صفحه 25 از 97 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

نقل قول نوشته اصلی توسط ماشین لباسشویی نمایش پست ها
    خیلی ممنونم.

یه سوال دیگه:

باید زیر SOP رو امضا کنم؟
    No words of obligation, but its better to sign.

نقل قول نوشته اصلی توسط ماشین لباسشویی نمایش پست ها
    باید زیر SOP رو امضا کنم؟
    فقط اینکه این امضا مثل امضای مرسوم در ایران نیست (طراحی و نقاشی) همون اسم و فامیل را بنویسید کفایت میکنه
    دوستان تازه وارد به applyabroad: پاسخ بسیاری از سوالات شما در "ویکی" موجود است یا قبلا به افراد با موقعیت مشابه شما داده شده. لطفا پیش از ارسال سوال و پست جدید کمی جستجو کنید.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    می خوام اسم 2 تا استاد رو توی sop بیارم که به research اونا علاقه دارم
    بعدش بگم اگه یکی از این 2 تا supervisor من باشن میتونم مثلا فلان تحقیق ها رو انجام بدم
    بعد عیب نداره به جفت استادا ایمیل بزنم ؟
    کلا نظرتون راجع به 2 استادی چطوره ؟
    مثلا اینطوری:
    As I took a look at some of the researches by Dr. ... and specially Dr. ..., found myself really interested in their activities and I .
    hope to carry on my thesis under the guidance of one of the mentioned professors
    ...

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    سلام
    می خوام اسم 2 تا استاد رو توی sop بیارم که به research اونا علاقه دارم
    بعدش بگم اگه یکی از این 2 تا supervisor من باشن میتونم مثلا فلان تحقیق ها رو انجام بدم
    بعد عیب نداره به جفت استادا ایمیل بزنم ؟
    کلا نظرتون راجع به 2 استادی چطوره ؟
    مثلا اینطوری:
    As I took a look at some of the researches by Dr. ... and specially Dr. ..., found myself really interested in their activities and I .
    hope to carry on my thesis under the guidance of one of the mentioned professors
    ...
    دوست عزیز یه راه دیگه هم اینه که اسم هر کدوم رو جداگانه برای اون استادی که میخوای ارسال کنی ، توی نامه ات ذکر کنی با زمینه کاری جداگانه مربوط به هر کدوم . . .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان بالاخره به نظرتون آخر sop نوشتن علایقی مثل ورزش و نرم افزارهایی که بلدیم و این چیزا مفیده یا نه ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics Eng. Shahrood UT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    دوستان بالاخره به نظرتون آخر sop نوشتن علایقی مثل ورزش و نرم افزارهایی که بلدیم و این چیزا مفیده یا نه ؟؟
    اگه تاثیری داشته در شکل گیری هدفتون ، آره - مثلا یکی Bio کار میکنه، میگه "موقع فلان ورزش فهمیدم فلان حرکت بهمانه، گفتم بیام علمی بررسی اش کنم!(چه شود ) و اینجوری بود که به این گرایش علاقهمند شدم." وگرنه چرا باید بنویسید؟! SoP را با CV اشتباه نکنید، در SoP با دلایل خاص باید علت اهداف را توضیح داد.
    نگران آينده نباشيد.اگر هم دلتان میخواهد نگران باشید، فقط اين را بدانيد كه نگراني همان اندازه مؤثر است كه جويدن آدامس بادكنكي در حل يك مساله ي جبر.
    سخنراني " ونه گات " در مراسم فارغ التحصيلي دانشگاه MIT

سلام.
    درج مشکل 30اC داشتن توی SOP میتونه تاثیری داشته باشه؟

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    سلام.
    درج مشکل 30اC داشتن توی SOP میتونه تاثیری داشته باشه؟
    من فکر میکنم تاثیر منفی داشته باشه ، چون نشون میده به جای اینکه به تحصیل علاقه داشته باشین به دنبال بهانه ای برای فرار از کشورتون هستین.
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Junior Member colonel_hamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - NIT

سلام

اگر در SOP بگیم بعد اتمام تحصیلات بعلت نیاز کشور به تخصص خاصی که می خوایم بخونیم تصمیم داریم به کشورمون برگردیم نکته منفی محسوب می شه یا مثبت ؟؟؟

یسوال دیگه : اگر بگیم بعد اتمام تحصیلات میخوایم برگردیم با استفاده عملی از آنچه در دوران تحصیل یاد گرفتیم در یه شرکت خصوصی که متعلق به خودمونه کار کنیم نکته منفی محسوب میشه (یعنی این که داریم اپلای می کنیم یجورایی سرمایه گذاری اون شرکت رو ما محسوب میشه و قصد موندن تو محل تحصیل رو نداریم ) ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics Eng. Shahrood UT

نقل قول نوشته اصلی توسط colonel_hamed نمایش پست ها
    سلام

اگر در SOP بگیم بعد اتمام تحصیلات بعلت نیاز کشور به تخصص خاصی که می خوایم بخونیم تصمیم داریم به کشورمون برگردیم نکته منفی محسوب می شه یا مثبت ؟؟؟

یسوال دیگه : اگر بگیم بعد اتمام تحصیلات میخوایم برگردیم با استفاده عملی از آنچه در دوران تحصیل یاد گرفتیم در یه شرکت خصوصی که متعلق به خودمونه کار کنیم نکته منفی محسوب میشه (یعنی این که داریم اپلای می کنیم یجورایی سرمایه گذاری اون شرکت رو ما محسوب میشه و قصد موندن تو محل تحصیل رو نداریم ) ؟؟؟
    سلام
    هیچ کدوم از چیز های که گفتید، نکته ی منفی نیست. اما چگونگی گفتنش خیلی مهم هست! در هر 2 حالت نباید سودجویی یا ملی گری افراطی احساس بشه! وگرنه که ذکر ایجاد کسب کار شخصی و کار آفرینی خیلی هم مثبت هست.
    نگران آينده نباشيد.اگر هم دلتان میخواهد نگران باشید، فقط اين را بدانيد كه نگراني همان اندازه مؤثر است كه جويدن آدامس بادكنكي در حل يك مساله ي جبر.
    سخنراني " ونه گات " در مراسم فارغ التحصيلي دانشگاه MIT

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)