنونم.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    من ترم اول ارشدام رو مرخصی گرفتم و ترم دوم رو هم یک درس رو افتادم به دلیل Medical و Depression. باید چجوری این رو مطرح کنم در SOP؟ ممنونم.
    از پاسخ شما ممنون هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی

سلام
    وقت بخیر
    میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟

تفاوت SOP، golas of statement و موارد مشابهی که دانشگاه ها می خوان رو کسی میتونه بگه؟
    .....................
    من به صورت پیش فرض یک اس او پی نوشتم و برنامه هایی هم که دارم براشون اپلای می کنم همشون مشابهت خیلی بالایی دارن، حتی استادایی هم که پیدا کردم خیلی زمینه ی کاریشون شبیه، برای همین احساس کردم خیلی لازم نیست تغییرات زیادی توی اس او پی م بدم. الان دو جا اپلای کردم اما 3-4 جای دیگه مونده، از بین اونها، دو تاشون به جای اس او پی ،مدرکی که بالا گفتم رو خواستن، به نظرتون باید خیلی اس او پیم رو تغییر بدم تا بتونم به goals of statement تبدیلش کنم؟

با تشکر Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

دوستان سلام

رشتم انسانی هست

آیا اینکه در انتهای سپ و در امتداد کارهای مثبتی که انجام دادیم، در نهایت بگیم هدفمون کمک به اصلاح و پیشرفت یک علم در کشورمون هست بنظرتون اولا چقدر قانع کنندس و دوما آیا گزافه گویی یا خود بزرگ بینی یا کوته فکری (از این جهت که مثلا بگن تغییر نیاز به کار جمعی داره) محسوب میشه؟

من لیسانس مرتبط دارم و دوباره دارم لیسانس میزنم و سن هم 31 هست، نمیدونم واقعا چطوری بنویسم که قانع کننده باشه (البته رزومه نسبتا متوسطی دارم ولی نمیدونم آخر سپ رو چطوری تموم کنم)
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

از دید من SOP فقط ناظر بر اهداف فرد باید باشد. یعنی شما محور باید باشید و همه چیز ان حول و حوش زندگی شخص شما باید بچرخد... اهداف فعلی و آینده کاری... در آمد ... استخدام ...هدف از SOP شناختن شخص شماست از یک حوزه محدود فردی.

مسایلی مثل عشق به علم یا پیشرفت کشور یا موارد انساندوستانه معمولا وقتی در SOP موثر است که شما عملا درگیر این مسایل باشید و سابقه در این کارها داشته باشید مثلا برای یک NGO کار کنید یا برای UN و این دست شغلها.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    دوستان سلام

رشتم انسانی هست

آیا اینکه در انتهای سپ و در امتداد کارهای مثبتی که انجام دادیم، در نهایت بگیم هدفمون کمک به اصلاح و پیشرفت یک علم در کشورمون هست بنظرتون اولا چقدر قانع کنندس و دوما آیا گزافه گویی یا خود بزرگ بینی یا کوته فکری (از این جهت که مثلا بگن تغییر نیاز به کار جمعی داره) محسوب میشه؟

من لیسانس مرتبط دارم و دوباره دارم لیسانس میزنم و سن هم 31 هست، نمیدونم واقعا چطوری بنویسم که قانع کننده باشه (البته رزومه نسبتا متوسطی دارم ولی نمیدونم آخر سپ رو چطوری تموم کنم)

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از دید من SOP فقط ناظر بر اهداف فرد باید باشد. یعنی شما محور باید باشید و همه چیز ان حول و حوش زندگی شخص شما باید بچرخد... اهداف فعلی و آینده کاری... در آمد ... استخدام ...هدف از SOP شناختن شخص شماست از یک حوزه محدود فردی.

مسایلی مثل عشق به علم یا پیشرفت کشور یا موارد انساندوستانه معمولا وقتی در SOP موثر است که شما عملا درگیر این مسایل باشید و سابقه در این کارها داشته باشید مثلا برای یک NGO کار کنید یا برای UN و این دست شغلها.

پایدار باشید
    ممنونم از توجه شما

آیا محتوای سوپ رو سفارت آمریکا می بینه؟ ممکنه بگن شما در سوپ مثلا گفتی میخوای در خارج از کشور کار کنی؟
    سطح هر جامعه نتیجه کیفیت پیش دبستانی و دبستان آن است ...

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز

این موضوع خیلی در فوروم بحث شده ؛ من همیشه این عقیده را داشتم که بهترین راه این است که دانشجو بگوید بعد از درس هر کجایی که کار پیدا شود یا امکان ادامه تحصیل باشد به انجا خواهد رفت. و البته به یکی دو فرصت احتمالی در کشور خودش هم اشاره کند.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط fal نمایش پست ها
    ممنونم از توجه شما

آیا محتوای سوپ رو سفارت آمریکا می بینه؟ ممکنه بگن شما در سوپ مثلا گفتی میخوای در خارج از کشور کار کنی؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام، من دانشکاهی اقدام کردم که رشته اش Intelligent System هست و زیرمجموعه دپارتمان برق. به عنوان مثال اگر دپارتمان ECE باشد، به زیرمجموعه آن که Intelligent Systems باشد در SOP ام اشاره ای نکردم و فقط از علاقه به تحصیل در دانشگاه UNC در رشته و دپارتمان برق اش سخن گفته ام. آیا باید به زیرمجموعه رشته یعنی Intelligent Systems اشاره کنم؟ و اینکه من یکبار نسخه اصلاح شده SOP ام رو برای Graduate office فرستادم. این بار چی بگم اگر بخوام دوباره اصلاحیه SOP رو بفرستم؟ ممنونم از شما. )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)