صفحه 51 از 97 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 964

موضوع: سوالات خاص در نوشتن SOP

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در نوشتن SOP

نوشتن جزعیات تا چه حد مجازه؟ برای مثال من وقتی می خوام یکی از تجربیات خودم توی تحقیق کردن تو یه فیلد خاص رو بنویسم، می تونم فرض کنم فردی که داره می خونه متوجه جزعیات این فیلدی که من توش کار کردم هست؟ ایا این یک پوئن مثبت هست اگر طرف متوجه نشه و از یکی از همکاراش که فیلد تخصصیش این هست کمک بگیره؟ یا اینکه نکته منفی هست؟ کل این چیزا که گفتم در حد 3 خط هست. اما خوب واقعا جزعیات رو در بر می گیره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpouyan نمایش پست ها
    نوشتن جزعیات تا چه حد مجازه؟ برای مثال من وقتی می خوام یکی از تجربیات خودم توی تحقیق کردن تو یه فیلد خاص رو بنویسم، می تونم فرض کنم فردی که داره می خونه متوجه جزعیات این فیلدی که من توش کار کردم هست؟ ایا این یک پوئن مثبت هست اگر طرف متوجه نشه و از یکی از همکاراش که فیلد تخصصیش این هست کمک بگیره؟ یا اینکه نکته منفی هست؟ کل این چیزا که گفتم در حد 3 خط هست. اما خوب واقعا جزعیات رو در بر می گیره.
    خودم جواب می دم: نوشتن جزعیات اصلا چیز خوبی نیست. بهتر هست روی چیزهای کلی تر تاکید بشه توی sop. اینطوری هم خوندنش روون تر و سریع تر میشه و هم می تونیم دامنه ی وسیع تری از کارهامون رو با تنوع بیشتر مطرح کنیم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirpouyan نمایش پست ها
    تا حد خیلی مختصر برخی از جزییات و یا کلمات کلیدی که تاثیرگذار بر فکر استاد هست بنظرم ذکر شود بد نیست
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics-Shahid Beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    تا حد خیلی مختصر برخی از جزییات و یا کلمات کلیدی که تاثیرگذار بر فکر استاد هست بنظرم ذکر شود بد نیست
    دقیقاً، من هم به جای داستان لیلی و مجنون نوشتن سعی کردم یه سری کلمات اصلی رو که بیان کننده اصل مطلب هستن جایگزین کنم که هم حجم کمتر شد و هم خوانا تر و روون تر شد sop.

Once you have selected a project then please can you send me a brief (300-500 word) summary covering some background to the topic, your aims and objectives, as well as a description of a couple of preliminary experiments you might do and how these would help answer your aims.

این همون sop منظورشه؟ قسمت قرمز منظورش چیه؟ بعد من اگه تجربه قبلی خاصی نداشته باشم درمورد موضوع چطوری بگم که این موضوع رو خیلی دوست دارم
    ...Move and the way will open

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    Once you have selected a project then please can you send me a brief (300-500 word) summary covering some background to the topic, your aims and objectives, as well as a description of a couple of preliminary experiments you might do and how these would help answer your aims.

این همون sop منظورشه؟ قسمت قرمز منظورش چیه؟ بعد من اگه تجربه قبلی خاصی نداشته باشم درمورد موضوع چطوری بگم که این موضوع رو خیلی دوست دارم

دقيقا همان sop هست
    شما متن 300-500 لغتي را آماده كنيد و درش ي چيزاي در مورد تجربيات و علايق كاري گذشته و حالتون بگيد و در قدم دوم به زمينه هاي استاد ربطش بديد و بگيد كه بر اساس اين تجارب من ميتونم اين موضوعات را كار كنم. اينكه بر اساس اين Backgroundي كه داريد چرا اين دانشگاه را اين استاد و اين موضوع تحقيق را انتخاب كرديد و نشون بديد كه ميتونيد موفق باشيد
    اگه تجربه نداريد سعي كنيد ي جورايي با مطالب ديگه سرته قضيه را هم بياريد. زياد به كلمات استاد حساس نباشيد. ي sop بنويس بفرست براش همين
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

ممنون میشم راهنماییم کنین من دارم با یه استاد امریکایی روی یه پروژه کار میکنم میتونم تو sop به این نکته هم اشاره کنم که مثلن برای اشنا شدن با سیستم پژوهش امریکایی با یه استادی صحبت کردم و روی پروژه کار کردیم؟ برای دانشگاههای دیگه البته، بعد برای دانشگاهه خود همین استاد هم اسمشو به صراحت بگم؟! سپاس بابت وقتی که میگذارین.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنماییم کنین من دارم با یه استاد امریکایی روی یه پروژه کار میکنم میتونم تو sop به این نکته هم اشاره کنم که مثلن برای اشنا شدن با سیستم پژوهش امریکایی با یه استادی صحبت کردم و روی پروژه کار کردیم؟ برای دانشگاههای دیگه البته، بعد برای دانشگاهه خود همین استاد هم اسمشو به صراحت بگم؟! سپاس بابت وقتی که میگذارین.
    والا ذکرش در نامه اهداف بشرطی که مستند باشد خالی از فایده نیست
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    والا ذکرش در نامه اهداف بشرطی که مستند باشد خالی از فایده نیست
    ممنون میشم بگید منظورتون از مستند چیه؟ این استاد به من گفته جای دیگه هم بخوای اپلای کنی برات ریکامند مینویسم.
    ما زنده به آنیم که آرام نگیریم>>>موچیم که آسودگی ما عدم ماست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    ممنون میشم بگید منظورتون از مستند چیه؟ این استاد به من گفته جای دیگه هم بخوای اپلای کنی برات ریکامند مینویسم.
    بله دوست عزیز منظور من هم این بود که در اس او پی ذکر کنید و استاد مربوطه هم به شما توصیه نامه با ذکر پروژه ای که انجام دادید بدهد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)