صفحه 15 از 97 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

نقل قول نوشته اصلی توسط htaba نمایش پست ها
    اقا من يه مشكل اساسي تو نوشتن sop دارم.اونم اينه كه من سال اول ارشدم كه تازه وارد دانشگاه شدم از اين جهت كه تو دوره ليسانس cfd و كاراي numeric كار كرده بودم با بچه ها چند تا مقاله تو ضمينه cfd و حل عددي جريان دادم كه اتفاقا پذيرفته هم شد.يعد از اون واسه گرفتن پروژه به توصيه ي يكي از دوستان رفتم سراغ انرژي خورشيدي و كاراي آزمايشگاهي.يعني الان تو رزومه من دو تا كار متفاوت هست.الان دو تا مشكل دارم.يكي اينكه چه جوري اين موضوع را توجيح كنم. و دو اينكه واسه position هاي اروپا من چيكار كنم؟ آخه من تو دو تا ضمينه مختلف كار كردم.خودمم موندم به خدا.اگه كسي چيزي به ذهنش مي رسه راهنمايي كنه.
    which one are you interested to pursue for your phd? if you are more into experimental work then, it's not a problem. you can say that your research experience spans on both theory and experiment and then explain you works and say that you are capable of handling research with both theoretical and empirical flavors.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics Eng. Shahrood UT

سلام
    به نظر من که لازم نیست تو SoP به همه چیز اشاره کنید. با توجه به Program و Postion باید توضیح بدید چرا میخواهید تو این ضمینه x کار کنید، به قول خودشون specific reason بیارید. حالا قبلان ها در ضمینه های دیگه کار میکردید، باید توی CV اشاره کنید، نه SoP !
    نگران آينده نباشيد.اگر هم دلتان میخواهد نگران باشید، فقط اين را بدانيد كه نگراني همان اندازه مؤثر است كه جويدن آدامس بادكنكي در حل يك مساله ي جبر.
    سخنراني " ونه گات " در مراسم فارغ التحصيلي دانشگاه MIT

Junior Member

سلام بچه ها،من میخواستم ببینم ایا کسی از بچه ها واسه داشگاه هیوستون در تگزاس اقدام کرده تا حالا؟ من رشته ام کامپیوتر (نرم افزار) و واسه فوق میخوام اپلای کنم،میخواستم واسه پر کردن فرم SOPکه از سایت دانشگاه دانلود کردم و اینجا گذاشتم تو قسمت اول:degree objective , CSE options کمک بگیرم، ممون میشم هر کسی که میتونه منو راهنمایی کنه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

دوستان کسی نتونست به من کمک کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar-h نمایش پست ها
    دوستان کسی نتونست به من کمک کنه
    دوست عزیز شاید بد نباشه سوالتون رو از افرادی که قبلا برای این دانشگاه اپلای کردن بپرسید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ity-of-Houston
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Junior Member

این دوست ما بهتره که به گروه در دانشگاه یا دانشجویا و فارغ التحصیلان خود دانشگاه ایمیل بزنه. آن جا، در وب سایت دانشگاه لیست اعضا هیئت علمی و اساتید و دانشجویان و کارکنان و... را می تونید پیدا کنید و با هر کسی که دیدید می تونه جواب دقیقی به سوالتون بده تماس بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان،یک سوال خاص داشتم! عموی من در یک شرکت مهندسی کانادایی خیلی بزرگ(از لحاظ بزرگی و اعتبار تو کانادا اول و توی دنیا دومه در زمینه ی کاری خودش) یک مقام خیلی بالا داره،در سطح جانشین رییس کل شرکت. من توی رزومم بهش رفرنس دادم و اسم عموم رو آوردم. حالا می خواستم ببینم که آیا این کار درسته که توی SOP بردارم بنویسم فلان کس که این مقام رو داره عموی من هست و آدم کلفتیه؟ یعنی رابطه ی فامیلی رو بکشم وسط و لغت uncle رو به کار ببرم؟چون من اکثرا دیدم که توی SOP از استادها صحبت میشه و ندیدم کسی بگه فلان آدم خفن فامیل منه و مثلا در یه جایی تو انجام پروژه کمکم کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad64 نمایش پست ها
    سلام دوستان،یک سوال خاص داشتم! عموی من در یک شرکت مهندسی کانادایی خیلی بزرگ(از لحاظ بزرگی و اعتبار تو کانادا اول و توی دنیا دومه در زمینه ی کاری خودش) یک مقام خیلی بالا داره،در سطح جانشین رییس کل شرکت. من توی رزومم بهش رفرنس دادم و اسم عموم رو آوردم. حالا می خواستم ببینم که آیا این کار درسته که توی SOP بردارم بنویسم فلان کس که این مقام رو داره عموی من هست و آدم کلفتیه؟ یعنی رابطه ی فامیلی رو بکشم وسط و لغت uncle رو به کار ببرم؟چون من اکثرا دیدم که توی SOP از استادها صحبت میشه و ندیدم کسی بگه فلان آدم خفن فامیل منه و مثلا در یه جایی تو انجام پروژه کمکم کرده.
    در SOP شما باید به اهداف و قابلیت های خودتون بپردازید و بر اون اساس ثابت کنید که شایستگی لازم برای پذیرفته شدن در دانشگاه مورد نظر را دارید. حالا خودتون قضاوت کنید که جایگاه عموی شما در این بین چی میتونه باشه؟؟
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من می تونم توی SOP به یه گروه تحقیقاتی در دانشگاه اشاره کنم و اسم رئیس اون گروه تحقیقاتی رو بیارم و بگم که می خوام تو گروه ایشون کار کنم؟ ایرادی نداره؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad64 نمایش پست ها
    اگر استیو جابز عموی شما بوده یا نیوتون پدربزرگ شما، کوچکترین تاثیر مثبتی نداره و بلکه تقریبا ریجکت شدن شما رو تضمین می کنه. چون می فهمن که کسی که این چنین مبحث بی ربطی رو توی نامه اش نوشته از لحاظ Critical Reasoning ضعیفه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)